Dolar : Alış : 2.7839 / Satış : 2.7889
Euro : Alış : 3.0506 / Satış : 3.0561
Rehber TV
HAVA DURUMU
hava durumu

Agri35°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 27 Kategoride 12546 İçerik Bulunuyor.

Haber Koridoru
Reklam Alanı

32 bitkinin karışımı mucize ilaç

07 Şubat 2013
Ana Sayfa » Ağrı Haberleri » 32 bitkinin karışımı mucize ilaç
32 bitkinin karışımı mucize ilaç

Ağrılı bir vatandaşın, 32 bitkinin karışımıyla elde ettiği ilacın birçok hastalığa iyi geldiği iddia edildi. İlacın şeker, migren, eklem, mide baş ağrıları hastalıkları, kısırlık gibi vakıaların tedavisini kolaylaştırdığı ifade eden Dr. F. Baran Öztürk, ilacın şimdiye kadar birçok insanın rahatsızlığına şifa olduğunu ileri sürdü.

AĞRI – Ağrılı Sıddık Demir, 32 bitkinin karışımından elde ettiği ilacın, şeker hastalığı başta olmak üzere birçok hastalıktan dolayı umudunu yitirmiş insanların rahatsızlığına şifa olduğunu dile getiriyor.

İlacın karışımı
Mucize olarak nitelendirilen ilaç hakkında açıklamada bulunan Devlet Hastanesi’nde görevli, aynı zamanda ilacın uygulandığı özel muayenede görev yapan 3 doktordan biri olan Dr. F. Baran Öztürk, ilacın karışımını şu şekilde açıkladı: “Bu ilaç yaklaşık 32 bitkiden oluşuyor. 14 çiçekli, 18 çiçeksiz bitkinin karışımıyla bu ilaca has maya ile mayalayıp bir müddet beklettikten sonra soğuk zincir şeklinde bekletip koruyoruz.

İlacımız için Tarım Bakanlığı’ndan patent aldık. İlaç kozmetik olarak kullanıldığı için yani lokal emilimi uygulama yapıldığı, yedirme ve içirme olmadığından dolayı Sağlık Bakanlığı’ndan patent ve izin almaya gerek yoktur. Bir kozmetik ürün olarak da dermotoloji federasyonundan bir arkadaşımız kozmetik ürün olarak sertifika almak için başvuruda bulundu. Onu da bekliyoruz” dedi.

Tedavi ettiği hastalıklar
Karışımın, tedavisinde ümitsizliğe düşülen birçok hastalığa tedavi için çözüm olduğunu ileri süren Dr. Öztürk, başta şeker hastalığı, migren, kısırlık gibi ilaçlar ile çözüm bulunamayan hastalıklar için üretiminde bulundukları ilacın çare olduğunu söyledi. Dr. Baran Öztürk: “Migren, baş ağrısı, mide ağrıları, eklem ağrıları, infeltil denilen kısırlı hastalara uyguluyoruz. En sık kullandığımız hastalık türü kronik ağrıların olduğu, hastalık türleri, tansiyon hastaları, şeker hastaları, romotolojik hastalar, kronik hastalar, kısacası umudu tükenmiş tüm hastalar. Ve benzeri hastalıklara yakalanmış vatandaşlara iyi gelebilecek bir ilacımız var elimizde. Özellikle tip iki diyabette yüzde yüze yakın başarısı var. İnsülünü kesip, tamamen diyabetsiz bir hayat sağlayabiliyoruz insanlara.
Yaklaşık üç buçuk yıldır, ilacı uyguladığımız hastalarımızı takip ediyoruz. İki yıllık hastalarımızın dosyaları mevcut elimizde. Uygulama yapılmadan önce ve yapıldıktan sonraki şikayetleri, tedaviden sonraki durumları, genel sağlık durumlarını kendilerine kaydettirecek şekilde notlarımız var elimizde” diye konuştu.

Dr. Öztürk: tedavisinde başarılı olunan hastalıkları ise şu şekilde aktardı: “Romotolojik hastalıklar üzerinde etkili bu ilaç. Romatolojik hastalıklara genellikle hepsinde etkilidir. Şuanda tedavi uyguladığımız henokşonnaym propasil dediğimiz bir hastamız var. Hastamız hiçbir sıkıntısı kalmadan hayatına devam ediyor. Hatta delta kortillerini de kestik hastanın. İlaçların çoğunu kullanmadan hayatına devam ediyor. Romotoit artiritli eklem romatizması dediğimiz hastalıklı bir hastamız var. Sabah uyandığında 30 dakikayı geçen tutulmaları gerçekleşiyordu. Bu hastanın da hiçbir şikayeti kalmadı. Diyabet hastalarımızdan takip ettiğimiz çok sayıda hastamız var. Hayat şartlarında sıkıntı yok, genel durumları gayet iyi, şeker oranları ise normale yakın.”

12 yıllık şeker hastası olan Atilla Tuna da, 200 olan şeker oranının, ilacı kullandıktan sonra 120’ye düştüğünü ifade etti. Tuna, “Hayat kalitem çok düşüktü, psikolojim bozuktu, asabi biriydim. Bu ilacı kullandıktan sonra hiçbir şikayetim kalmadı. Günde 5 defa kullandığım 3 adet hap ilacım vardı, kullandığım bu haplar da fayda etmeyince insülin kullanmaya başladım. Buradaki tedaviden sonra hem o hapları hem de insülin kullanmayı kestim. Günde 56 ünite kullandığım insülini terk ettim. Şimdi çok rahatım” diye konuştu.

Eşinin de bu ilaçtan kullandığını ve iyileştiğini söyleyen Aydın Karakuş şöyle konuştu: “Eşimde boyun düzleşmesi ve migren vardı. İlacı kullandıktan sonra şikayetleri kesildi. Amcaoğlumun şeker oranı 610 iken bu ilacı kullandıktan sonra oran yüzde 70’e kadar geriledi. Bu gidişle ilaç kullanmayı da kesecek sanırım” dedi. (M. Emin Mağlay/Mehmet Çetin – İLKHA)

1 (1) 1 (2) 1 (5)

agri-da-mucize-ilac (1) agri-da-mucize-ilac (2) agri-da-mucize-ilac (3) agri-da-mucize-ilac (4)

 

Atilla Tuna

68010 68011

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

tuncay
10 Şubat 2013 - 22:27

Yaklaşık 2.5 yıl ağrıda genel cerrahi hekimi olarak çalıştım.Çalıştığım dönemde bu karışımın olduğunu bizzati sıddık beyden öğrendim.Tüm hekimler gibi bende temkinli yaklaşmıştım .Yalız tedavi olan hastaları görünce bende ailemde şeker hastası olan babama uygulattım karışımı ve inanılmaz bir şekilde 180-280 aralığındaki kan şekerinin 90-120 seviyelere düştüğünü gözlemledik ve hiç bir şeker ilacı almadan . bu 2 yıl bu şekilde devam etti ve sadece bu şüreçte 2 kez uygulama yapıldı. geçen ay tekrar bir yükselme oldu ama yükselme 120-180 aralığında oldu tekrar uygulama için tekrar randevu alacağım . Amerikada yaşayan ankilozan spondilit ve berger hastalığı tanısıyla takip edlen ablama sadece 1 uygulama yapıldı. 1 saat bile yürümeyle ağrıları olan ablam bu uygulama sonucu 10 saat rahat yürüyebilir hale geldi. Belini fazla bükemezken belirgin derece hareket kısıtlılığın kaybolduğu gölendi.6 ay bu şekilde iyi oldu sonra tekrar ağrıları oldu fkat eskisi kadar şiddetli olmadığı gözlendi. Erkek kardeşim canada da yaşıyor ondada miğren vardı 1 kez uygulandı 3 ay gayet rahat devam etti tekrar ağrı başladı ama ataklar daha az olduğu gözlendi. Her ikisine belli periyotlarda uygulanırsa iyi olacağına karar verdik.Türkiyeye sık gelemediklerinden geldikleri zaman tekrar uygulama yapacağız.
Bunlar kendi ailemde gözlemlediklerim ama bunlar dışında çok hastaya tanık oldum. Bir hekim olarak bu karışımın kesinlikle araştırılması gerektiği ve daha farklı labaratuar koşullarıyla daha etkin olacağını düşünüyorum . İnşallah bürokratik devlet büyükleride bu işin ciddeyetini anlar ve türkiye ekonomisine belirgin katkı yapacağına inandığım bu karışımla ilgilenirler.
saygılarımla

ömer faruk
11 Şubat 2013 - 10:16

bulan ve sebeblik eden her kimse allah razı olsun cünkü hastane kuyruğunda en azında kurtulmuş oldujk

Dr.Orhan KOYUNCU
11 Şubat 2013 - 12:51

ilacın hastalara uygulanma ve takip süreçlerine bizzat şahit oldum,gerçekten adında da belirtildiği gibi bu ilaç bir mucize.6 yıl boyunca aldığımız tıp eğitiminde bizlere öğretilen ve kesin çözümünün olmadığı ve olmasının çok güç olduğu hastalıkları inanılmaz kısa bir sürede kesin iyilik haline ulaştırıyor,şeker hastalarının ilaç kullanmadan açlik ve tokluk şekerlerinin tamamen normale döndüğünü,migren,bel fıtığı ve bunun gibi yukarıda belirtilen bir çok hastalığın tek kullanımdan sonra inanılmaz kısa bir sürede normale dönmesi ancak bir mucize ilaç la olabilirdi ki yukarıda adı geçen gruptaki arkadaşlar bu mucizeyi bulmayı başardılar.kendilerini gönülden tebrik ediyor ve bu buluşun butun insanlığa hayırlı uğurlu olmasını gönülden diliyorum.

DR.ORHAN KOYUNCU

gulbahar budak
11 Şubat 2013 - 13:03

üc yıl once bir amelyat gecirdim sol goğsümü alındı sol kolumda büyük bir şişlik oluştu dohtorlar bana buşiş omür boyu sürecek dediler bende şifayı yerel hakimlerde aradım bu ilacı bulanların yanına geldim koluma sürdüler yirmi gün once koluma sürdüler kolumdaki şişlik yüzde eliye düştü tedaviye devam ediyorum cok iyiyim 05075309704

Abdullah
11 Şubat 2013 - 15:57

ben 14 yaşındayım tip 1 şeker hastasıyım bu uygulama öncesi agız kuruluğum gözlerde yanma sıksık idrar vücudun muhtelif yerlerinde yaralar olmuştu uygulama sonucu tüm vücut fonksiyonlarım normale dönüştü mucize dedikleri ilaç gerçektende mucizeler yarattı bulup yapan kişiden Allah razı olsun ABDULLAH TAŞAR

e. aslan
11 Şubat 2013 - 17:08

ayaklarımda 3 yıldır geçmeyen yaralar bulunmaktaydı ve kullandığım hiçbir ilaç fayda etmedi. Ancak bitkisel karışım sayesinde 2 günde yaralar iyileşti ve tekrar etmedi. Bu işte emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

numan tekin
11 Şubat 2013 - 20:51

eşim emes hastasıydı Baran ve Sıddık beyle tanıştıktan sonra hazırlamış oldukları mucize bitkisel ilaçları sayesinde büyük faydalar gördü eşim şimdi Allaha çok şükür gayet iyi bir durumda kendileri şükranlarımızı iletir çok teşekkür ederiz Allah onlardan razı olsun biz çok razıyız.

özlem
12 Şubat 2013 - 11:17

ben Sıddık beyi telefonla tanıdım.herşeyden önce dürüst ve sözünün adamı olarak tanıdım.kendini bir şarlatan olarak veya para için bu işi yapmadıgını anladım.agrıdaki yakın dostlarıma bizzat bu adamın maddi durumunu araştırdıttım.kendinin paraya ihtiyacı olmadıgı ögrendim.ve muhtaç insanlara çok yardım ettigini duydum.bugüne kadarda bine yakın hasta tedavi etmiş en az 30 tanesi ile telefonda görüştüm.daha bir kişi ben fayda görmedim benim paramı aldı fayda görmedim diyenine raslamadım.yanlız benim en büyük sıkıntım sıddık beye ulaşabilmek.hastaları için kendini gece gündüz feda eden bir insan özlellikle şeker hastalıgı olan insanların ben allah için konuşuyorum sıddık beye telefonla ulaşıp daha sonra hastalarının götürmelerini tavsiye ediyorum.sıddık beydeki bu mucize allahın bir vergisidir.herkese şimdiden saglıklı günler diliyorum sıddık abimede allahtan saglık sıhat güzel günler başarılı günler mutlu günler diliyor ve her gün dua ediyorum kayseriden özlem akhan

musa kaya
12 Şubat 2013 - 12:03

merhaba.. ben taşlıçaylıyım diyabet hastasıym 14 yıllık hastayım 45 yaşındayım 14 yıldır diyabet hastalığı ile mücadele etmekteyim ilk diyabet hastası olduğumu ağrı devlet hastanesinde öğrendm bana o zaman hap verdiler ayaklarımda şidetli yanma vardı günde 8 ile 10 defa lavaboya çıkıyordum ağız kurumam vardı şidetli baş ağrım varmı daha sonra ki aşamalarda erzurum araştırma hastanesine baş vurdm ömür boyu bu hastalığın ünsilin iğne ile hapla devam edeceğini söylediler doğu beyazıtlı mahmut aslan isminde bir vatandaş ile tanıştım tesadüfen onun tavsiyesi üzerine bahsi edilern bu bitkisel ürünü kullanmak istedim kullandıktan sonra ilk gün 50 ünite ünsülün kullandırmadılar bana 8 ila 9 saat gibi bir süreç içerisinde bu 14 yıllık şikayetlerm tamamen geçti.. halen iğne kullanmamaktaym bu ürünü bana tavsiye eden ve ürünü bana kullandıran insanlardan Allah Razı Olsun.. oysa herşeyin çaresi varmış önemli olan umudumuzu yitirmememiz kendilerine minnettarm..

gülcan kaplan
12 Şubat 2013 - 12:14

Ben Tip 2 Diyabet Hastasıyım 38 Yşındaym Yaklaşık Olarak 9 Yıl Önce Diyabet Hastalığım Tespit Edildi İlk Belirtileri Ağız da Kuruma Göz Bulanıklığı Sık Sık İdrara Çıkma Ayaklarımda Yanmalar Sırtımda Ağrılar Bunlara Rağmen Tedavimi Ağrı Devlet Hastanesinde Devam Ettirdm Daha Önce Tedavi Gördüğüm Hastenelerde Hastalığımla İlgili Bu Şikayetlermin Büğyük Bir Bölümü Hap Kullanmama Rağmen Devam Etti Ağrı da Bir Yakınım Vasıtası İle Muzaffer Amcamın Vasıtası İla Genel Cerrah Tuncay Ekince ye Ulaştm Onun Tavsiyesi Üzerine Bu Bitkisel Ürünü Kullandm Haplarım Tamamen Kesildi Hayat Kalitem %100 Arttı Sıddık Ve Genel Cerrah Tuncay Ekinceye Şükranlarımı Sunarım Allah Onlardan Razı Olsun İyiki Bu Bitkisel Ürünü Buldular…

Dr Ali ihsan ÇUHADAR
12 Şubat 2013 - 14:39

Daha önce Ağrıda görev yapmış bu ilacın gelişim sürecine birebir şahitlik yapmış bir doktorum.ilk duyduğunuzda kulaklarınıza inanamıyor olanları algılayamıyorsunuz.ama hastalara uygulamalar yapıldıkça ve hemen hemen her hastada tam tedavi düzeyinde olumlu gelişmeleri görünce hem şaşkınlığınız artıyor hemde tıp alanında yeni bir çağın başladığına birebir şahitlik ediyorsunuz.Ağrı daki görev sürem boyunca ve hala devam eden bir süreçte bu uygulamayı yaptıran her hastanın klinik gelişimlerini,duygu ve düşüncelerini takip ediyorum ve olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadığım gibi herkeste yüksek düzeyde bir memnuniyet hali gözlemledim bu memnuniyet halini hastaların tahlil sonuçlarında da bariz bir şekilde gördüm.kendim ve eşimde bu uygulamadan yararlanan şifa gören kişileriz.benim kronik baş ağrılarım vardı ve iki güne bir başım ağrırdı.uygulamayı yapalı 8 ay oldu ve kullandığım ilaç adeti sadece 8 ayda 3 adet ağrı kesici tablet.eşimin elinde yumuşak doku romatizması vardı. pet şişe suyun kapağını açamazdı omuzuna kadar ağrılar mevcuttu uyku düzeni bozulmuştu 2 uygulama sonrasında eski halinden ve hastalığından eser kalmadı bu gerçekten mucizevi bir olay bu ilacın milletimiz ve devletimiz tarafından sahiplenip dünyada hakettiği yerlere getirilmesi en büyük dileğimdir.emeği geçen herkese teşekkürler.

erkan atar
12 Şubat 2013 - 17:02

bana ulaşırsanız sevinirim+

İSMAİL YILDIZ
13 Şubat 2013 - 13:22

Yaklaşık bir yıldır diz ağrılarım vardı birçok kullandığım ilaca rağmen herhangibir fayda görmedim doktorlar romatizmal hastalık olarak tanı koydular ömür boyu süreceğini ve çözümü olmadığını söylediler ta ki bu mucizevi bitkisel ilacı kullanıncaya kadar Allah bulanlardan razı olsun kendilerine minnetarm çalışmalarında başarılar dilerim..

Gülcan bilgin
13 Şubat 2013 - 14:04

3yıldir özellikle yürümeyle artan boyun agrıları yaşiyordum.bir çok kez doktora gittim ilaçlar kullandim ama kurtulamadim ama bu ilaci uyguladiktan sonra agrilardan tamamen kurtuldum…

N. MIZRAK
13 Şubat 2013 - 14:14

Annemin beş yıldır süren şiddetli ağrıları vardı Aram beyi daha önceden tanıyordum zaten böyle bir ürünle ilgilendiğini duyduk annem bu ilacı kullandıktan sonra fonksiyonları normal düzeye vardı artık eski ağrıları da kalmadı Allah bulup yapanlardan razı olsun bundan sonra ki süreçte başarılarının devamını dilerim.

ali ışık
13 Şubat 2013 - 14:44

ben ali ışık 50 yaşındayışık 19 yıllık tip 2 şeker hastasıyım bu bitkisel ilacı kullanmadan önce iğne ve hapbu iğneleri kullanmama rağmen açlık kan şekerim 200-300 arasındaydı tokluk ise 300-500 arasındaydı ve ciddi derecede görmede bozukluk baş ağrısı çok su içme sıksık idrara çıkma problemim vardı bu bitkisel ilacı kullandıktan sonra hayat kalitem % 100 arttı ve açlık kan şekerim 90-100 arasında tokluk ise 100-120 arasında bu ürünü bana tavsiye eden ve ürünü bana kullandıran insanlardan Allah Razı Olsun.. oysa herşeyin çaresi varmış önemli olan umudumuzu yitirmememiz kendilerine minnettarm..
HERKESE ‘DE TAVSİYE EDERİM

selami yardımcı
13 Şubat 2013 - 15:16

yibo da öğretmenim 5 yılla askın hepatit c taşycısıydım bu ilaç sayesinde kurtuldum .bu ilaçta emeği olan her kese minnettarım..

birsen karakuş
13 Şubat 2013 - 20:45

bende boyun düzleşmesi vardı migren sırt ağrısı vardı bu mucizeli ilaçı kulan dıktan sonra şimdi cok iyiyim migrenim gecti doktorlar bana fizik tedfisi verdi halde gitmedim bu ilacı kulandım tamamen ileştim bu ilaçı bulanlardan allah razı olsun
hayatlarında başarılar dilerim bu ilacın türkiyede tanınmasını isterim cep 05075309704

melek n.
14 Şubat 2013 - 00:56

ben üniversite son sınıf öğrencisiyim.Sürekli artarak devam eden baş ağrım vardır.bu bende gün gectıkce kronıklestı ve ara ara ataklar yasamama neden oluyordu.6 ay boyunca bu böyle devam etti ve yasamımı ve aile ilişkilerimi olumsuz yönde etkiledi.sürekli ilaç kullanmaya başlamıştım ve ilaç kullanmak bana işkence gibi gelmeye başlamıştı.daha sonra bu ilaç tedavisi uygulandı.ilaç tedavisinden sonra ağrılarım yavaş yavaş azaldı ve şu an şikayetlerimden eser yok.sıddık beye yardımlarından dolayı teşekkür ederim…

kemal sönmez
14 Şubat 2013 - 11:54

16 yıllık şeker hastasıydım yaşım 52 ağrı da ikamet ediyorum.. öncelikle bir aile dostumun bana tavsiyesi üzerine gittim Allah razı olsun bana yardımcı oldular artık bu hastalıkla mücadele edemiyordum tam anlamıyla bütün umutlarımı yitirmiştim Allah sıddıkbey ve diyer doktor arkadaşlardan razı olsun hayata yönelik yeni bir başlangıç yapmama vesile oldular.. tüm diyabet hastalarına da öneririm..

dr.doğan
14 Şubat 2013 - 14:28

1-2 hastada bende müşahade ettim ve ilacın etkisinin çok iyi olduğunu gözlemledim.arkadaşlara çalışmalarından dolayı tşk….

dr.doğan
14 Şubat 2013 - 14:29

anestezi uzmanı

hatice kaya
14 Şubat 2013 - 15:40

ben 40 yaşında 10 yıllık tıp 2 şeker hastasıyım bir çok hastanede tedavi gördüm günde yaklaşık olarak 50 ünite ünsilün ve lantus kullanıyordum buna rağmen gözlerimde bulanıklık şiddetli ağız kurulukluğu halsizlik ve aşırı derecede sinirliydim ayaklarımda yaralar ısınma ve ayaklarımın altında sünger şeklinde toplar oluşmuştu .ayrıca hiper tansiyonum vardı kullandığım iğne ve tansiyon hapları şikayetlerimi gideremedi eşim kemal beyin dostu kerem bey tarafından tavsiye edilmişti. ve sıddık bey’e ulaştık bu bitkisel ilacı kullandıktan 2 saat sonra daha önceki kan şekerim açlık 250-300 arasındayken tokluk kan şekerim 500-600 arasındaydı HBA1C değerim ise ölümcül olan 14.8 idi bu ürünü kullandıktan sonra açlık kan şekerim 125 lere düştü tokluk ise 130-140 arasına geldi 3 ay sonra HBA1C 7 ye düştü allaha şükürler olsun ki mucize dedikleri buymuş SIDDIK BEY VE ONA İNANAN ONU DESTEKLEYEN BÜTÜN DOKTORLARA TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN.:)

ersin ok zerda kuru temızleme
15 Şubat 2013 - 08:52

ben bı ağrılı olarak ağrıda böyle bı hizmetı gerçekleştıren sıddık beye teşekür eder inş bu ilaç dünyada bı ilk olup hastalarımıza şifa verır bu tür çalışmaların devamını diler hastalarımıza acil dilerız

engin budak
15 Şubat 2013 - 13:08

eşimde boyun fıtığı ve kemik düzleşmesi vardı sürekli ağrıları vardı ellerinde titreme oluyordu sık sık sıddık abiye tanıştık bana ilaçtan bahs etti eşime uygulamak istediğimi belirttim ilk uygulamadan sonra aynı ağrıları geçti ve ikinci uygulamadan sonra tgamamen iyileşti bu ilaç alternatif tıpta çığır açacak allah bulandan razı olsun

nazlı karakaş
15 Şubat 2013 - 14:43

ben nazlı karakaş.Yaklaşık birbuçuk bu uygulamanın içerisindeyim sıddıkbeyle tanışmamız ürünün patent dosyasını hazırlamamızla oldu patentimizi almanın mutluluğu içerisinde hazırlık çalışmalarında bulundum sadece telde görüşmelerimle bile ilacın faydaları beni çok etkilemişti ve birgün ağrıya gittim.sıddık beyle ve ekibiyle tanıştım sıddık bey çok mütevazi muhteşem bir insan…benimde egzama rahatsızlığım vardı 5 yıl boyunca süregelen…ve 5yılda birçok hastaneye gittim özel devlet birçok cildiye fakat malesef egzamam asla geçmedi ve artık dedim bu hayatım boyunca beni bırakmayacak iğrenç bir görüntü ve kaşıntı egzama hastaları beni çok iyi anlarlar ve minicik bebeğime dahi doknurkenki tedirgenliğim..uygulamak istedim ve sıddık bey kendi geliştirdiği uygulama ile egzamalı bölgelerime uyguladılar ve sadece 4-5 saat kaldı ilk olarak yanma ve ilacı çıkardığımızda inanamayacaksınız ama bütün el bölgesine sürülen ilaç sadece yaralara nüfuz etmişti ilk gün bile etkisini gördüm fakat kısıtlı zmaanımdan dolayı istanbula dönmem gerekiyordu tedavimi tam olarak devam ettiremedim birkez daha gittim yine uygulandı ve suan gayet rahatım iyiyim tekrar uygulancak tabikide..diyeceğim şu yan etkisiz ağız yoluyla alınmayan ve birçok hastalığa iyi gelen bu ürün kesinlikle mucize umarım herkese faydalı olur bu ilacı bulmak geliştirmek akıl işi kimse beceremez sıddık beye sonsuz teşekkürler..ürünün ar-ge çalışmaları devam ediyor bir danışman kimliğimle de böyle bir dosya hazırlamak ayrıcalık kesinlikle teşekkürler ..

iskender aksoy
15 Şubat 2013 - 14:48

ben İSKENDER AKSOY ığdırlıyım tip 2 şeker hastasıyım belimde sinir baskısı fıtık başlangıcı sağ dizimden 2010 yılında ameliyat oldum belimde ve dizimde ağrılar devam ediyor gözlerimde bozukluk yürümede zorlanıyordum rahatım yok sinirli ve stresliydim hayat standartım çok düşük ve zor şartlaraltında hayatımı sürdürüyorum. bir gün dükkanıma ağrılı bi vatandaş geldi kendisi ile hastakığımı paylaştım bana ağrıda hastalığımla ilgili tedavi olabileceğim sıddık demir bey ve doktorları tavsiye etti ağrıya gidip sıddık bey ve doktorları gördüm ve bu bitkisel ilacı bana uyguladılar aynı gün hayat kalitem % 100 arttı . uygulama tarihi 30.05.2012 tarihinde uygulanan tedaviden sonra şekerim normal düzeyde seyrediyor artık gözlerim net görüyor ağrısız sızısız bir yaşam sürüyorum eskiden yürüyemezken tarla ve bostanıma gidip geliyorum yürüyerek çok mutlu ve rahatım allah sıddık bey ve arkadaşlarından razı olsun.ADRES: ığdır cumhuriyet caddesi sürmeli park yanı no:27 tlf:05437209666

feyat karakuş
15 Şubat 2013 - 15:01

ben FEYAT KARAKUŞ 1975 doğumluyum tıp 2 şeker hastasıyım idrarda yanma ayaklarda ağrı kalçada yara oluşması yüz bölgesinde egzema şiddetli baş ağrısı kulak çınlaması ağız kurulukluğu gözlerde bulantı ve yanma idrara sıksık çıkma halsizlik ve çok üşüme gibi şikayetlerim vardı ayrıca HA1C 14.6 idi bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra hayat kalitemm %100 arttı şu anki açlık kan şekerim 85-90 arasında tokluk ise 120-130 arasında bu bitkisel ürünü bana tavsiye eden amcamın oğlu AYDIN BEYden allah razı olsun sıddık beye teşekkürlerimi sunar o ve doktorlara şükranlarımı sunarım ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN . komisyoncu tlf:05012124192

nesim sabuncu
15 Şubat 2013 - 15:14

ben NESİM SABUNCU tıp 2 şeker hastasyım 2003ten beri şeker hastasıyım erzurum numune istanbul cerrah paşa ,taksim hastanelerinde tedavi gördüm hiç bir sonuç alamadım sürekli üşüme ayaklarda yara dizlerde halsizlik görme bozukluğu oturup kalkınca sürekli rahatsız oluyordum sıksık idrara çıkıyordum belden aşağı buz gibiydi ve ayaklarda donma oluyordu gittiğim hastanelerde bu şikatetlerimin hiç biri giderilemedi bu bitlisel ilcı kullandıktan sonra hayat kalitem %100 arttı yaklaşık olarak ardan 1 yıl geçti ALLAHA şükürler olsun ki şu anki açlık kan şekerim 110-120 arasında tokluk ise 130-140 arasında devam etmekte HA1C ise 7 e düştü sıddık bey ve doktorlara teşekkürlerimi sunarım ALLAH onlardan razı olsun BAŞARILAR DİLERİM .

ahmet sagınç
15 Şubat 2013 - 15:27

ben ahmet sagınç doğuştan romatizma hastasyım çeşitli illerde tedavi gördüm bunlardan bazıları istanbul cerrah paşa erzurum atatürk üniversitesi ve ağrı devlet hastanesine doğu bayazıt devlet hastanesi’nde tedavi gördüm doktorlar kortizon ve deposilin iğnelerini verdi bu iğneleri 20 yaşına kadar kullanmazsan felç olursun dediler. iğneleri kullandım zaman o an doktorların dediği gibi felç olmuş gibi oluyordum üşüme koşamama halsizlik aşırı yorulma ve terleme oluyordu oysa bir yakınım bir yakınım bu bitkisel ilaçtan bana bahsetti rabbime şükürler olsunki bende bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra hayat kalitem %100 arttı sıddık demire ve ona inanan doktorlara minnet ve şükranlarımı sunarım NOT:bu iğneleri kullanmadan yaşam daha güzelmiş tekrar teşekkür ederek şükranlarımı sunarım TLF:05370593137 ağrı.

İBRAHİM GÖKBAKAN
15 Şubat 2013 - 17:46

SIDDIK DEMİR kardeşimin bu mucize buluşundan dolayı kendisini tebrik ediyor,ve bu konudaki çalışmalarını destekliyoruz

cemal salman belediye meclis üyesi
15 Şubat 2013 - 17:53

doğrudur bu ilacın mucize bir ilac olduğunu kendimden örnek verebilirim.. Bileğim ve dirseğimde 6 ay boyunca çok şiddetli ağrılarla kıvrandım durdum bir çay bardağı kaldırmak bile acı veriyordu bana ama bu sağolsun sıddık beyin buluşu olan bu ilaç sayesinde rahat ettim tamamen ağrılarım sona erdi herkese tavsiye ederim..bu tür girişimcileri desteklemek ve sahiplenmek gerekir diye düşünüyorum çünkü konu sağlık olunca herkesi ilgilendirir böylesi bir girişimin ilimizde olması mutluluk verici birşeydir sıddık beyi bu konuda tebrik eder başarıların devamını dilerim…

LEYLEK PINAR MAHALLE MUHTARI MEHMET RESUL YILDIRIM
15 Şubat 2013 - 21:15

öncelikle bu mucize ilacın sebepliğini yapan sıddık demir beye tşk ederiz bende mahalle muhtarı olarak aşağı yukarı 7 ve 8 aydır halk arasında mucize ilacın sıddık demirin buyle bir ilacın gerçekleştirdiğini hep suyluyorlardı tabi insanlar görmeyince inanmaz ve ben maalumunuz 1 kaza qeçirdim bu kaza neticesinde ayak dizlerimden surekli ağrılar oluyordu tabi ben bu accıya dayanmaayıp zaman zaman ağır kesici ve sıvı jel veya sprey kesici kullanıyodum ama bu şekilde ayyak dizlerimin ağrısının qeçmediğini gördüm ve bir gün sıddık beyin mucize ilacı için hastane kiliniğine gittim kendilerine ayağımda bu tür ağrılar var dedim onlarda bu mucize ilacı tavsiye ettiler ve kullandım o kullanımdan sonra ayak dizlerimin ağrıları qeçti ve qeceleri çok rahat yatıyom biz halk olarak bu mucize ilaca destek vermemiz lazım ben bir muhtar olarak özellikle ağrıda bulunan gerçekten fakir olan aileler gelip para vermeden bu tedaviyi yapabiliyolar çünkü ben buna şahit oldum sıddık beye sordum neden 8 vatandaş yanında tedavi oldu hiç bir ucret almadan bu fakir aileleri gönderdiler bende onlar çıktıktan sonra sıddık beyi tebrik ettim bu vesileyle mucize ilaca tanık oldum başarıların devamını dilerim sıddık bey

SEYRAN KAPLAN
16 Şubat 2013 - 12:59

yaklaşık on yıldır diyabetle mücadele ediyorum kullandığım haplar kesin bir çözüm üretmediği gibi gözlerim de bulanıklık ayaklarım da yanma vücudum da ağrılar beni hiç bırakmadı bu bitkisel ilaç önerildi bana umudumu tamamen yitirmiştm ama yine de kullanmak istedim ilacı uyguladıktan sonra tüm bu şikayetlerimin yerini sağlıklı ve düzenli bir hayat aldı mucize dedikleri şey bu olsa gerek Allah onlardan razı olsun çalışmalarında başarılarının devamını dilerim

delal aras
16 Şubat 2013 - 16:20

45 yaşındayım mesleğim kebapçı yaklaşık olarak 20 yıldır kronikleşmiş şiddetli bir baş ağrım vardır ağrı devlet hastanesi erzurum araştırma hastanesi kars devlet hastanesinde defalarca muayane amaçlı gittim verilen ağrı kesiciler hayat kaliteme giderek zarar verdi oysa doktorlar ömür bvoyu bu kronikleşmiş bu baş ağrısının geçmiyeceğini söylediler bendeki etkisi ise hafif bir rüzgar hayatımı kabusa çeviriyordu banyo yapamaz durumdaydım soğuk ve sıcak su adeta düşmanım gibi idi oysa bu rahatsızlığımın çaresi olmadığı söylendi ağrı kesici içe içe ağrıda ki tüm aczaneciler beni tanıyordu sıddık abim ve dr.tuncay abiden allah bin kere razı olsun adres:cumhuriyet mahallesi no:51

DR. aynur
17 Şubat 2013 - 16:03

bu bitkisel ürünü yaklaşık olarak 7 ay önce öğrendim bir çok doktor gibi bende olaya mesafeli yaklaştım oysa mesire alnında 2-3 hasta ile bire bir görüşüp tanık oldum ve ilgimi çekti çünki kız kardeşim şeker hastasıydı sıddık bey’e anlattım kardeşimin gelmesini söyledi kardeşime anlatınca çaresizlikten dolayı evet dedi kardeşimin açlık kan şekeri 290-350 arasında tokluk ise 500-550 arasındaydı HA1C 13.8 idi oysa kız kardeşim günde 58 ünite lantus ve ünsilin kullanıyordu bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra açlık kan şekeri 120 tokluk ise 130-140 arasında devam etmekte hayat kalitesi %90 arttı HA1C ise 6 ya düştü sıddık beye minnettarım teşekkürlerimi sunarım bundan sonraki çalışmalarından dolayı başarılar dilerim ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olsun DR.aynur

S. KAPLAN
18 Şubat 2013 - 16:24

on yıldır diyabet hastasıyım hayatımda ineler yer almıştı bu ilaçla tanıştıktan sonra birkaç kez bana uygulandı çok ağır bir hastaydım Allahıma şükürler olsun ki tüm şikayetlerm geçti evim de huzursuzdm çocuklarım bile zaman zaman beni hastaneye götürmüyorlardı bunu bulan sıddık demir ve o doktor arkadaşlara minnettarım işleri rast gider inş

beycan bulut
18 Şubat 2013 - 17:07

ben bu bu ilacı kullanalardan birisiyim ilacı kulllandıktan sonra vucudumun bazı bölgelerinde bulunan egzamaların iyileştiğini farkettim şeker hastası değilim ama egzema için kullandım ve şu an çok rahatım sıdık beye gösterdiği duyarlılık için ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim.

reşat aral - zehra aral
18 Şubat 2013 - 18:05

ağrı esnaflarındanım. Eşimde Tip 1 şeker hastalığı vardı. 2 sefer akdeniz ünşversiteye gitdik.2 sefer kartal üniversiteye ve erzurum üniversiye giddik. Kan şekeri 500 aşağısına inmiyordu. 62 ünite insülün kullanıyordu . 14 ay önce sıddık beyin yanına gittik. Bu ilaç uygulandı. kan şekeri allaha şükür açlık kan şekeri 120 tokluğu 130 civarında gidiyo. allah bin şükür sıddık beye allah razı olsun. tel: 05322528930

cezmi alparslan
19 Şubat 2013 - 16:46

10 yıl önce 2 bacağımda eklem romatizması tanımıyla çeşitli hastanelerde tedavi gördüm tedaviler sonuç vermedi sahillerde kuma girmem tavsiye edildi ve kaplıcalara girmem tavsiye edildi türkiyenin bir çok iline gitmeme rağmen bahsettiğim ayağımdaki ağrılar ve üşüme ile ilgili hiç bir sonuç alamadım bir gün sıddık beyle sauna da karşılaştım ve bu bitkisel ürünü tavsiye etti kullandım hayat kalitem %100 arttı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum allah razı olsun şöförler cemiyet başkanlığında yönetim kurul üyesiyim cezmi alparslan

Ayşegül
19 Şubat 2013 - 16:57

Bu bitkisel karışımı her şeker hastası kullanabilir mi,fiyatı nedir,kaç gün,kaç ay kullanacak Dr lar bile yorum yapmışlar çok enteresan,Sıddık bey hekimler ile beraber mi çalışmakta,Sıddık Demir beyin telefonunu yazarsanız bir takım sorular sormak isteriz,tüm hastalara Allah şifa versin.

sedat aslan
19 Şubat 2013 - 16:57

yaklaşık olarak 12 yıl önce sürekli olarak midem ağrıyordu ağrı devlet hastanesinda 3 defa güven tıp merkezinde 4 defa istanbul ankara 1 er sefer toplam 9 sefer endoskopi gördüm güven tıp taki genel cerrah tuncay ekinci defalarca bu endoskopiyi yapmasına rağmen refli gastrit ülüser hastalıklarının tanısını koydular ayrıca karın bölgem ve sırtımda inanılmaz derecede kaşıntı olyı başladı çaresizdim babadan kalma 2 evimiz vardı evlerden birini satıp bu çaresizliğime karşı il il gezdim hiç bir yerde sonuç alamadım amcam mehmet aslan tavsiyesiyle sıddık beye ulaştım bu dayanılmaz olan midemdeki ağrı o bahsettiğim kaşıntı bir saat gibi kısa bir sürede tamamen geçti bu saygı değer abimden allah binlerce defa razı olsun bu çaresizliğime çare buldum ADRES:murat mahallesi no:18

kerim çoşar
19 Şubat 2013 - 23:25

başarılar diliyorum mucizeye

Ömer BAŞARAN
20 Şubat 2013 - 10:35

Değerli dostlar;
Sevgili Sıddık DEMİR ağabey ve çalışma arkadaşları doktor beyleri canı yürekten kutluyorum.Hakikaten bu yorumları okuyup,yada birebir yaşayanların sevinç ve minnettarlıklarını görünce bu insanlara yardım etmek,bu ilacın belkide dünyada kullanımını sağlamak için yapılacak her katkının insanlığa yapılmış bir katkı olacagını düşünüyorum.Bu süreç başlarken benimleDE irtibata geçmişlerdi,bu ürünün birilerini rant pazarı olmaması için gayret ediyorlardı yardıma ihtiyaçları verdı,günlerce kapılar aşındırıp yardımcı olacak yetkililer aradılar ama yeterli olmadı.Yeterli olmadı çünkü ilaç halen Ağrı ilinin sınırlarını aşamadı.Birkaç yetkili ile görüşmeye çalıştık sonuç alamayınca Bursa milletvekilleri ve bürokratlarına ulaşmaya çalışmıştık.Sizin milletvekiliniz ,bürokratınız yokmu sorularıyla muhatap olmuştuk hatta.Bence Ağrıdakiler,Bursadakiler,istanbuldakiler,tüm türkiyedeki Ağrılılar Milletvekili,bürokratı,sivil toplum örgütü,gazetecei,televizyoncuları sorumluluk sahibi hepimiz bu mucizenin insanlığa fayda sağlaması için ekiple birlikte hareket edip tıkanıklıkların ortadan kalkmasına ve bu ilacın dünyadaki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına sebep olalım,olalımki belki rabbim sevabından bizlerede nasip eder. Mesela şu an çerkezköyde üniversite arkadaşım şeker hastası ve bu ilaç için Ağrıya gelmesi lazım gelemiyor,Hem hasta hem uygulayıcı mağdur durumda.Sayın yetkili güçlü kocaman büyük ağabeylerimiz bu konu ile ilgili her katkınız isminizin en az Ağrı tarihinde altın harflerle anılacağını ve sürekli rahmetle anılacagınızı bir kez daha hatırlatmak isterim.Ümitliyim, bence bu ilaç üreticileri insanlık yararına yaptıkları bu hizmetlerden dolayı hem bu dünyada hem diger dünyada bahtiyar olacaklardır. Bize bizden daha yardım edecek kimse yok. Mevlana hazretlerinin degerli veciz sözünü ” NE ARARSAN KENDİNDE ARA” hatırlatarak herkese saygılarımı sunarım.Allah yardımcınız olsun..Selam ve dua ile. Ömer BAŞARAN.

yaklaşık bır hafta önce doktora gıttım şeker hastalığım oldugunu söyledıler bende bır arkadaşın tavsıyesıyle feyat karakuş vasıtasıyla sayın sıdık kandemır abıem gıttım ve bana mucizevı bır uygulama yaptı allah ondan razı olsun ve feyat karakuştanda arkadaşım şu an ıyıleşmiş allahın ıznıyle sıdık abımın vesılesıyle ıyıleşecem

ayhan aydemir şu an yenı 2 saat oldu tedavıye başlandı ve şu an kendımı çok ıyı his edıyom alah sıdık kandemırden razı olsun 2 saat içerınsınde ağzım kuruluğu ve gözlerde yanma görmemezlık geçtı alalah razı olsun sıdık abımden 0543 382 04 04

fehim çetinkaya
20 Şubat 2013 - 16:16

senelerdir yemeklerin kokusunu alamazdım kronik sinüzitten dolayı ama ilaç uygulandıktan sonra 48 saat içinde burun deliklerim açıldı yemeklerin kokusunu almaya başladım. şakaklarımdaki ağrılar geçti. Allah emeği gecenlerden razı olsun
her hebi keke sıddıg

Leyla İnanlı
20 Şubat 2013 - 22:36

Ben Leyla İnanlı hastalığım tip 2 şeker hastalığıdır. Ayrıca diyabetten dolayı iki böbreğimi kaybettim ve diyaliz hastasıyım. İki gözüm ışıktan mahrum kalmıştı, hayat kalitem sıfırdı. Diyalize girdiğimde acılar dayanılmazdı.Eve geldiğimde yaklaşık olarak 12 saat boyunca kendimde değildim. Bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra kısa sürede tamamen görmeye başladım. Şikayetlerim büyük oranda geçti, şu anda evdeki işlerimi büyük oranda yapabiliyorum. Dr. Baran Bey’den Allan razı olsun. ADRES: Hanibaba Cad. Leylekpınar Mah. No:144 TEŞEKKÜRLER

ben ayhan aydemir 18 02 2013 de güven başaran tıp merkezıne gıttım dahılıye doktoru onur türkyılmaz muane sonucunda ban ilaç ve unsılın tavsıyesınde bulundu bende ilaç kulanmaya başmadım bır arkadaşımın vasıtasıyla feyat karakuş vasıtasıyla gıttım sıddık demir abıme gıttım şu anda şekrım tokluk 120 allah sıddık demır abımden razı olsun şuanki durumum çok ıyı alalh razı olsun doktor beyden nerdeyse bızı ünsılın manyagı yapacaktı 0543 382 04 04

Aynur Aydemir
21 Şubat 2013 - 14:21

ben aynur aydemir.. yaklaşık olarak 9 yıl önce erzurum araştırma hastanesinde bana emes hastalığı tanısı konuldu bendeki belirtiler ise: Çift Görmeler Şidetli Mide Bulantısı Ayaklarda Güçsüzlük Kollarda Güçsüzlük Ayrıca Sürekli Olarak Aralıksız Baş Dönmesi.. Bu Arada İstabul Ve İzmir Olmak Üzerer Bir Çok İlde Tedavi Amaçlı Hastanelere Başvurdum Emes Dışında Heronşorlayn İltahaplı Eklem Romatizması Ve Tansiyon Düşüklüğü Tanısı Konuldu.. çaresizdim evde sürekli olarak uygulanan Bana Verilen Kortizon İğne Ve Hapları V.b Birçok İlacı Kullanmaya Başladım Hayat Kalitem Tamamen Tüknmişti Çaresizlikten Yapacak Hiçbirşeyimiz Yoktu Sürekli Olarak Ambulans Çağrılıp Ağrı Devlet Hastanesinde Yatırılırdım.. Birgün Erzurum Araştırmadan Gelirken Yolculuk Esnasında Araba da Sürekli Olarak Ağladığmdan Dolayı Bir Abla Neden Ağladığımı Sordu Kendisine Rahatsızlığımdan Bahsettim Allah Şahsenem Hnım Efendiden Binler kere Razı Olsun.. Kendisininde Daha Önce Kollarında Güç Kaybı Olduğunu Söyledi Bu Mucize Bitkisel İlaçtan Bahsetti.. Ve 2. Gün Şahsenem Hnım Efendi İle Görüştük Sıddık Beye Gittik 1 Haftalık Tedavi Sürecinde İnanılmaz Derecede Bu Bitkisel Ürün Bende Pozitif Sonuç Verdi.. Hayat Kalitem Giderek Artmaya Başladı Saygı Değer Sıddık Abime Çok Teşekkür Ederm Allah Ondan da Onun Yanında Bnimle Sürekli Olarak İlgilenen Doktorlardan Binlerce Kere Razı Olsun.. Kendilerine Minnetdarım.. Not: Olmaz Dedikleri Hazırlan Kör Olacaksın Felç Olacaksın Hanım Efenddi Buna Kendini Yavaş Yavaş Hazırla Diyen Doktorlardan da Allah Razı Olsun Yaklaşık Olarak 9 ay Önce Uygulanan Bu Tedavi Bütün İlaçlarımı Kesmeme Rağmen Hayat Kalitemin %100 Artmasına Neden Oldu Tekrar Allah Razı Olsun Teşekkürlerimi Sunarım.. Merkez / Ağrı

Çiçek Etik
21 Şubat 2013 - 14:37

ben şeker ve aynı zamanda kemik erimesi hastasıyım yaşım 60 halsizlik vucutta eklemlerde sırttımda gözümde ağrılar vardı.. başımda bütün kemiklerim ağrıyordu sık idrara çıkıyordum uyku düzensizliğim vardı günlük sabah 30 akşam 20 toplmda 50 ünite ünisilin kullanıyordum buna rağmen halsizlik ve ağrılarım kesilmiyordu devam ediyordu günlük ev işleri ve ihtiyaçlarımı gidermekte zorluk çekiyorudm açlık kan şekerim 390 tokluk 600 idi.. ağrı – erzurum – denizli – adana – devlet hastanelerine gittim hiç birinde tedavileri sonuç vermedi bir tavsiye üzerine mucize adı verilen bu bitkisel ürün ile tanıştım.. uygulama sonrasında gözlermde ki bozukluk gitti ağrılarım tamamen kesildi ayaklarımda ki ağrılar gitti ellerimde ki kaşınma ve bütün ağrılarım o noktada da kesildi 15 yıl bu kadar ünisilin ve ilaçlar kullanmama rağmen kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim mucize adı verilen bu bitkisel ürün ile yıllardır çektiğim ağrılarım gitti huzurlu ve mutluyum bu ürünle tanışmamı sağlayan ve beni bu kadar kısa sürede iyileştiren bu bitkisel ürüne vesile olan sıddık bey ve benimle ilgilenen ekibine doktarlara şükranlarımı sunarm Allah hepinizden razı olsun.. Ağrı / Merkez

ali haydar yeğen
21 Şubat 2013 - 14:44

mide yanması gaztrit ve ülser şikayetlerim vardı mide de aşırı yanma şişlik ve yemek sonrası aşırı rahatsızlık boğazda acı suları vardı.. bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra bu şikayetlerim tamamen gitti sebep olanlardan allah razı olsun sıddık beye ayrıca teşekkürlerimi sunarım ağrı fevziçakmak mahallesi no 26

hediye çelik
21 Şubat 2013 - 14:54

ben hediye çelik 1956 doğumluyum vanın çaldıran ilçesinde yaşıyorum eklem romatizmam ve şekerim vardı namaz kılamıyordum yürüyemiyordum ayak altımda yanma dizlerimde ateşleme vardı şişme deri altında düğümlenme tip 2 şeker hastasıyım açlık 300 tokluk 550 grifor ve inüsülün kullanıyordum yapılan tedavilerden sonuç alamadm ve bir tavsiye üzerine ağrıya geldm uygulamadan bir kaç saat sonra açlık kan şekerim 200 e düştü 24 saatlik bir süreçte tokluk kan şekerim 170 e düştü genel durumun normale döndü belirttiğim tüm rahatsızlıklarımdan tam anlamıyla kurtuldum allah bu ilaca vesile olanlardan razı olsun teşekkürlerimi sunarım van çaldıran

LEYLA YILDIZ ATAHAN
21 Şubat 2013 - 21:51

BEN SIDDIK BEYLE TANIŞTIĞIM ZAMAN HENÜZ BİR ÇOK BİTKİ KARIŞIMINDAN ELDE EDİLEN VE MUCİZELER YARATAN BU İLAÇ YAPIM AŞAMASINDAYDI.SONRASINDA GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA BİR ÇOK HASTALIĞIN İYİLEŞMESİNDE OLAĞAN ÜSTÜ BİR BAŞARININ ELDE EDİLDİĞİNE TANIK OLDUM.İNANMAK BİR HAYLİ ZORDU YILLARCA TIBBIN ÇARELER ARADIĞI BİR ÇOK HASTALIK ÜÇ BEŞ UYGULAMA SONUCUNDA YOK OLUYOR AKLIMDA DEĞİŞİK DÜŞÜNCELERİN OLUŞMASINA NEDEN OLUYORDU.BU BİR SİHİR BU BİR TILISIM OLABİLİRMİYDİ DİYE DEFALARCA DÜŞÜNMEDEN DURAMADIM.SONUNDA KENDİ ÜZERİMDE DENEYEREK AKLIMI KURCALAYAN BU ŞÜPHELERDEN KURTULMAYA KARAR VERDİM.MODERN TIPBIN YILLAR SÜREN ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA ELDE EDİLEN MADDELER BİLE İŞE YARAMAZKEN ÇEŞİTLİ BÖLGELERDEN TOPLANARAK ELDE EDİLEN BU BİTKİ KARIŞIMI MUCİZE İLACIN BENDEDE İŞE YARAYIP YARAMADIĞINI BİZZAT KENDİ ÜZERİMDE DENEYEREK ÇÖZMEK İSTEDİM.YILLARCA TEDAVİ GÖRDÜĞÜM VE BİR TÜRLÜ CÖZÜM BULAMADIĞIM BEL FITIĞI ÜZERİNE UYGULANMASINI RİCA ETTİM.DADKİKALAR İÇİNDE KESİLEN AĞRILARIM KARŞISINDA ŞOKE OLDUM O GÜNDEN BU GÜNE BEL FITIĞI AĞRILARINDAN BU MUCİZE İLAÇ SAYESİNDE KURTULDUM.EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÖZELLİKLE İLACIN MUCİDİ DEĞERLİ DOSTUM SIDDIK BEYE ŞAHSIM VE MİLYONLARCA ŞİFA BEKLEYEN HASTALAR ADINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM…

Selma kılıçlar
22 Şubat 2013 - 06:55

Ben Selma KILIÇLAR… Erzurum araştırma hastanesinde romatoit artrit ve baş arkasında hipofiz damarımın inceldiği teşhisi konuldu.Kortizon ilaçlı tedaviler uygulandı,günden güne kotü oldum,dünyam karardı.Rüken hemşirenin (yiyenim) önerisiyle Sıddık bey ve Baran bey ile tanıştım ALLAH onlardan razı olsun yeniden hayata döndüm sanki.Şuan bütün ilaçlarımı bıraktım şükürler olsn Rabbime çok iyim…Hep Rabbime şöyle dua ettim;YArabbi bir kulunun eliyle şifamı gönder diye rabbim şifamı gönderdi çok şükür.Bu ilaca vesile olanlardan ALLAH razı olsn…

kemal akın
22 Şubat 2013 - 09:43

sıddık bey ve doktorları tebrik ederim gerçekten yorumlaru okudum işin açıkçası şaşkınlığımı gizleyemedm bütün iyi dileklerimle ilimiz için hayırlı uğurlu olsun en azından çaresizliğe kısmen de olsa çare olarak bu bitki görülüyor yolunuz açık olsun ağrı merkez

hülya
22 Şubat 2013 - 09:47

ben hülya annem tip 2 diyabet hastasıdır sıddık bey size nasıl ulaşabilirim bana yardımcı olurmusunuz.. teşekürler şimdiden..

ŞİLAN ALTIN
22 Şubat 2013 - 11:31

ben ağrı da çalışmakta olan hemşireyim.. ben bir kaç hastaya şahit oldum çok memnunlar kendi amcam da ms hastalığı var ona da başlanacak bu ilaç bu işin içinde olduğum için ve bizzat hastaların memnuniyetine şahit olduğum için amcama gönül rahatlığı ile kullandıracağım…

GENEL-İŞ SENDİKASI
22 Şubat 2013 - 14:34

bir sivil toplum kuruluşu olarak ilimizde böylesi bir buluşa imza atan sn. Sıddık Ddemiri ve beraberide araştırmalarını derinleştirerek topluma en iyi şekilde hizmet verme noktasında bilimsel araştırmalar yaparak bu hizmeti gerek ülke ekonomisine gereksede halkın hizmetine sunan değerli doktorlarımıza, sendikamız adına ben sendika başkanı Ersin Erincik ve yönetim kurulum adına sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi bir borç bilir, çalışmalarında başarılarının devamını dileriz. DİSK/GENEL-İŞ SENDİKASI Ağrı

aslı kaya
22 Şubat 2013 - 15:40

mrb. ben Aslı Kaya. Şuan ağrıda bulunmuş olan mucize ilacın anneme uygulanması sonucu aldığımız olumlu gelişmeleri sizlerle paylaşmak için burada bulunmaktayım. Bundan iki yıl önce tanışmış olduğum ve sonradan samimi arkadaşım olan nazlı karakuş sayesinde Ağrının öne gelen insanlarından olan saygıdeğer amcamız sıddık demir ile tanışma fırsatımız oldu. kendisiyle uzun bir sohbetimiz geçtikten sonra dürüst,inanılmaz yardımsever bir insan olduğunu karar verdim. samimiyetine güvendim ama inanılması güç olan bu buluşun sonuçlarını hastalar üzerinde etkisini birebir görmeden ikna olamadım.amcamız bizi en iyi olanaklarda ağrıda 5 gün boyunca elinden geldiğince ağırladı.bu zaman içerisinde oraya gelen giden hastaları gözlemlemem sonucunda söylenelerin doğru olduğunu anladım.hastalarla birebir konuştum, tepkilerini ölçtüm sonuç olarak annem için bu ilacın uygulanmasını kendisinden rica ettim. bu uygulama sonucu annemde gözlemlenen inanılmaz olumlu gelişmeler ne kadar doğru bir karar aldığımı gösterdi.bütün şikayetleri sona erdi. gerçekten mucize bir buluş.canım amcam olan sıddık demir e hem ağrının tüm güzelliklerini bize gösterdiği için hem de annemin sağlığına büyük tehdit oluşturan şeker hastalığından kurtardığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.. (aynı zamanda antidepresan ilaçlarını bıraktı egzaması geçti,tüm ağrıları sona erdi kısacası yaşam kalitesi %100 arttı)

aslı kaya
22 Şubat 2013 - 16:08

Kendim için bahsetmem gerekirse annemden sonra kendimede bu ilacın uygulamasını istedim. mide rahatsızlığım vardı ve kendimi çok halsiz hissediyordum. uygulamadan sonra bu şikayetlerim sona erdi. ne kadar teşekkür etsek azdır sıddık amcamıza :) aile doktorumuz bile ilk başta buna gülerek tepki vermişti ama denemeden yorum yapmanın yanlış olduğunu kendisine ve herkese belirtmek isterim.

bekir koç
22 Şubat 2013 - 21:44

bu ilacı bulanlardan ALLAH razı olsun RABBİM ayaklarınızı sabit kılsın bir çok hastanın iyileşmesine vesile olan bu insanlara teşekkür ediyorum.

berat demir
23 Şubat 2013 - 12:05

merb.. ben ilk okul 2. sınıfta arkadaşlarımla şakalaşırken gözümden yaralandım ankara vehpi koç göz hastanesinde toplamda 7 tane ameliyat oldum son olarak bende göz tansiyonu vardı cosop adlı tansiyon damlasını kullanıyordum gözümde ki tansiyon her iki göze de atıyordu yaklaşık 1 yıl önce amcam sıddık demir bana bu mucizeyi kullandırdı 8 saatlik bir süreçte çocukluğumdan beridir beni ürküten bu göz tansiyonu illeti beni terk etti Allah amcamdan razı olsun.. detay almak isteyen hastalar bana 0543 403 11 65 den ulaşabilirler..

AHMET BİÇER
23 Şubat 2013 - 14:12

Sevgili okurlar;
Allha olan inancım sonsuz.ama bunu sayın Sıddık Demirin mucizevi ilacı sayesinde bir kez daha daha sonsuz olduguna inandım.Allah ın Şafi isminde biz insanlara yeryüzünü eczane yaptık der.bu eczaneyide birilerinin buluşu olarak veya bir mucize ile kendi, düşünceme göre insanlara sunar.Sıddık beyin buldugu bu ilaç Allah ın bir lutfu.ve en önemlisi paraya şöhrete itibar etmeyen bir insan eliyle insanlara sundurması çok ayrı bir mutluluk.Sıddık bey agrının sayılı ailelerinden parasal hiç bir sıkıntısı olamayan ve fazlası olan bir insan.fakir ve muhtaçlara yardım eden ve saglık bulan insanlarada kendi gördükçe mutluluk duyan sayılı insanlardan biridir.bu insan bendeki şekeri bel fıtıgını mide agrısını günlük en az 10 tane hap kullanmama ragemn bu ilaç sayesinde hiçbir karşılık beklemeden günlerdir bana zamanını ayırarak kendi telefonu ile arayarak izah eden biri.ben artık bu insana biri demekten utanıyorum o benim kardeşim.Allaha çok şükür Sıddık demir gibi insanları yaratmış.kendisi bizzat kayseri,ye gelerek beni tedavi edecegini söyledi. şuana kadarda bin kişiyi tedavi ettigini duydum. ve bunların en az yirmi tanesi ile ben görüştüm bizaat hepside şifa bulmuştur.Allah şifayı bu tip hastalıklarda inşallah sıddık demirin buldugu ilaç sayesinden insanlara sunuyor rabbime çok şükür olsun bütün okuyanlara Allah acil şifalar nasip etsin.

ömer serhat bilici
23 Şubat 2013 - 15:32

ben ömer yakın akrabam çetin kaya vasıtasıyla sıddık beye ulaştık çünkü kendiside tedavi olmuştu gözleriyle ilgili kendisininde yaşamış olduğu rahatsızlıktan dolayı bana tavsiye etti ben 13 yaşındayım bebekliğimden bugüne kadar görme sorunum vardı 4 aylıkken gözlük kullandın hiç bir harfi gözlüksüz okuyamıyordum hiç bir cismı tanıyamıyodum oysa bu iki günlük tedavimden sonra gözlüksüz okuya biliyorum cisimleri tanıya baliyorum istanbul safa da bir ameliyat oldum o ameliyatımdan sonra tekrar gözlük kullanmaya başladım ummarım bundan sonraki yaşamım gözlüksüz devam eder fehim amca ve sıddık amcadan allah razı olsun yeni devlet hastahanesi karşısı fırat aartmanı kat bir no 2 tl no 04722153988

ORHAN TAŞARSU
23 Şubat 2013 - 20:52

4 yıl oncesinden beri devamllı baş ağrısı ve mide ağrısı ve gastrıt vardı bu ilacı kullandığımdan beri iyileştiğimi fark ettim bu ilaca vesile olanları canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarının devamını bekliyoruz hem ilimiz hemde ülkemiz için büyük bir nimet bence

kenan çoktin
24 Şubat 2013 - 20:44

ben kenan çoktin hayvan ticareti ile uğraşmaktayım yaklaşık olarak 13 yıllık şeker hastasıyım bu 13 yıllık zaman zafında günde 60 ünite inisülün ve lantus kullanıyordum ayrıca tansiyon hapı kullanıyordum şiddetli baş ağrımdan dıolyı migren dediler migren için ağrı kesici kulanıyordum ve psikolojik anlamda çökmüştm depresyon hapları kullanmaya başladım bu bitkisel ürünü kaya beyin tavsiyesi üzerine kullanmak için sıddık beye ulaştm ve bu bitkisel ürünün ilk uygulandıktan iki saat sonra ağız kuruluğum baş ağrım gözüm de ki bulanıklık ayaklarımda ki güçsüzlük belirgin derecede bacaklarımda olan yaralar tamamen geçti ayrıca ünüsülün ve lantus tansiyon ve depresyon hapları kullanmama rağmen aclık kan şekerim 300 ila 350 arası tokluk ise 500 ila 650 arası idi hayat kalitem çok düşüktü hafta da en az bir iki sefer serumlu ilaçlı tedaviler ila şekerimin düşürülmesi sağlanırdı oysa şu anda olmaz dedikleri bu hastalığın Allahıma bin şükür yaklaşık olarak 16 aydır lantu de kullanmıyorum ünüsülün de kullanmıyorum aynı zamanda tansiyon ağrı kesici ve depresyon haplarından tamamen kurtuldum meğer iğnesiz yaşamak ne kadar güzelmiş çok mutluyum Allah sıddık beyden binlerce kez razı olsun şükranlarımı sunarım tekrar çok çok teşekkürler iyiki bu bitkisel ilaç var ve buna vesile olmuşlar.. not olmaz dedikleri şey bende oldu yorumları okudukça meğer benden daha çaresiz onlarca farklı hastalıklara da çare olabiliyormuş teşekkür ederm..

ayten
24 Şubat 2013 - 20:52

ben ayten yaklaşık olarak 1 buçuk yıl önce güven tıp merkezinde çalışan kadın doğum uzmanı sayın mahmut beye gittim rahim de miyonların olduğunu söylediler ultrason sonucunda tabi.. defalarca testlere tabi tuttular rahimin alınabileceğini söylediler ben ise daha sonra ağrı kadın doğum hastanesine gittim orada da anestezi uzmanı olan doktor doğan beyin destekleri ile tekrar ultrasona alındım orda ki kadın doğum uzmanı testler yaptıktan sonra rahimin alınacağını orada da söylediler ancak bende büyük bir korku ve endişe yaratmıştı bense bahsedilen bu bitkisel ilaç bütün inancımla aile dostumuz sayın doktor tüncay beyin tavsiyesi ile de kullanmaya karar verdm ve iyiki de kullanmışım 2. ultrasonda tekrar yapılan testlerde miyonların tamamen yok olduğu görüldü allahıma binlerce defa şükürler olsum ki rabbim bu bitkisel ürünü bana da anasip etti gerçekten de mucize tekrar hayata döndüm çok mutluyum bulanlardan doktorlardan ve desteği olan herkesten allah razı olsun ağrı merkez

SAYDI DEĞER AĞRILILAR VE BÜTÜN TÜRKİYE
24 Şubat 2013 - 21:10

Ben Dilan.. Ağrı Merkezde Oturmaktayım Ayrıca 16 Yaşında Lise Öğrencisiyim Bende Tanık Oldum Gerçekten İnanılması Güç Ama Gerçek Bir Rahatsızlık Kendimde Yaşadım Her İki Kolumda Belirgin Derecede Yeşil Noktalar Çıkmaya Başladı Bu Çıkan Noktalar Bende Psikolojk Baskı Oluşturmaya Başladı Ağrım Sızım Yoktu Ama Her Sefernde Kollarıma Baktığım da Olağan Üstü Bir Korku Beni Sarıyordu Annem Ve Babam Defalarca Beni Ağrı Devlet Hastanesine Cildiye Uzmanına Götürdüler Bir Kaç Test Yapıldı Testde Tamamen Psikolojik Strese Dayalı Sivilce Benzeri Birşey Olduğunu Ama Tam Anlamıyla Bir Tanı Koyamadılar Yine Saygı Değer Doktor Tuncey Beye de Göründüm O da Bir İsim Koyamadı Daha Sonra Bahsedilen Bu Bitkisel Ürünü Kullanmaya Karar Verdm Devlet Hastanesinde Cildiye Uzmanı Tanı Koyamadı Psikolojik Dedi Ve Giderek Bende Vücudumun Muhtelif Yerlerine Yyılmaya Başladı Bense Bahsedilen Bu Bitkisel Ürünü Kullandm İnanılması Zor Ama Gerçek 24 Saat Gibi Kısa Bir Sürede Belirgin Derece O Bahsettiğim Yeşil Noktalar Yok Olmaya Başladı 2. Uygulamada Tamamen Yok Oldu Yaklaşık Olarak 2 Yıldır Bu Yeşil Noktalar Vücudumun Herhangi Bir Yerinde Çıkmadı Bu Bitkiyi Kullandıran Bana Tavsiye EDen Bu Btkisel Ürnü Rabbime Şükürler Olsun ki Bende Yaşanan Bu Olumsuzlukların Giderilmesini Sağladı Rabbim Kimseye Kederli Günler Nasip Etmesin Herkes Mutlu Olsun Allah Herkese Yardım Etsin Bu Bİtkisel Ürünü Bulanlardan da Allah Razı Kendilerine Şükranlarımı Sunarım Rabbim Yollarını AÇık Etsn.. Ağrı Merkez..

arzu
24 Şubat 2013 - 21:19

ben arzu yaklaşık olarak 5 yıl önce bel fıtığından dolayı istanbul cerrah paşa da bir ameliyat geçirdim ilk bir buçuk yılı çok iyidi daha sonraki yıllarda giderek ağrılarım çekilmez oldu tekrar cerrah paşaya gittiğimde bu ağrılarımın normal olduğunu söylediler daha sonra yapılan bir takım testlerde boyun düzleşmesi dediler boyun düzleşmesinden dolayı fizik tedavi önerdiler istanbula tekrar gitmemin gerek olmadığı söylediler yolun uzak olduğundan dolayı ağrı devlet hastanesinde fizik tedaviye devam etme tavsiyesinde bulundular randevu aldım defalarca gittim fizik tedavisine kısa bir süre fizik tedavisinden sonra ağrılarım diniyordu daha sonra aynı şiddet de ağrı ataklarım devam etmeye başladı arkadaşım olan kendiside daha önce bazı şikayetlerinden dolayı tedavi olan aynur hanım bana bu bitkisel ürün ile ilgili bilgi verdi bende kendilerine başvurdum yaklaşık olarak bir yıldır sırtımda boynumda kollarımda en ufak bir ağrının tekrar dönmediğini gördüm sıddık bey ve saygıdeğer doktorlara şükranlarımı sunuyorum allah yollarını açık etsn not : olmaz dedikleri gitmez dedikleri rahatsızlıklarım tekrarlanmadı tekrar yolları açık olsun umarım bu ürün ülkemiz için hayırlara vesile olur tekrar teşekkürler.. ağrı tutak

mustafa kaya
25 Şubat 2013 - 11:27

görünene ve duyduklarıma bakılırsa mucize bu ilacı bulanlardan ALLAH razı olsun

YAVUZ ÖZCAN
25 Şubat 2013 - 16:02

Merhaba;

Ben kayseriden yavuz özcan.benim 3 yaşında bir kızım var yaklaşık 4 ay öncesinde gözünde küçük bir tümör tespit edildi.gereken tedavileri yaptırdıktan sonra Sıddık abimin bu mucizesini duyduk telefonda günlerce hiç sıkılmadan bilgi verdi iki kere kızıma uyguladı çok şükür kendini iyi hissediyor benimde baş agrım vardı bir uygulamada başımın agrısını kesti.bizden önce yaklaşık 10-15 hasta tedavi oldu hepsi gülen yüzlerle ayrılıyor burdan.para pul önemli degil sadece bir Allah razı olsun demesi yetiyor Sıddık beye.bizdende para almadı agırladı kırk yıllık dostmuşuz gibi.Allah kendisinden de bütün doktorlardanda razı olsun.seni seviyoruz Sıddık abicim.

zeki uçmaz
26 Şubat 2013 - 13:07

merhaba ben zeki uçmaz yaşım 50 yaklaşık olarak 11 yıl önce tip iki diyabet hastalığı tanısı konuldu başlangıçta haplarla 1 buçuk yıllık gibi bir süreçte devam ettm bu süreç içersinde hayat kalitem giderek azalmaya başladı belirtileri gözlerde bulanıklk sabah erkenleri vucudumun her tarafında belirgin derecede ağrılar oluşmaya başladı ayrıca akşamları ayaklarım sürekli olarak buz kesmeye başladı tekrar erzurum araştırma hastanesinde tedavi oldum endokoli uzmanı doktorumla tekrar görüştüm ünüsülğn kullanmamı öneri başka çaresinin olmadığını söyledi ben ise yolculuk esnasında aynı araçta buluduğum eleşkirtli olan nesim bey efendi tarafından aynı sıkıntıların kendisininde daha önce diyebet hastası olduğunu anlattı oysa bunun çaresinin olduğunu çareninde ayaklarımızın dibinde olduğunu anlattı daha sonra sıddık beye ulaştm kendisinden bana yardımcı olmasını rica ettim Allah ondan bin kere razı olsun bu bitkiseli bende kullandm 6 saat gibi bir süre içersinde hiç bir ilaç kullanmadm tavsiye edilen iğneleri kullanmadn aclığım 250 ile 300 civarın da iken tokluğum ise 400 – 450 arası iken Allahın nimeti olan bu kullanılan otlar sayesinde birgün gibi kısa bir süreçte aclığım 110 tokluk ise 130 civarında göründü şu an ki durumum ise muhteşem iyiki Allahın nimeti olan bu otlar yakınımızdaymış çok mutluyum Allah Sıddık Abi den razı olsun..
hamur – ağrı

gökhan öztürk
26 Şubat 2013 - 14:59

gerçekten tekkelimeyle helal olsun ağrıda birmucizeye imzaatmış bilgili insanımız çokteşekür ediyoruz saygıyla sevgiyle selamlıyoruz

gulbahar budak
26 Şubat 2013 - 20:50

ben gulbahar budak bu mucizeli ilacı kulandımdanberi cok iyiyim bana doktorlar kolun omür boyu işlik kalacak dedikleri zaman yıkılmıştım careyi yerel hekimlerden aramaya başladım 35 gün zarfında kolumun şişi %70 giti en onemlisi kolumu artık hisediyorum eskisi gibi kolumu kulanıp hareket edebiliyorum salığıma kavuştum bu ilacı bulanlardan allah razıolsun işlerinde başarılar diler ve benim gibi caresiz olan hasta kardeşlerime tavsiye ederim not:gms 05075309704.

seda şahin
26 Şubat 2013 - 23:00

merhabalar, ben istanbul dan seda şahin. bu bir mucize karışımın iyi gelmediği bir hastalık yok. eklem ağrılarımdan günlerce uyuyamazdım bu yüzden bir çok doktora gittim fakat verdiği ilaçlar işe yaramadı. geçici olarak kesiyor sonrasında ağrılarım tekrar başlıyordu. bu ilacı internette gezinirken tesadüfen gördüm. sıddık bey i aradım kendisinin çok yoğun olmasına karşılık ricamı geri çevirmedi. orada dört gün kaldım yapılan uygulamalar sonucunda tüm ağrılarımdan tamamen kurtuldum. haftalar geçmesine rağmen şuan en ufak ağrım yok. aynı zamanda şeker hastasıydım yaptığı uygulama şeker seviyemi de 90 lara indirdi. çok teşekkür ediyorum ediyorum kendisine.. ağrı şimdiden özledim, insan 4 günde bile şehrin havasına, suyuna, iyi niyetli yardımsever insanlarına alışıyor.sizleri tanımak güzeldi, tekrar çok teşekkürler..

Burak Şimşek
27 Şubat 2013 - 08:42

Allah sıddık amcamdan razı olsun onun sayesinde iki teyzem bi eniştem ve yiğenim yıllardır rahatsızdılar çeşitli hastalıklardan dolayı. Allaha şükürler olsun ki şimdi hepsi yeniden doğmuş gibiler. Allah yar ve yardımcısı olsun sıddık demir amcamın.

ALMNYA;DAN AGRILI TEKIN
27 Şubat 2013 - 13:18

Selam agrili dostlarim
Hepinizi saygi ile selamliyor,ve hasret dolu duygularimi paylasmak istiyorum.
Cok degerli dotum ve ayni sekilde enistem siddik demir,e her seyden önce basarilar diler,öncelikle agrili dostlarima ve daha sonra bütün insanlik icin cok zor sartlar altinda yapmis oldugu bu degerli calismasindan dolayi kutluyorum.
Hepinizi selamliyorum..

ali tercan
27 Şubat 2013 - 14:40

ben ali tercan tip2 şeker hastasıyım ben bu ilacı kullanmadan önce yaşayan bir ölü gibiydim birçok şikayetim vardı çok hastanede tedavi gördüm ama ne çare hayat kalitem giderek azalmaya başladı belirtileri gözlerde bulanıklk sabah erkenleri vucudumun her tarafında belirgin derecede ağrılar oluşmaya başladı ayrıca akşamları ayaklarım sürekli olarak buz kesiliyordu bitkisel ilaç önerildi bana umudumu tamamen yitirmiştm ama yine de kullanmak istedim ilacı uyguladıktan sonra tüm bu şikayetlerimin yerini sağlıklı ve düzenli bir hayat aldı mucize dedikleri şey bu olsa gerek Allah onlardan razı olsun çalışmalarında başarılarının devamını dilerim

engin yaşar
27 Şubat 2013 - 14:58

ilacı kullanan birkac arkadaştan duyum aldıgıma gore çok faydalı olduğunu ogrendim emegi geçen arkadaşlara teşekkur ederim.enkısa zamanda ulaşırım ilaca inşallah emeginden oturu sıddık beyi tebrik ederim

İsmail Hakkı Eraslan
27 Şubat 2013 - 16:26

MUCİZE’NİN ADI: Sıddık DEMİR…
Ben İsmail Hakkı ERASLAN Ağrı’nın yerli ailelerindenim, İzmir ilinde ikamet etmekteyim.Sıddık DEMİR beyle eskiye dayanan bir aile hukukumuz ve dostluğumuz var ben sık, sık sıla-i rahim yapıp Memleketime giderim, her gittiğimde’de kendisiyle mutlaka görüşürüz 3-4 yıl önce bana bitkisel bir ilaç Projesinden bahsetmişti bu özel karışımlı ve sadece doğadaki çeşitli bitkilerden elde edilen ilacın ta o zaman faydalarını saymakla bitirememişti. Sıddık DEMİR’i iyi tanırım gerçek “AĞRI”lıdır, özü, sözü birdir, daima Ağrı ya fayadlı bir şeyler yapma çabasında olmuştur, inatçıdır, mücadeleyi seven bir yapıya sahip olduğunu çok iyi biliyorum. Bu projesini hayata geçirmek için mücadele vereceğini tahmin etmiştim ancak ne yalan söyleyim bu kadar geliştirip, Ağrı halkının, tüm Türkiyenin ve dahası tüm İNSANLIĞIN hizmetine, bu kadar kısa süre içinde sunacağını tahmin edemiyordum.
Kendisiyle son telefon görüşmesinde bahse konu olan bu bitkisel ilacı hayata geçirmek ve İnsanların hastalıklarına deva olabilmek için yaptığı yatırımları anlatmış ve bu sayfadan bahsetmişti. Sayfada bulunan tüm yorumları okudum, şifa bulan hastaların samimiyetle yazdıkları satırların, yıllarca hastalıklardan yılmış İnsanların, teşekkür ve minnet duygularıyla dolu olduğunu gördüm. Sağlık ve İnsanlık için atılan bu adımı başta Ağrı lı olmak üzere Vatan topraklarımızın tümünde yaşayan ve şifa bulmak için çırpınan İnsanlarımızın iyi anlayıp değerlendirmeleri gerekir. Ayrıca Ağrı daki tüm sivil toplum örgütlerinin özelliklede Milletvekillerimizin bu konu üzerinde uluslar arası çapta düşünmelerini ve bu Mucize ilacın Mucidi olan Sıddık DEMİR ile irtibata geçip tüm hastaların hizmetine sunulmasına katkı sağlamalarını umut ediyorum.
Teşekkürler Sıddık DEMİR, Teşekkürler Mucize,nin mucidi. İyiki varsın Rabbim yolunu açık etsin. Sevgiyle kal……
İsmail Hakkı ERASLAN
İZMİR

hakan
28 Şubat 2013 - 13:41

Allah bulanlardan razı olsun, gerçekten mucize ilaç

aysel
28 Şubat 2013 - 18:57

ben emekli hemşire aysel devlet hastanelernde yapmış olduğum 20 yıllık hizmetmde gerçekten böylesi bir bitkisel ürünün insanlara bu kadar faydalı olacağını düşünmemiştim oysa yorumları okuduğumda hayret ve dehşete düştüm rabbime milyonlarca defa şükürler olsun ki böylesine bitkilerin ağrının serhat şehrinde yetişmesi bni son derece mutlu etti sıddık demir beyefendi doktor beyleri kutlar yollarının açık olmasını en içten dileklerimle temenni ederm.. allah yolunuzu açık etsin sıddık kardeş..

neriman
28 Şubat 2013 - 19:03

ben neriman koç komşumuz olan aynı ilçede yaşamakta olduğumuz selma kılıçlar hanım efendiden duydum bu bitkisel ilacı gerçekten şaşkınlığımı gizleyemedm bin kere maşallah allah nazdan saklasın böylesine bir nimetin ağrıda olması beni çok mutlu etti sıddık demir beyefendi ve ona inanann onunla birlikte hareket eden doktorların allah yollarını açık etsn umarım bu bitkisel ürün insanlarımıza hastane kuyruklarından kurtaracaktır allah yolunuzu açık etsn. eleşkirt

murat şahin
28 Şubat 2013 - 20:13

doğrusu bu internet sayfasında okumuş olduğum yorum ve değerlendirmeleri gerçekten beni çok duygulandırdı böylesine bir takım bitkilerin ağrımızda olması ayrıca beni çok sevindirdi sıddık abiyi gerçekten kutluyorum bazen mesine alanına gittiğimde kendisinin özgür bir şahin gibi gezmesi zaman zaman dikatimi çekmekteydi kendime bazen soruyordum maşallah sıddık abi bu doğal ortamda asla yaşlanmayacak meğer sırları bu otlarmış defalarca maşallah umarım bütün taşlar engeller düz bir yola dönüşür çünkü çok düzgün bir abi dir allah yolunu açık etsn abe çaresizliğe çare olmak gerçekten heyecan vericidir allah yolunuzu açık etsn
doğubayazıt

S.yurt
02 Mart 2013 - 12:36

DENEMEDEN OLMAZ MUTLAKA DENEYİN BAŞKA SÖZ BULAMIYORUM

aytaç kaplan
02 Mart 2013 - 12:39

annemde şeker vardı bütün yolları denedik olmadı birde buna bakalım dedim şimdi çok şükür annemde iyi bizde. allah razı olsun

Uzm.Dr.Emrah BULUT
03 Mart 2013 - 10:25

Bugün Avrupa ülkeleri insanlarını, sentetik ilaçların yanı sıra fitoterapi (bitkisel tedavi) ile de iyileştirmeye çalışıyor. Özellikle Almanya’da doktorlar, bitkisel ürünlerin hastanın sorununu çözemediği durumlarda, kişiden özür dileyerek sentetik ilaçlarla tedavi yöntemine başlatıyorlar.
Aslında şifalı bitkilerin tarihi, insanlık tarihi kadar eski. Tıp ilminin bulunmadığı zamanlarda bile, şifalı bitkilerle tedavi yapan insanlar hep olmuş.fitoterapi dalında Lokman Hekim, İbn- i Sina, İbn- i Baytar, Ebu Reyhan el Biruni, Davud-u Antaki, Al Gafiki gibi ünlü hekimlerin kullandığı yöntemler halen tıp tarihine ışık tutarlar bu bağlamda bugünde bu ilim üzerine çalışmaların devam ettiğini görüyoruz ama malasef çoğu yöntemler genelde umut tacirliği üzerine kurgulanmış olup isanların sağlığı üzerinden çıkar elde etme çabasından öteye gitmemektedir ben bir bilim insanı olarak bu yöntemlere her zaman temkinli yaklaşmışımdır ama ağrıda sn.Sıddık DEMİR in bulduğu bu yöntemi araştırdım meslaktaşlarımın izlenimleri ve hastaların ürünü kullandıktan sonraki durumlarını takip ederek (tektik ve analiz sonuçlarına göre)aldığım ve benimde bizzat gözlemlerimin sonucunda yüzde seksen doksan gibi önemli ölçüde başarı sağlandığını teyyid ettim eğer bilim destekliyorsa bize düşen yapılan işe saygı göstermektir.özellikle bu araştırmalara katkı sunan dr.Tuncay dr Aliihsan dr.doğan dr barana emeklerinden dolayı teşekkür ederim

mücahit BALA
03 Mart 2013 - 15:16

DERDİ VEREN ALLAH DERMANIDA VERMİŞTİR HİÇ Bİ HASTALIK YOKTURKİ DERMANI OLMAYAN BU İLACIN BULUŞU İÇİN EMAK HARCAYAN SIDDIK BEYE ŞİFA ARAYAN HASTALAR ADINA TEŞEKKÜR EDERİM Bİ AĞRILI OLARAK GURUR DUYUYORUZ

hüseyin kılıçarslan
03 Mart 2013 - 15:26

ben hüseyin kılıçarslan tip 2 şeker hastasıyım bu uygulama öncesi agız kuruluğum gözlerde yanma sıksık idrar vücudun muhtelif yerlerinde yaralar olmuştu uygulama sonucu tüm vücut fonksiyonlarım normale dönüştü mucize dedikleri ilaç gerçektende mucizeler yarattı bulup yapan kişiden Allah razı olsun sıddık bey ve.dr Tuncay dr Aliihsan dr.doğan dr barana emeklerinden dolayı teşekkür ederim

hakan bey
03 Mart 2013 - 16:09

MUCİZE DEDŞĞİMİZ VE EŞİMİN BİZZAT BUNLARI GÖRMESİ VE EKİBİN İÇERİSİNDE BİZZAT YER ALMASI İLACIN İNSANALRA YARARI İYİLEŞME SAFHALARI BENİ AYRICA ETKİLEDİ VE SON OLARAK YAKINIZ FATMA TEYZEMİNZİ 20 YILLIK ŞEKER HASTASI VE BİRTAKIM PROBLEMLERİ ÇOĞU DÜZELDİ İNSANARIN İYİLEŞMESİ MUTLU OLMALARI BU İLACI TÜRKİYE DE DEĞİL DÜNYADA SES ÇIKARACAĞINI DÜŞÜNMEKTEYİM HERKESİ DESTEĞE DAVET EDİYORUZ AYRICA EŞİM NAZLI KARAKAŞIN BİZZAT BU SİSTEMİN İÇERİSİNDE OLUŞU BENİ AYRI BİR GURULANDIRMIŞTIR.SIDDIK ABİMİZE TEŞEKR EDER SAĞLIK VE BAŞARI DİLERİZ …..

merve AKARSU
03 Mart 2013 - 19:13

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisiyim. duyduklarımın ve şahit olduklarımın karşısında şaşkınlığımı atlatmakta uzun bir zorluk çektim. ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu ilacın mucidi olan sayın sıddık demir in yanına gittik. halama uygulandıktan sonra şuan şekeri olması gereken düzeyde, eklem ağrıları sona erdi. ağrının güzelliğini şimdiden özledik, bundan sonraki tatillerimizi ağrı da geçirmeyi düşünüyoruz. sayın sıddık demir e ve emeği geçen tüm doktorlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

m.sakir çaçan
04 Mart 2013 - 15:03

ben eleskirte ikamet etmekteyim su andiyabet 2 hastasiyim bizim agrida siddik demir adinda deyerli bir abemiz onla telefonda gorustum bizatkendisiyle konustum hastaligimla ilgili anlatim bana sagolsun cok ilgilendi sagolsun cok deyerli bir abemizdir kendimde ona gideceyim yalniz bole bir deyerin agridan cikmasi sahsim olarak gurur duydum hepimizin agrili olarak bu deyerli abemize sahip cikalim lutfen bole hastalarinin iyilesmesi gurur verici bile deyerler yok olmasin her zaman yaninda olalim saygilar

mahmut
04 Mart 2013 - 22:30

yaklasık 15 yıllık kronıklesmiş migren hastalıgım vardı hemen hemen hergun başım agırırdı sadece bir defa başıma uygulandı ve sonuc süperdi ertesi sabahtan sonra basım agrımamaya basladı tabi normal agrılar dısında ama migrenimden eser kalmadı bu her derde deva ilacı bulan ve şifa kaynagı olan agrının degerli büyüklerinden sıddık demire tesekür ederim…senin gibi insanlara agrının ihtiyacı var allah yar ve yardımcın olsun…

behzat turan
05 Mart 2013 - 12:33

kardeş öncelikle hayırlı olsun insanları düşünüp insanları sağlığıyla ilgilendiğiniz için insanların dertleriyle uğraştığımız için seni tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Fehim Çetinkaya
05 Mart 2013 - 16:10

Eşim bel ve boyun ağrılarından şikayet ediyordu Sıddık beye götürdüm. Uyguladığı ilaçla eşimin ağrıları geçti.Allah razı olsun.05058301923

LEYLA DEMİR
05 Mart 2013 - 20:33

gerçekten de mucize ilaçmış her derde deva bir çok kişinin hastalığına iyi gelmiş bu ialcı bulanın da uygulamasunı yapana da alah razı olsun ağrı da bir ilk gerçektennn çk sevindim

ÖZLEM AKHAN
05 Mart 2013 - 22:07

MUCİZE İLACIN SAHİBİ SAYIN SIDDIK DEMİRİN GÖNDERMİŞ OLDUGU DEGERLİ DOKTORUMUZ ŞUAN ALNIMA İLACI UYGULADI.2 DAKİKA ÖNCEKİ BAŞ AGRIMDAN YEMİN EDİYORUM ESER KALMADI İLAÇ HENÜZ SÜRÜLELİ 3 DAKİKA OLUYOR.SIDDIK ABİM ANLATIYORDU AMA BU KADAR ETKİLİ OLDUGUNU İNANIN BİLMİYORDUM.GÜNDE 3 4 DEFA AGRI KESİCİ KULLANMAM RAGMEN AGRILARIM GEÇMİYORDU İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE ŞUAN AGRIM YOK GÖZLERİMİN ÖNÜ AÇILDI.HASTA OLAN BAŞ AGRISI OLAN,MİDE AGRISI,BEL FITIGI OLANLAR HEMEN HEMEN SIDDIK ABİME KOŞSUN ZAMAN KAYBETMESİNLER BEN ŞUAN ETKİSİNİ GÖRDÜM İNŞALLAH BÜTÜN HASTALAR BENİM GİBİ HEMEN ŞİFA BULURLAR.AGRININ EFENDİSİ MUCİDİ SIDDIK DEMİRE TEŞEKKÜR EDİYORUM ONU ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ SENİ TANIMIŞIZ.

NOT: DOGRU HABERLERİ VEREN BU SİTEYEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BU TÜR İLAÇLARI YAPAN SATAN UYGULAYAN ÇOK KİLŞİ VAR SİTELERDE AMA MUCİZE SIDDIK DEMİRİN SİHİRLİ ELLERİNDE.

ÖZLEM AKHAN KAYSERİ

YAVUZ BİÇER
05 Mart 2013 - 22:16

BENİM SİNÜZİT PROBLEMİM EŞİMİN İSE AYAKLARINDAKİ AGRILAR KÜÇÜK KIZIMIN GÖZÜNDEKİ HASTALIK HEPSİ SIDDIK ABİMİN ŞİFALI İLACI İLE İNŞALLAH SON BULACAK.ETKİSİNİ ŞUAN HİSSETMEYE BAŞLADIK.KIZIMIN GÖZLERİNDE AÇILMA PARLAMA OLDU ÇOK ŞÜKÜR.BU KADAR ETKİLİ OLAN BİR İLAÇ HENÜZ NEDEN AGRI DA SINIRLI KALDI ANLAMIYORUM.BURDAN SESLENİYORUM.SAYIN MİLLETVEKİLLERİM,BAKANLARIM,VALİLERİM,HEPİNİZ DUYUN SESİMİ BU ADAM BİZLERE ALLAHIN VERGİSİ HEMEN MÜDAHELE EDİLSİN TEŞVİK VERİLSİN DESTEKLENSİN VE DÜNYA ÇAPINDA BİR MARKA HALİNE GELSİN.BU MUCİD BURALARDA HARCANMAMALI.ALLAH RIZASI İÇİN YAPIYOR VE BEŞ KURUŞ PARA ALMIYOR BÖYLE İNSANLARIN HALEN VAR OLMASI ÇOK BÜÜYÜK BİR NİMET SENİ SEVİYORUZ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN SEN BİZİM İÇİN ÇABALIYOSUN HİÇ BİR KARŞILIGI OLMADAN ALLAHTA SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN.
PAŞALARIN PAŞASI SIDDIK PAŞAM HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.SENİ SEVİYORUZ.

YAVUZ BİÇER KAYSERİ

ATİLLA TUNAY
06 Mart 2013 - 14:14

yaklaşık bir sene tedaviden sonra çok iyiyim tedavi olmadan önce ayağım da şişkinlik AĞIZDA yara sıksık lavabo şeker düzeyim tokluk 300 350 açlık ise 250 civarındaydı tedavi uygulandıktan sonra şekerim 100 ve 120 aralığında ilerliyor artık bir yıldır insülin kulanmıyorum herhangibir ilaç da kullanmıyorum SIDDIK BEY VE TÜM DOKTORLARDAN ALLAH razı olsu

Hatice ÇUHADAR
06 Mart 2013 - 21:30

Ben Hatice ÇUHADAR Konyadan.İngilizce öğretmeniyim.yaklaşık 1 yıldır sağ el bileğimde şiddetli ağrı ve uyuşma vardı.bileğimdeki ağrılar omuzuma kadar yayılıyordu ve iş yapmak bir kenara rahat uyku bile uyuyamıyordum.Doktor muayenelerinde yumuşak doku romatizması ve fibromiyalji rahatsızlığımın olduğu söylendi.Antienflamatuar ilaçlar kullanmam gerektiği ve elimi uzun süreli dinlendirmem,yazı yazmamam,ağır kaldırmamam tavsiye edildi.Her şeyi uygulamama rağmen bir rahatlama olmamıştı.Eşim Dr.Ali İhsan ÇUHADAR ve Sıddık DEMİR tarafından bu mucize ilaç bileğime uygulandı ve tek seferde ağrılarım yüzde 80 azaldı ve ikinci uygulamadan sonra ağrılarım tamamen gitti.Uygulamadan yaklaşık 7 ay geçti ve şuanda çok şükür her işimi rahatlıkla yapıyorum.Uyku problemim kalmadı.Emeği geçen herkese özellikle Sıddık Beye çok teşekkür ediyorum.Allah herkese şifa versin.

NAZLI KARAKAŞ
07 Mart 2013 - 10:12

TEDAVİ İÇİN İRTİBAT NO:0541 694 41 11 NAZLI KARAKAŞ

AHMET BİÇER
07 Mart 2013 - 12:41

Kayseriye müjde;
daha önceki yaptıgım yorumlarda sayın sıddık demirin hatır için kayseriye gelerek( allah rızası için) benim şeker hastalıgıma ve günlük sabah 10 akşam 10 adet hap kullanmamı kesecegine bunların başında şeker tansiyon anti depresan ve mide hapları oldugunu bahsediyorum.yaklaşık 3 gündür kayseriye geldi kulladıgım bütün ilaçları kesti.şuanki şeker düzeyim hap kullandıgım düzeyden daha düşük mide agrım yok bel fıtıgımdahi agrıda kalmamıştır.3 gün içerisinde tek uygulama yapılmıştır.bunun iki aşaması daha oldugunu kendi bahsetmektedir.kendi bünyemde bu işler uygulanmamış ve kendi gözümle kulagımla hissetmemiş olsaydım bu adam para için yapıyor ve sahtekar derdim çok açık ne net ama gördüm ki bu iş allahın bir mucizesi.ulaşabilirseniz biraz zor ama bütün hastalara allah rızası için söylüyorum bu adamla konuşmadan bir müdahele yaptırmasınlar kendilerine.agrıdaki beraber çalıştıgı 8 tane doktor ve kendisini yine en kısa zamanda kayseriye davet ediyorum.kayseride benim gibi olan hastalara şifa olabilmeleri için bir hastane türü veya bir klinik türü bir yer açıp bütün masraflarını ben karşılayarak kendilerini candan gönülden davet ediyorum burdaki amacım kayseride benim gibi olan hastalara şifa vesilesi olma her kimden gelirse gelsin kayseride bu yatırım için bir allah razı olsun demelerinin yetecegini biliyorum.sayın sıddık demiri canı gönülden tebrik ediyorum.

SAFRAN HALI LTD.ŞTİ
OSB.11, CADDE NO:7 KAYSERİ HACI AHMET BİÇER
referans için arayabilirsiniz.0352 321 43 15/16/17

Tayfun Tiryaki
08 Mart 2013 - 00:33

Ben Kayseri’de otel işletmecisiyim. Bir akrabam üç gün önce Ağrı’dan bir misafiri geleceğini ve çok özel olduğunu söyledi. Ben İstanbul’a gideceğim için personelime talimat verip özel olarak ilgilenilmesini istedim. Bugün döndüğümde arkadaşlara misafirimizi sorduğumda çok iyi bir insan şifa dağıtıyor dediler. Nereden biliyosunuz dedim. Bana internetten http://www.agridogruhaber.com/bitkisel-ilaclar-hastalara-umut-oluyor/ sayfasını açıp yorumları okumamı istediler. Baktığımda annemin hastalıklarıyla eşdeğer hastalıkları iyi ettiğini gördüm. Ve Akrabama dedim ki bi rica etsek de annemede baksa dedim. Annemi aradı Sıddık Amca konuşmalar üzerine buraya getirmemizi söyledi Sıddık Amca getirdiğimizde annem ciddi bir baş ağrısı vardı ve gözlerini açamıyordu; ayrıca bir yıldır kimseyle görüşmek istemiyordu. Bu ilacı Sıddık Amca uyguladığında 1 saat bile geçmeden annemin hiçbir ağrısı kalmadı ve gözleri açıldı. İnşallah sabah 1 saat daha seans uygulanınca kalıcı olarak kurtulacağız. Allah razı olsun Sıddık Amca’dan. Birde Agrı Doğru Haber’e bu olayı duyurup insanları şifaya ulaşmaya yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Tayfun Tiryaki
Selçuk Hotel Kayseri
0352 320 20 10

ismet SARI Boks antrenörü
09 Mart 2013 - 10:19

Gerçektende mucize bir yıldan beridir sürekli takip ediyorum tedavi olmak için muayene olan hemşehrilerimi biliyorum bu mucize karışımının şeker hastalığı başta olmak üzere bir çok hastalıkta tedavi gören hastalarımızın iyi olduğunu biliyorum benimde daha önce tereddütlerim vardıbu mucize bitkilerin tedavilere cevap verdiğini göürnce şaşırmamk elde değil en kısa zamanda dünya ağır siklet boksörümüz sinan şamil SAM ı tedavi için ağrıya getirecem inşallah şifa olur siz değerli ağrılılar bu hemşehrilerimizin bu bitkilerle şifa ve hastalıklara çare olduğuna benim gibi inanmanızı isterim bu mucize bitkileri doktor kontrolünde tedavi ettiklerini gördüm zaten çok kısa sürede de tedaviye cevap verdiğini gidince görürsünüz.

İHSAN ÇEÇEN
09 Mart 2013 - 18:36

GERÇEKTEN MUCİZE BİR İLAÇ GÖZLERİMLE ŞAHİT OLDUM ÇÜNKÜ IĞDIR DAN GELEN BİR HASTA SÜREKLİ ELERİ TİTRİYORDU TİTREMEDEN DOLAYI SU BİLE İÇEMİYORDU BU İLACI KULANDIKTAN SONRA ELERİNDEKİ TİTREMELER TAMAMEN DURDU.UNSİLİN KULANAN BİR KAÇ HASTAYA DAHA ŞAHİT OLDUM BU TEDAVİDEN SONRA ONLARDA UNSILINI KESTILER.KENDİMDE KULANDIM FAYDASINI O AN GÖRDÜM GERÇEKTEN ANNEMDE ŞEKER HASTASI DR NE KADAR ILAÇTA VERDIYSELER BI TURLU ÜZELMEDİ YARIN ALLAH İZİN VERİRSE RANDEVU ALDIĞIM SAATE ANNEMİ TEDAVIYE GOTURECEĞİM. TEDAVİ GÖREN BÜTÜN HASTALARA ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM

serkis merdisoğlu
10 Mart 2013 - 20:25

ben doktor serkis merdisoğlu daha önce ağrıda özel muaneanem vardı ağrı ile ilgili internet sitelerini kurcalarken enteresan bir takım görüş ve beyanlarda bulunan hasta yorumları ile meslektaşım olan doktorların yorumları ile karşılaştım ancak bunların içersinde yıllar önce tanımış olduğum ağrı eşraflarından sayın sıddık demirin adını ve soyadını gördm oysa sıddık demir çok farklı bir kimlikle tanıdığım bir şahsiyettir yorumları dikkatle incelediğimde gerçekten dehşete düştüm gerçekten bahsedilen bu bitkisel ürünü bende görmek istiyorum ancak doğru haber sitesi aracılığı ile sıddık bey telefonuna ulaşırsam çok mutlu olurum çünkü bu yorumları okuduğumda insanın dikkatle bu yorumlara okuması gerçekten çok önemlidir tıbbın yıllardır uğraşıp bu hastalılar üzerinde başaramadıkları bu olumsuzluğun sıddık bey ve meslektaşım olan doktor beyler başarmışlar canı gönülden sıddık bey ve bu doktor arkadaşları kutluyor en kısa zamanda allah nasip ederse kendilerine ziyaret etmek istiyorum başarılar sıddık demir canı yürekten sizleri ve oluşturmuş olduğunuz bu ekibi kutluyorum doktor serkis merdisoğlu.. başarılar

zeynep hemşire
10 Mart 2013 - 20:49

ben emekli hemşire zeynep hastalığım tip 2 diyabet ayaklarımda yanma ağrılar gözlerimde bulanıklık ağız kuruluğum ve şidetli halsizlik belirgin derecede üşüme vardı ancak ağrıda tanımış olduğum sayın anestezi uzmanı doktor doğan beyin tavsiyesi ile sıddık beye ulaştım yaklaşık olarak bir yıl önce tavsiye edilen bu bitkisel ürünü bende uyguladm ilaç kullanmama rağmen hayat kalitem çok düşüktü ancak bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra hayat kalitem bir günde ilaç kullanmama rağmen kan şekermde yaşamış olduğum düzensizliğin sağolsun doğan beyin tavsiye ettiği bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra aclık kan şekerimle tokluk kan şekerm ilaç kullanmadn normal bir insanın aclık kan şekerinin ve tokluk kan şekerinin seviyesine düştüğünü gördm hayat kalitem %100 arttı doğan beye ve ayrıca sayın sıddık beye teşekkürlerimi ve şüğkranlşarımı sunarım allah yolunu açık etsn bnim gibi çaresizlere çare olmak mutluluk vericidir ığdırlı emekli hemşire zeynep tekrar teşekkür ederm saygılar..

MEHMET BERKE
11 Mart 2013 - 11:48

YAKLAŞIK 25 YILDIR EŞİMDE MİGREN VARDI HAPLAR VE İĞNELER ÇARE ETMEDİ BİZDE AĞRIDA SAYIN SIDDIK BEYİN BULDUĞU İLACI İNTERNETTEN DUYDUK VE DİYARBAKIRDAN AĞRIYA GİTTİK 2 GÜN KALDIK İLK KULLANIMDAN İTİBAREN EŞİMDE AĞRI FALAN KALMADI ŞUAN KENDİSİ ÇOK İYİ ALLAH SIDDIK BEYDEN RAZI OLSUN MÜTHİŞ BİR BULUŞ GERÇEKLEŞTİRMİŞ BU DERDİ ÇEKEN HERKESİN MUTLAKA SIDDIK BEYİN BULDUĞU BU İLACI KULLANMASINI TAVSİYE EDERİM BEN DİYARBAKIRDA KALIYORUM İNANIN DOĞRULARI YAZDIM HERKESE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM VE SIDDIK BEYEDE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM TELEFON NUMARAM 05334921009

Adem kahrıman
11 Mart 2013 - 19:04

iki yıldır süren bu çalışmaları az çok takip ediyorum kendim şuan AVRUPA DA yaşıyorum doktor arkadaşların yorumları gerçektende etkileyici tabi ilaç başlı başına bir mucize kendilerine gerekli olan desteğin verilmesi onları bir adım daha ileri taşıyacaktır çünkü bu ülke ekonomisini büyük oranda etkileyen çok ciddi bir konu burdan yetkililere sesleniyorum bu işi dikkate alın ilaçlarda dışa bağımlılığı biliyoruz bu olay ise tamamı ile bu durumu ortadan kaldıracaktır ARAM BEYE VE TÜM DOKTOR ARKADAŞLARINA çalışmalarında başarılarının devamını dilerim

nuray özdemir
12 Mart 2013 - 00:17

merhabalar ben istanbul ümraniyeden sıddık bey e teşekkürlerimi sunmak üzere aranızda bulunuyorum. derdimize çare olan bu ilaç için yorum atmamak insafsızlık olduğunu düşündüğüm için buradayım. kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim bu ilacı. eklem ağrılarım tamamen sona erdi. o kadar ilaç ağrılarımı durduramazken bu mucize şey kendimi yeniden doğmuş gibi hissettirtti. yaşadığımı hissettim resmen.tekrar çok teşekürler.. kesinlikle deneyin kesinlikle..

ramazan toprak
12 Mart 2013 - 16:54

allahın selamı üzerinize olsun dıyerek baslıyorum sevgılı aram kardesımle gorustum. benım felç geçırmiş bir hastam var tıbbı tanımı ıle ıca %90 daralmış ana damar tıkanması yüzünden yürüyemeyen bu hastamı ıstanbulda manyetık tedavı veren bır merkeze goturdum ama bır netıce alamadım .sonrasında bır bıtkısel ılac kullanmamız sayesınde MR goruntulerınde damarın acık oldugu tesbıt edıldı ancak hastanın hayat standardında bır gelısme olmadı hep yatalak vazıyette. aram beyle yaptıgımız gorusme sonrasında buraya .yanı agrıya gelırsen geregını yapacakları konusunda söz aldım ha bu arada ben daha once agrıya iş için gidip 9 ay kalmıs bırıyım bu zaman zarfında merkezi gorme sansıda yakaladım sıddık amca ıle oturup sohbet edebılme fırsatı yakaladım,çok mütevazı şeker insanlar insanlığa faydalı çalışmalarından dolayı kutluyorum ….

ayhan şahin
12 Mart 2013 - 18:49

süper ilaç çok faydası var gerçekten

ayhan şahin
12 Mart 2013 - 18:50

aram kardeşime teşekkür ediyorum

ky_turan
12 Mart 2013 - 18:54

doğrudur bu ilacın mucize bir ilac olduğunu kendimden örnek verebilirim.. Bileğim ve dirseğimde 6 ay boyunca çok şiddetli ağrılarla kıvrandım durdum bir çay bardağı kaldırmak bile acı veriyordu bana ama bu sağolsun sıddık beyin buluşu olan bu ilaç sayesinde rahat ettim tamamen ağrılarım sona erdi herkese tavsiye ederim..bu tür girişimcileri desteklemek ve sahiplenmek gerekir diye düşünüyorum çünkü konu sağlık olunca herkesi ilgilendirir böylesi bir girişimin ilimizde olması mutluluk verici birşeydir sıddık beyi bu konuda tebrik eder başarıların devamını dilerim…

turan kaya
12 Mart 2013 - 19:02

başarılarınızn devamını diliyorum…böyle çalışmalar ağrı için iç açıcı şeyler..gerçekten işe yarıyor tavsiye ederim kaybedecek bişey yok..derdi veren muhakkak dermanı da vermiştir…

yasin yusuf
12 Mart 2013 - 19:05

yıllarca spor yaptım birçok sakatlık gördüm birçok eklem ağırısına şahit oldum onlarca krem kullandım kullandırttım ve bunca yıl sonra şunu anladım ki hiçbirşey bu ilacın yerini tutmuyor ağrılarından dolayı günlerce yatamayan insanın ağrısını şu dünyada hangi ilaç 15 dakika içinde bitirebilir…kim bu ilaca mucize ilaç demişse bilmiyorum ama tamda ismini vermişler mucizeninde ötesinde bir ilaç herkese şifa olması dileğiyle

hakan
12 Mart 2013 - 19:09

önçelikle bu ilaçı keşf eden sıddık amca ve aram abiye tşkrlerimi sunarım bu ilaç bir çok kişiyi hayatta tutabilecek bir ilaçtr ben buna şahsen şahit oldum benm babam hepatıt B hastalığa yakalamıştı bir seneden fazla tedavi gördü ve tahlillerde bu hastalığın geçmiyeçeği ve ömür buyu taşıyaçağını söylüyorlardı doktorlar aram abiye danıştım bana bitkisel ilaçların kullanacağından bahs etti bende babama söyledim bir 15 ten fazla bitkisel ,ilaçın ismini vererek bu bitkisel ilaçları babam kullanmaya başladı ve 10 gün aradan geçti doktura gitti tahlilerini tuttu bu tahlillerde doktur şoka uğramıştı . hiç bir hastalık kalmamış diye babama müjdeli haberi verdi sıddık amcaya ve aram abiye başarılar dilerim allah böyle kişileri her zamn topluma kazandırsın başımızda eksik etmesin sayelerinde bir çok kişiyi hayatta döndürdüler

şükran D
12 Mart 2013 - 22:00

merhaba ben Şükran DUMAN Türkçe öğretmeniyim. Ağrıda okul okurken Sıddık beyle tanıştım ilacın yapımı aşamasında bizzat ben de vardım ve birçok uygulamaya şahit oldum ancak mucize bu olabilir hastalar hastalıklarını içerde bırakıp çıktılar denemeden anlaşılmayacak bi olaydır bu. böylesi bir güzelliğin yaratıcısı olarak başta Sıddık Amcam olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederim…

şükran DUMAN
13 Mart 2013 - 11:21

merhaba ben Şükran DUMAN Türkçe öğretmeniyim. Ağrıda okul okurken Sıddık beyle tanıştım ilacın yapımı aşamasında bizzat ben de vardım ve birçok uygulamaya şahit oldum ancak mucize bu olabilir hastalar hastalıklarını içerde bırakıp çıktılar denemeden anlaşılmayacak bi olaydır bu. böylesi bir güzelliğin yaratıcısı olarak başta Sıddık Amcam olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederim…

hüseyin baycur
13 Mart 2013 - 12:22

gerçekten insanlığa faydalı böylesine devrim niteliğindeki bir ilacı bulduğunuz için sıddık beyi tüm insanlık adına tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Hakan
13 Mart 2013 - 16:15

Ağrıda böyle bir mucize ilacın tüm insanlar için ne kadar önmli olduğunu ifadde etmek istiyorum
yıllardır kimyasal ilaçların hep insan vucunu tedavi ve hemde zarar verdiğini herkes çok iyi biliyor devesa ilaçlrın Rabbimizden gelen şifadır bu ilaç bir çok hastayı ayakta tutucaktır.Başarılarınızın devamını diliyorum ALLAH Yardımcınız olsun. teşekkürler..

cuneyt yaslı
13 Mart 2013 - 16:26

bu ilacı insanlara şifa niyetinde sunan ve mucidi olan şahıslara sonsuz teşekürlerimi sunar başarılarının devamını dılerim .tüm hastalara allahtan acil şifalar dilerim..

DOÇ.DR.MURAT AKYÜZ AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ
13 Mart 2013 - 21:39

Günümüz dünyasında hızla yaygınlaşan Yüksek kalorili beslenme alışkanlığı,stres,kişilerdeki genetik yatkınlıklar.Kişilerin hem yaşam süresini hemde sağlıklı yaşamalarını olumsuz yönde etkilemektedir.Dünyada 150 milyon olan şeker hastası yurdumuzda da hızla artmaktadır.İnsanların artık kimyasal ilaçlardanda umudunu kestiği bu dönemde bitkisel ilaçlar devreye giriyor.Yaşadığımız bölgede bulunan bu ilaç insanlık için çok önemlidir.ALLAH bu ilacı bulan SAYIN SIDDIK DEMİR VE DEĞERLİ TÜM DOKTOR ARKADAŞLARINDAN RAZI OLSUN.Sonucunun olumlu etkilerini gören birçok hasta tanıdım bu ilacı tüm dünyaya tanıtmak duyurmak gerekiyor.Allah herkese şifa versin DOÇ.DR.MURAT AKYÜZ not;GERÇEKTENDE bahs edilen bu bitkisel ürün çaresiz hastalarda yüzde yüz çare olarak görülmektedir teyit ediyorum rabbim yolunuzu açık etsin dünya insanına hayırlı uğurlu olsun..

nazlı karakaş
14 Mart 2013 - 11:25

TEDAVİ İRTİBAT RANDEVU:0541 694 41 11 -212 438 4180

NAZLI KARAKAŞ

azad
14 Mart 2013 - 12:33

süper bir ilaç. hertürlü derde deva. bulanlardan allah razı olsun. herkese öneririm

serdar
14 Mart 2013 - 12:33

Mükemmel bir çalışmanın ürünü olduğu hemen görülüyor elinize sağlık tüm halkımıza hayırlı olsun .

baran baskan
14 Mart 2013 - 12:56

öncelikle memleketimizde böyle bir buluşun gerçekleşmesi hepimizi mutlu etti.ağrılarından dolayı günlerce yatamayan insanın ağrısını şu dünyada hangi ilaç kısa bir süre içinde bitirebilir. TEDAVİ GÖREN BÜTÜN HASTALARA ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM.Demir ailesi gerçekten bu büyük buluşla tarihe geçmiştir…

Dizi & Sinema oyuncusu Hüseyin baycur
14 Mart 2013 - 13:09

bu ilacın en güzel yönü dermotolojik özelliğinin olması. gerçekten yan etkisi olmadan deriye nufus ederek uygulanıyor olması ve şeker hastalığı migren ve birçok illetten hastalarımızı kurtarması. bence mucizevi bir buluş. Sıddık beyi yürekten tebrik ediyorum. ben istanbulda bunu arkadaşlarımla paylaştım. ve bir çok hastalara çok etkili bir şekilde faydalı olduğunu öğrendim. gerçektende çığır açıcak bir buluş. daha dünyada şeker hastalığına hep ünsilin tedavisi dediğimiz göbekten iğneyle tedavi şekli vardı ama deriye uygulanan şifalı ilacı bütün şeker hastalarına tavsiye ediyorum. ben aslen ağrılıyım ve kendi hemşerimin insanlığa faydalı bir ilacı keşfetmesi inanın göhsümü kabarttı sıddık beyi canı gönülden alkışlıyorum. değerli hemşerilerimede numaramı yazıcam ağrılı kardeşlerimin herzaman yanındayım 538 777 40 27

kerem yıldırım
14 Mart 2013 - 14:15

bu ilacı bulan şahsiyetleri iyi tanıyorum ve gerçekten başarıya odaklı insanlar olduğunu biliyorum inşallah bu ialc kısa sürede en mükembel noktalara gelir emeği geçen herkese canı gönülden başarılar diliyorum.

şenay akpınar
14 Mart 2013 - 14:55

bir çok insanın hastalığına umut kaynağı olan bu karışımı bulan ve uygulayan, emek veren herkesi tebrik ediyorum.

mehmet cicek
14 Mart 2013 - 22:25

Mardin midyat’tan mehmet hasimoglu .bu ilaç tam bir mucize allah bulunanlardan razı olsun .

FEYAT KARAKUŞ SEBZE KOMİSYONCUSU MERKEZ AĞRI
15 Mart 2013 - 17:14

Ağrı’ya ve Ağrılılara müjde ben Feyat Karakuş yaklaşık olarak dört ay önce amcamın oğlu olan aydın karakuş vasıtası ile Sıddık bey ve doktor baran beye ulaştım ulaşmadan önceki yaşamış olduğum sıkıntıları benim durumum da olan hasta kardeşlerimle duygularımı cani gönülden paylaşmak istedim.Daha önceki yorumumda da açlık kan şekerim 400 500 civarındaydı tokluk ise 650 700 iken hemoglobin A1 C ise 14.8 Dİ değerli dostlarım hasta kardeşlerim AĞRI DEVLET HASTANESİNDE FATMA DİLEK DELAL hanım insülin kullanacaksın dedi ben ise bana uygulanan bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra dört aydır herhangibirşey kullanmadım ve kullanmıyorumda şuanlık açlık kan şekerim 80 tokluk ise 110 120 aralığında çok mutluyum bu ürünü bulanlardan SAYIN SIDDIK DEMİR VE DOKTOR ARKADAŞLARINA ŞÜKRANLARMI SUNUYORUM FEYAT KARAKUŞ SEBZE KOMİSYONCU 05012124192

gamze inan
16 Mart 2013 - 12:06

feyat bey merhaba;

benim annemde şeker hastası size kaç uygulamada fayda etti annemide götürmeyi düşünüyorum şeker hastalıgı için bana detaylı bilgi verirmisiniz rica etsem şeker sizin seviyelerinizde şuan insülin kullanıyor bu ilacın güvenilirligi nedir yan etkisi varmı ve maliyeti nedir acaba?

mithat comaklı
16 Mart 2013 - 13:49

Yaklaşık olarak 1 yıl önce midemde agrı ve yanmalar oluşmaya başladı agrı ilinde bulunan tüm hastanelere gittim fakat herhangi bir çözüm bulamadım.
Enson yaşam hastanesındeki dahileye uzmanına gittim ve midemde reflü, gasrit ve ülser oldugum söylnidi ve yaklaşık bir ay sonra endosko uygulayacagını söledi ben de endoskopiye sıcak bakmadın cevremde bu hastatalıgı arastırdım. araştırmam sonucunda bana bırısını sölediler bende kım oldugunu sordum Sıdık DEMİR ve Dr. Baran bey olduklarını sölediler ben bu sahıslara ulaştım.Birlikte oturup hastalık kakkında bana yorum yaptılar ve doktorların bana yasaklamış olduklara yıyecek ve içecekleri getirip birlikte yememi tavsiye ettiler bende onlarla birlikte bu yiyecek ve içeceklei yedik, yedikten sonra midem yanmaya ve ağrımaya başladıktan sonra DR Baran bey bana bir karısım yaptığını söledi ve bunu ban uygulamak istedi bende kendi irademle uygulamasını istetedim. bu karışımın tamamen bitkisel olduğunu söledi ve bana uyguladı. uygulamadan yaklasık 3-5 dakika sonra midemde meydana gelen yanmalar ve agrılat tamamen yok oldu. Allah buı işe vasile olan Sıddık DEMİR ve DR Baran beyde razıo olsun ben rahatladım Allah ta onları rahatlatsın ve huzura kavuştur4sun. Allah bütün hastalara şifa versin.
Poli Memuru Mithat ÇOMAKLI
Teşekkürler.

hakan bayram
17 Mart 2013 - 00:56

agrıdaki ve tüm dünyadaki diyabet hastalarına şifa olacak bu ilacı buldukları için sıdık demir aram demir ve ekibine sonzuz teşekkürlerimizi sunar allah yollarını açık etsin diyorum ve başarılar sonuna kadar bizde arkanızdayız

kenan kılıç
17 Mart 2013 - 16:59

Ben kenan kılıç yaklaşık olarak 4 yıl once ayaklarımda kollarımda şiddetli ağrılar başladı ayak parmaklarımdan saçımın telıne kadar ağrılar oluşmaya başladı erzurum araştırma üniversitesinde ve aziziye hastahanesinde hastalığımla ilgili konulan teşhis iltahaplı eklem romatizması uygulanan tedavi yöntemi ise deposilin iğne ve kortizin haplar bunları kulandığımda gerçek anlamda komaya girmiş gibi oluyordum daha sonra ağrıda güven tıp hastahanesinde genel cerrah olarak çalışan doktor tuncay ekinciye gittim bu bitkisel ilacı bana önerdi çünkü kız kardeşine de üygülanmıştı hastalığıma benzer bir hastalık yaşadığım için sıddık beye ulaştım uygulama yapıldıktan sonra inanmayacaksınız ama verilen daha önceki ilaçları tamamen kestim hayat kalitem üç gün içerisinde YÜZDE YÜZ arttı kendilerine minnettarım allah bin kere razı olsun TUTAK MERKEZ

ALPASLAN
18 Mart 2013 - 15:40

SELAM SIDDIK DEMİR ÖNCELİKLE AĞRININ SENİNLE GURUR DUYDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM KENDİM 2012 TEMMUZ AYINDA İŞ KAZASI GEÇİRDİM PARMAKLARIM KESİLDİ SIDDIK DEMİR VE EKİBİ OLARAK BENİ TEDAVİ ALTINA ALDILAR KENDİM 3 AY SONRA ESKİ SAĞLIĞIMA DÖNDÜM.. TEKRARDAN SIDDIK DEMİR VE HOCALARIMIZA MİNNETTARIM SAYGILARIMLA…

Osman yılmaz
18 Mart 2013 - 15:48

Selam ÖNCELİKLE SIDDIK DEMİR’E O BÜYÜK İNSANA AĞRI OLARAK NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR ÇÜNKÜ TIP DÜNYASI BİLE TEK BİR HASTALIĞA İLAÇ BULMAK İÇİN YILLARCA ÇALIŞMA YAPIYORLAR VE O İMKANLARLA BUDA TAMAMEN DOĞAL VE YÜZDE YÜZ VERİMLİ TEDAVİDİR ÇÜNKÜ GİDEN HASTALARDAN BİLİYORUM YAKINIMDAKİ ŞEKER HASTALIĞI OLAN HASTALARIN İYİLEŞMESİ BUNUN EN AÇIK ÖRNEKLERİNDEN BİRİDİR VE BU KONUDA BÜTÜN DESTEKLERİN VE İMKANLARIN VERİLMESİ DAHA VERİMLİ OLUR DEVLET OLARAK VATANDAŞLAR OLARAK BUNU PAYLAŞIP SAHİP ÇIKMAK GEREKİR VE BEN İNANIYORUM SIDDIK DEMİR VE EKİBİ DAHA İYİ ÇALIŞMALAR TEDAVİLER YAPACAK VE DAHA ÇOK İLERLEYECEKTİR ALLAH BÜTÜN HASTALARA ACİL ŞİFA VERSİN ŞİFANIN ADRESİ SIDDIK DEMİR VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ..

Ruhi SOYAKCA
18 Mart 2013 - 21:10

Ben Ruhi Soyakca .. Kayseri de yaşıyorum ve Sıddık beyin mesai arkadaşlarından Nazlı Karakaşın babasıyım .. Kayseri ye gelinceye kadar ben Sıddık beyi gıyaben tanırdım .. Kızım Nazlı , kendisinden ve bulduğu mucize ilaçtan devamlı bahseder , Sıddık beyin şifa olduğu hastaları anlatırdı ama ben mucize ilacı biraz abartılı bulurdum .. Sıddık beyi hastasının kardeşiyle birlikte evimde misafir edip tanıma fırsatını bulunca , kızımın anlattıklarının hiçte abartılı olmadığını gördüm .. Sıddık bey gerçekten güven veren bir kişiliğe sahip .. Kendisini tanıdıktan sonra ve yanında ki arkadaşın anlattıklarına şahit olduktan sonra , mucize buluşunun insanlara gerçekten şifa dağıtacağına yürekten inandım .. Başarılarınızın devamını diliyorum Sıddık bey .. Sizi tanımak ve evimde ağırlamaktan onur duydum .. Allah yar ve yardımcınız olsun ..

Muhammet Yasin
19 Mart 2013 - 11:44

Çok kıymetli sıddık bey ve ekibine selam ve saygılarımı sunuyorum.Ben yaklaşık 16 yıldır safra kesesi hastasıydım onüç adet taş saframda vardı ve ben çok rahatsızdım ameliyat olmaktan korkuyordum.Ama bu büyük ekip Allahın izniyle beni kırk gun bitkisel ilaçlarla tedavi etti saframda bulunan taşlar yok oldu bende şu an çok rahatım Allah kendilerinden razı olsun.Allah kendilerinden razı olsun.

bekir barışer
19 Mart 2013 - 15:06

bizim memlekette yani doğu ve güney doğuda gerçekden ölüm hariç her türlü derde derman var bize düşen bu ilaçları bulmak sıddık bey ve oğulları sağulsunlar yeni bir ilaç bulmuşlar inanıyorumki bu ilaç birçok dertli soydaşlarıma derman olacak allah raazı olsun sıddık bey ve onun gibi nice insanlardan

CELAL ASLAN
20 Mart 2013 - 15:41

DEĞERLİ KARDEŞİMİZ, SIDDIK DEMİR VE EKİBİ’NİN UZUN YILARDIR SÜRDÜRDÜĞÜ, ALTARNATİF TIP ÜZERİNDEKİ YOĞUN ÇABA VE ÇALIŞMALARI ŞİFALI SONUÇLAR VERMEYE BAŞLADI.
BİRÇOK ŞEKER HASTASI VE BENZERİ HASTALIKLARI OLAN KARDEŞLERİMİZ VE ÜLKEMİZ DIŞINDAN’DA TEDAVİ İÇİN GELEN KARDEŞLERİMİZLE GÖRÜŞTÜM.KENDİLERİNİN BU TEDAVİLERDEN ŞİFA BULDUKLARINA TANIK OLDUM.
DEĞERLİ EKİBİN,TIP DÜNYASINA OLAN KATKILARINDAN DOLAYI, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEYEREK, KENDİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Atila
20 Mart 2013 - 17:04

Bende bi ağrılı olarak bu ilaç için iki kelime söylemeden geçemeyeceğim. Bu ilaç bulunup uygulandığı günden itibaren bizzat tanıdığım birsürü insana umut olmaktan fazlasını başarıp dertlerine derman hastalıklarına çözüm oldu. Şeker hastası tanıdığım var bu ilaç uygulanmadan önce kullandığı ilaçlar vucudunda yan etkiler yaratmaktan başka bi işe yaramadı ama şimdi şeker problemini ortadan kaldırmasının yanı sıra eklem ağrılarını ve geç iyleşen yaralardan eser bırakmayan yaşam kalitesini iyi bi seviyeye getiren bu mucize ilaçla tanıştık ve burdan bu ilacın mucidinden Allah bir milyon defa razı olsun diyorum canı gönülden ihtiyacı olan bütün hastalara şifa olması niyetiyle öneriyorum.

GÜLNUR AKTEPE
21 Mart 2013 - 00:38

Böyle bir ilacı bulup hastalarımız için şifa olan sebebi olan herkese gönülden teşekkürler. böyle bir amaç için çaba gösterip emek vermişsiniz. başarılarınızın devamlı olması dileğiyle, emeğinize o tertemiz yüreğinize sağlık.

davut yıldırım
21 Mart 2013 - 14:05

ben davut yıldırım 19 yaşındayım ağrı merkezde hikametkah etmekdeyim yaklaşık olarak 2 yıl önce başımda sürekli olarak şiddetli bir ağrı vardıağrı devlet hastanesine ağrı ortadoğu hastanesine defalarca gittim her gittiğimde yapılan testlerde migren hastası olduğum söylendi ama ağrı kesici ilaçlar verdiler kullanıyordum ağrım kısa bir süreliğine kesiliyordu daha sonra tekrar devam ediyordu yine bir gün ağrılarım inalınmaz derecede ağrı devlet hastanesine gittim o zmn ağrı kesici iğne ile tedavime başladılar ağrı devlet hastanesinde daha önce çalışan doktor aliihsan çuhadar tarafından bu bitkisel ürün tavsiye eddilerek bana önerildi çünkü kendiside aynı baş ağrısını yaşamış bende bu bitkisel ürünü sıddık beye ulaşdım kendisinden rica ettim banada uyguladı bir yıldır en ufak bir ağrı hissetmiyorum ve çok rahatım allah sıddık beyin işini ras getirsin kendilerine minnetarım çok çok teşekkür ediyorum
0543 468 17 83

şeref koş
21 Mart 2013 - 16:23

daha önce ağrıda görev yapmakda olan doktor şüle hanımın vasıtasıyla sıddık beye ait olan mesire alnına gittik mesire alanında bahse konu olan bu bitkisel üründen bahsedildi benim ise bi takım şikayetlerim vardı şikayetlerim eklemlerimde daha önce erzurum araşdırma hastanesinde tedavi amaçlı başvuruda bulunmuşdum ama ayklarımdaki eklem ağrılarım verilen kremlerlen geçmedi ayrıca midemde reflie,ülser ve gastirid tesisi koyulmuşdu yapılan tedaviler bende sonuç vermediği gibi gittikçe ağrılarım çoğalmaya başladı sağolsun doktor sule hanımın sıddık beylen olan dostluğu bu ilaçın bana kulanılmasını sağladıkdan sonra hayat kalitem %100 arttı yaklasık olarak bir yıldır ayaklarımla midemdeki tamamen geçdi sıddık beye minnattarım teşekürlerimi sunuyorum inşallah bu ilaç benim gibi çaresiz olan insanlar çare olacak yolunuz açık olsun allah işinizi ras getirsin .

murat
22 Mart 2013 - 11:16

böyle bir ilacı memleketimizzde bulmuş olan ,emeğei geçen bütün arkadaşları tebreik ediyorum

murat
22 Mart 2013 - 11:17

söylenecek tek söz teşekkürler bravo

Kürşat AYHAN
22 Mart 2013 - 23:54

Ağrı’da öğretmen olarak görev yapmaktayım. Eşimin bileğindeki ödemden dolayı doktora gittiğimizde belli bir süre ilaç kullanılması ve ameliyat önerildi.Çevremizden ilacı bildiğimizden bizde deneyelim dedik ve kullandık, zaten doğal olduğunu bildiğimizden hiçbir tereddütte bulunmadık. İyiki de tereddüt etmemişiz. Patentide alındi diye biliyorum. Kısacası denemeye değer.

Kürşat AYHAN
23 Mart 2013 - 11:53

Ağrı’da öğretmen olarak görev yapmaktayım. Eşimin bileğindeki ödemden dolayı doktora gittiğimizde belli bir süre ilaç kullanılması ve ameliyat önerildi.Çevremizden ilacı bildiğimizden bizde deneyelim dedik ve kullandık, zaten doğal olduğunu bildiğimizden hiçbir tereddütte bulunmadık. İyiki de tereddüt etmemişiz. Patentide alındi diye biliyorum. Kısacası denemeye değer.

Abdullah
24 Mart 2013 - 11:06

Saygı değer ağrılılar saygı ve sevgiyle sizleri selamlıyorum.ağrı doğru haberde hastalarımıza şifa olan bu bitkisel ürünü yorumları okuduktan sonra başta şeker hastası olmak üzere birçok hastalığa iyi geldiğini gördüm.başlangıçta bende bir ağrılı olarak sitede gördüğüm bir iki hastanın telefonuna ulaştıktan sonra özellikle feyat karakuş yaşamış olduğu sıkıntıları benimle paylaştı Rabbime şükür ediyorumki bu hasta ve bu hastaya benzer yüzlerce hastaya şifa olmuş.bu şifanın can ı gönulden diğer bütün hastalarada şifa olması dileğiyle Dr baran bey ve ekipteki arkadaşlarına başarıların devamını beklerim.

Yrd.Doç.Dr.Murat TAŞ
24 Mart 2013 - 17:39

Günümüz çağında hareketsiz bir yaşam, düzensiz beslenme alışkanlığı ve yaşam kalitesinin düşüklüğü insan yaşamını olumsuz etkileyen ve toplumumuzda en sık görülen tansiyon hastaları, şeker hastaları ve migren hastaları gibi tedavi süreci zor olan ve kesin bir çözüm bulunamamış hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Bu hastalıklara kimyasal ilaçlar pekte fayda sağlamamaktadır. Artık bundan sonra umudumuz, zararlı olmayan doğal yollarla üretilen bitkisel ilaçların varlığı ortaya çıkmaktadır. Görev yaptığım bu ilde yukarıda saymış olduğum hastalıkların tedavisinde faydalı bir bitkisel ilacın bulunması şahsım adına çok mutlu edici bir durumdur. Bu ilacın bulunması ve insanların hizmetine sunulmasına katkıda bulunan değerli Sıddık DEMİR beye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda ülkemizin bütün insanlarının bildiği ve onların sağlıklarına kavuşmalarında yardımcı olmuş bir bitkisel ilacın Ağrı ilimizde doğduğunun haberini alacağımıza tüm kalbimle inanmaktayım. Allah yardımcınız olsun. (Yrd.Doç.Dr.Murat TAŞ)

HALİL IŞIK
25 Mart 2013 - 12:18

SAYIN SIDDIK uyguladğı bu mucezevi ilaçtan dolayı kendisini tebrik ediyorum tıbben çaresi olmayan şeker kollestorol tansiyon mide sünizit migren ve diğer baş hastalıklarına yüzde yüz etkili bir ilaç birebir konuştuğum hastaların hepsi sağlıklarına kavuştuklarını söylediler 20 yıldır devlet hastanesinde radyoloji teknikeri olarak çalışıyorum ilk defa böyle bir şeye tanık oldum bunu herkese tavsiye ediyorum sıddık bey ekibini kutluyorum inanıyorumki tüm türkiye bu ilacı kullacaktır başarılar dileğiyle

HİLAL YILMAZ
25 Mart 2013 - 22:08

TIP 1 DİYABET HASTASIYIM NAIL ULAŞABİLİRİM VE DE BENİM GİBİ BİR HASTANIN KULLANIM SÜRESİ NEDİR BİZİM İÇİNDE GEÇERLİMİ BU TEDAVİ.TEŞEKKÜRLER

BAŞAK AYDIN
26 Mart 2013 - 13:00

Bir yıl önce bu ilacı kendime uyguladım rahatsızlığım kronikleşmiş egzamaydı EGZAMA kaşıntı yapmasının ve rahatsızlık vermesinin yanı sıra el kol ve yüz gibi açıkta kalan yerlerde oluştuğundan dolayı kötü ve çirkin görüntüler yapmıştı ALLAHA şükürler olsun ki bu ilacı kullandıktan sonra belirgin derecede iyileşme görüldü üzerinden bir yıl geçmesine rağmen en ufak bir şikayetim olmadı bu ilacın mucidi SIDDIK DEMİR VE EKİBİNE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNAR BAŞARILARININ DAİMİ OLMASINI DİLERİM ADRES AĞRI İLÇESİ TUTAK

M. BİLGE
26 Mart 2013 - 13:11

Daha önceki yıllarda AĞRIDA öğrenciydim sebebini bilmediğim öz sıksık idrar durumum vardı doktorlar bir tanı koyamadılar hastalığımla ilgili bu durum bende kendisiyle birlikte on yıla aşkın bir süre içerisinde bel fıtığı da başlattı böyle bir üünün olduğu duyumunu aldım ARAM BEYİ öncesinde de tanıyordum geçmişe dayalı olan bu hukuk güvenide doğurmuştu konuya vakıf olan dr baran beyle görüştüm kendileri sağolsunlar bu ürünü bana uyguladılar üç yıl önce uygulanan bu ürün tamamı ile sağlıklı bir insan haline dönüştürdü hareket kısıtlılığım vardı bunlar tamamı ile kayboldu lavabo ihtiyaçlarım normale dönüştü ALLAH işlerini rast götürsn dr baran bey ve aram beyin tüm dünya insanlığına faydalı olacaklarına da inanıyorum çalışmalarınız da başarılar dilerim…

BARAN ALPASLAN
26 Mart 2013 - 13:34

Annem de romotoloji hastalıklara bağlı iltihaplı romatizma vardı birçok kimyasal ve bitkisel ilaçlar kullanmamıza rağmen randıman alamadık geceleri ağrılarından dolayı yaşadığı uyku problemi ev halkını oldukça rahatsız etmişi erzurum araştırma ve ağrı devlet hastanesinde süren tedavi yöntemleri ise olumsuzlukları getirdi beraberinde sonraki yıllarda ilimiz AĞRIDA böyle bir ürünün olduğuna dahil çevremizde bilgi edindik açıkcası ilk duyduğumda inanmamıştım ilacı uygular uygulamaz annemin tüm ağrıları kısa süre içerisinde dindi bir yılını doldurdu hala çok iyi ilerliyor tek sefer kullanmamıza rağmen devlet yetkililerine sesleniorum bu işi dikkate alın ülke ekonomisine de yararlı olacaktır çünkü savaşlarda bile en çok kullanılan ve rol üstlenen ilaçlardır bu ürünü bulan ve insanlığa sunan başta SIDDIK BEY VE ÇALIŞMA ARKADŞLARINA SONSUZ ŞÜKRANLARMI SUNARIM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Ümit
26 Mart 2013 - 13:42

Benim de bir teyzem şeker hastasıydı şeker hastalıkları ile ilgili bütün ilaçları denedik ancak çare olmadı. Sıddık beyin sayesinde şeker ile ilgili sağlık problemi kalmadı. Bir Ağrılı olarak Sıddık Beyin bu ilgisinden ve çabalarından çolayı çok teşekkür ederiz.

CEMİL ARPACI
26 Mart 2013 - 14:10

öncelikle böyle bir hizmetii ağrıya getiren tüm demir ailesine teşekür ederim..insan hayatındaki en önemli şey sağlıktır,biz ağrı halkı olarak yıllarca bunun sıkıntısını çektik sebebi ise ilimizde hastane ve ilaç bulamıyorduk şimdii ise bir hastanede veya eczanede arayıpta bulamadığımız şifayı güvenli insanların ve güvenli koşullarda bize getirdiklerini saygıyla en önemlisi anlayışla hizmet verdiklerini görüyoruz…dert veren rabbimiize şükürler olsun ve derdimize çare olmaya çalışan tüm hekimlerede sonsuz teşekürler ayrıca..ağrı halkı için hizmeti bir borç bilen ARAM DEMİRE TŞK..

oktay torun
26 Mart 2013 - 15:22

agrı adına gercekten mucize bi ilac deneyenleri gördüm yüzde yüz kesin cözüm alınıyor seker hastası ve tansiyon hastaları için agrıın ismini türkiye dısına cıkaracak bi ilac gercekten tebrik ederim…

Dr.yeşim
26 Mart 2013 - 17:45

ben dr.yeşim diş hastanesinde çalışmaktayım yaklaşık olarak 4 yıldır Sıddık beyi tanıyorum bu bitkisel ürünle ilgili çalışmalarını biliyorum sık sık mesire alanına gittiğimden dolayı meslektaşım olan doktor beylerle birlikte bu bitkisel ürünle ilgili çalışmalarının olduğunu biliyorum bundan bir yıl önce mesire alanına gittiğimizde Sıddık beyin yanına oturdum oturduktan sonra bana sordu neden durgun ve solgunsun kendisine midemle ilgili olan ve sırtımdaki ağrılarla ilgili olan rahatsızlığımı anlattım sağ olsun oda bana bu bitkisel ürünün kısa bir süre içerisinde hem midemdeki ağrının hemde sırtım daki ağrının kısa bir sürede geçeceğini söyledi bende yaşadığım sıkıntılardan dolayı evet deyip kendime uygulattım inanılması zor ama gerçek bahsettiğim şikayetler yok oldu kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım ağrı için bir lütuftur başarılar…

ENGİN TANRIVERDİ
27 Mart 2013 - 20:31

ben bi ağrılı olarak şehrimize ve milletimize böyle faydalı ve insanlığa yararlı böyle mucizeleri gerçekleştiren başta sıddık demir olmak üzere her kese teşekkürlerimi bir boç bilirim. Bu güzel yolda allah yardımcınız olsun..BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

ABDULLAH TAŞA
28 Mart 2013 - 16:33

ben ABDULLAH TAŞA ağrı HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ’nde okuyorum 14 yaşındayım hastalığım tip 1 diyabet hastalığı daha öncede yapmış olduğum yorumlarda yaşamış olduğum sıkıntılarımı benim gibi diyabet hastası olan abi ve kardeşlerle paylaşmak istedim 1´5 yıllık şeker hastasıyım ağrıda çocuk hastanesinde belli oldu orada yatırıldım 1 gün boyunca gözetim altında kaldım sonrada erzurum atatürk araştırma hastanesinde 12 gün yatırıldım yatırma esnasında yapılan testlerde tip 1 diyabet tanısı konuldu ilk ünsilin ünitesi 12 lantus ise 15 idi ve hastanede çıktıktan sonra hayat kalitem giderek kötüleşmeye başladı bu iğneleri kullanmama rağmen gözlerde bulanıklık boğaz kuruması vücudun muhtelif yerlerinde yaralar oluşmuştu okul hayatım giderek kötüleşiyordu tekrar erzuruma gittim sağ olsun doktor beyler yapılacak bir şeyin olmadığını söylediler hayatımın hep böyle geçeceğini söylediler bir yakınımızın tavsiyesiyle Sıddık bey ve DR. tuncay beye ulaştım onların bana uyguladığı bu bitkisel ilaç çok kısa bir sürede vücudumdaki şikayetler yok oldu adeta oysa daha önce HA1C 13´8 olarak tespit edildi açlık kıan şekerim 250-300 tokluk ise 450-500 arasındaydı bitkisel ilacı kullandıktan sonra 100 günlük ortalamam adeta mucize gibi idi çünkü HA1C 5 e düştü açlık kan şekerim 90-100 tokluk ise 110-120 arasındaydı kullandığım lantus ve ünsilin ise daha önce kullandığım miktarın yarısına düştü yaklaşık 1 yıldır açlık kanşekerim 90-100 tokluk ise 110-120 civarında mucize dedikleri bu olsa gerek allah SIDDIK abi ve DR. tuncay amcadan razı olsun kendilerine minnettarım allah yollarını açık etsin AĞRI/MERKEZ NOT: onlar sayesinde eski başarımı elde ettim inşallah doktor olup bu amcalarla birlikte çalışırım TEŞEKKÜRLER

Ö. Bayram
28 Mart 2013 - 19:47

Ömer faruk bayram ben vallahi ben böyle birşey ilk defa görüyorum neden derseniz mucize olan birşeydir tabii bunu mucizevi ilaçları hasta olanlar kullanı bilir ve bu bizim memeleketde olduğu için memleketimağrıya sevgi ve huzurla klasınlar saygılar sevgilir iyi günler..

ARAS DELAL
28 Mart 2013 - 20:21

Ağrı leylek pınar mah. oturmaktayım seyyar satıcıyım ve 52 yaşındaym 30 yıldır migren hastasıyım AĞRI DEVLET HASTANESİ başta olmak üzere bir çok ile tedavi için gittim kullandığım ilaçlar AVMİGREN,MİNOSET,ALFERES VE PELEGRİNİ kullanmama rağmen derdime çare olmadı bir yıl önce bahsedilen bu bitkisel ürünü bende kullandım inanılması güç ilk beş dk içeerisnde kronikleşmiş ağrılarım bir daha dönmemek üzere tamamen geçti bir yıldır herhangibir ilaç kullanmadan hayat kalitem yüzdeyüz arttı işte gerçek benim SIDDIK DEMİR BEYE VE ONUNLA BİRLİKTE BU BİTKİSEL ÇALIŞMAYI SÜRDÜREN DOKTOR BEYLERE MİNNETTARIM NOT:TÜM DÜNYA İNSANLIĞINA ŞİFA GETİRMESİ DİLEĞİ İLE.. TEL NUM 05412858084

özgür ALPASLAN
28 Mart 2013 - 20:49

AĞRI lı olarak şehrimize böyle faydalı ilaçı bize kazandıran Sıddık Demire tesekkur ederım basarılarının dewamını dılerım

VOLKAN TİMURPOLAT
28 Mart 2013 - 20:50

AĞRI ilinde böyle bir mucizenin varoluşu büyük bir mutluluktur yorumlarda da görüldüğü gibi mucize ilaç olduğunu gözlemliyebilirz ki izlenimler bunu gerektirir şimdiden hayırlı uğurlu olsun tüm insanlığa.

METİN öztürk
28 Mart 2013 - 21:09

ben bi ağrılı olarak şehrimize ve milletimize böyle faydalı ve insanlığa yararlı böyle mucizeleri gerçekleştiren başta sıddık demir olmak üzere her kese teşekkürlerimi bir boç bilirim. Bu güzel yolda allah yardımcınız olsun..BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

UFUK D.
28 Mart 2013 - 21:28

Yıllardır gözümde belirgin derecede bir yara vardı doktorlar egzama dediler kullandığım krem ve haplar tedavimde yardımcı olmadığı gibi büyük ölçüde gerçek anlamda tedavi olmamı engelledi iş arkadaşım böyle bir bitkisel üründen bahs etti alternatifim kalmadığı için başvurmak istedim ve uyguladım ilk bir hafta içerisinde egzamam kayboldu şaşırtıcı geldi oldukça ve inanın o kadar mutlu oldum ki bunu kelimlerle anlatamam keşke daha öncesinde bilgim olsaydı koşarak giderdim bu ilacın mucidi SIDDIK BEYE sonsuz şükranlarımı sunarım zirveye gideceklerine inanıyorum benim durumumda olan tüm hastalara da ALLAH şifa versin

meltem
28 Mart 2013 - 21:33

türkiyenin çeşitli illerinden gelen ve çeşitli hastalıkları olan kişilerin bu tedaviyi olduktan sonra memnun bi şekilde ayrıldıklarına ben de tanık oldum. asrın mucizesi olan bu ilacın yapımında emeği geçen geçenlere,insanlığa sunmuş oldukları bu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. başarılarının daim olmasını diliyorum. ağrı ya sevgiler…

BATUHAN YÜCE
30 Mart 2013 - 12:46

AĞRIMIZDA BÖYLE ÇALIŞMALARIN YAPILDIĞINI BİLMEK SEVİNDİRİYOR.BU ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN DR. BARAN BEYE VE SAYGIDEĞER SIDDIK BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUZ…

özgür mugan
31 Mart 2013 - 14:25

BEN AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNDE OKUMAKTAYIM ŞIRNAKLIYIM DOĞRU HABER SİTESİNE GİRDİĞİMDE MÜCİZEVİ BİR İLAÇ İLE KARŞILAŞTIM KENDİ KENDİME DEDİM Kİ ACABA BU İLAÇ BANADA FAYDA SAĞLAR MI VE İLAÇ YORUMLARINI OKURKEN DİYARBAKIRLI MEHMET BERKİN YORUMUNU GÖRDÜM ONUNDA EŞİ MİGREM HASTASIYDI ALLAH RAZI OLSUN NUMARASINI YAZMIŞTI ARADIM VE ONUN ARACILIĞIYLA SIDDIK DEMİR BEYE ULAŞTIM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İYİ VE TEMİZ İNSANLAR ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN BANA ÇOK YARDIMCI OLDULAR BU MİGREM YÜZÜNDEN NE UYUYABİLİYORDUM NE DE DERS ÇALIŞA BİLİYORDUM BU MUCİZEVİ İLACI KULLANDIKTAN SONRA GERÇEKTEN İLEŞTİM BAŞTA İNANMIYORDUM AMA DOĞRU GERÇEKTENDE MİCİZEVİ BİR İLAÇ ALLAH BU İLACI BULANDAN RAZI OLSUN KENDİ ADIMA ONLARA ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN BAŞARILAR DİLERİM BEM ÖZGÜR MUGAN TL NO: 05432264982

bekir
01 Nisan 2013 - 16:05

ağrı ibrahim çeçen üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim erzurumluyum yaklaşık olarak 3 yıl önce başımda şiddetli ağrılar olmaya başladı ilimde bulunan bölge eğitim araştırma hastanesine gittim teşhis olarak doktorlar görmeye kaybına neden olabilecek auro migren teşhisi koydular dideral ve maxalt ilaclarını kullanmamı söylediler buna rağman ağrılarım giderek coğalmaya başladı ağrılarım şiddettinden dolayı diklorin iğne kullanıyordum hayat kalitem giderek kabus haline dönüşüyordu okulda bir hocamın tavsiyesiyle sıddık ve baran beye ulaştım bu bitkisel ürünü kulşlandıktan sonra yaklaşık olarak 5 aydır hiç bir ağrı kesici hap ve iğne kullanmıyorum. not; doktorlar bana ölünce ye kadar bu ağrı seninle devam edecek dediler RABBİME şükürler olsunki bu bitkisel ürünle buluşmamı sağlıyan hocamdan ALLAH razı olsun olmaz dedikleri şey fevkalade oluyormuş yeterki inanalım herkese teşekkürlerimi sunar doktor beylere ALLAH tan sağlık ve şifalar dilerim. bekir koç 05454106063

OĞUZ ÖZER
01 Nisan 2013 - 23:34

ben oğuz aydın didim de ikamet ediyorum 8 yıldır tip 2 diyabet(şeker hastasıyım)yıllardır doktorların verdiği ilaçlardan kullanmaktaydım ama çokta bir faydasını görmedim.Sıddık beyin bulduğu ilacı duydum Ağrı ya gitmeye karar verdim Hemoglobin A1C 13.1 di sıddık beye gittim uyguladığı ilaç sayesinde şuan Hemoglobin A1C 6.9 kadar düştü bütün şeker hastalarının Ağrı da sıddık bey tarafından bulunan ilacı uygulamalarını isterim Allah razı olsunki bu ilacı bulduda bizi bu illeten kurtardı Oğuz ÖZER 05423463216 Aydın/Didim

mithat çomaklı
02 Nisan 2013 - 17:49

ben daha önce yapmiş oldugum yorumlarda midemle ilgili olan şikayelerimi anlatmıştım.
Yaklaşık bir ay önce kulanmış oldugum mucize dedikler bu bitkisel ürünü kullandım daha ön ce bana yasak olan yiyecekleri yedim yemeyede devam adiyom herhanhi bir şikayetim yoktur.
Allah sıddık ve baran beyden razı olsun kendilerine teşekkür ediyorum rabbim yolarını açık etsin. Bunu gercekten yaşamak lazım Polis Memuru Mithat ÇOMAKLI 0506 772 4325

emre karakuş
02 Nisan 2013 - 21:07

AĞRI ilinde böyle bir mucizenin varoluşu büyük bir mutluluktur yorumlarda da görüldüğü gibi mucize ilaç olduğunu gözlemliyebilirz ki izlenimler bunu gerektirir şimdiden hayırlı uğurlu olsun tüm insanlığa

YUSUF CAN ARSLAN
02 Nisan 2013 - 21:32

Öncelikle Sıddık Demir Bey’i Tebrik ederiz . İnsanlığa faydasından dolayı ALLAH ondan razı olsun. BEn bu ilaca bizzat 2 yıl önce şahid oldum ve akrabalarım gelerek doktor Baran beyle görüşerek tedavilerii yanımda 3 tane şeker hastasına uygulandı ve ben bizzat uygulandığını gördüm şekeri yaklaşık 500 ila 600 arasında hastaların şekeri aynı gün içerisin de 120 oranlarına düştü ve vücut fonksiyonlarının normale dönüştüğünü söylemem daha doğrudur. Bu ilacı uygulayan insanların hayat kalitelerinin arttığına inanıyorum ve bu hastalar iki yıldır insülün ilaci da kullanmıyorlar, herhangi bir geri dönüş söz konusu değildir ….
SAygılar…

Avukat Ersin ASLAN
02 Nisan 2013 - 22:04

Ben Ağrıda avukatlık yapmaktayım. Söz konusu bitkisel ürününü insanlığın hizmetine sunan ekibin içerisinde olma mutluluğunu yaşıyorum. Bu nedenle gerek bitkisel ürünün etkilerini gerekse de bitkisel ürünü kullanan insanların yaşadıklarını yakından takip etmekteyim. Her ne kadar ilk başta insan böyle bir ürünün mucizevi sonuçlar doğuracağına inanmasa da olayı yakından takip edenler ve hastalar bu bitkisel ürünün mucize sonuçlar doğurduğuna tanık olmaktadırlar. Alternatif tıp alanında devrim yaratacak bu bitkisel ürüne herkesin sahip çıkması gerekir. Tüm hastalara acil şifalar dilerim.

yağmur çelik
03 Nisan 2013 - 18:45

2 yıl önce başımda çok şiddetli ağrılar oluyordu ağrı devlet hastanesi başta olmak üzere erzurum araştırma hastanesine defalarca gittim almış olduğum tedavi yaklaşık olarak yarım saat ve 1 saat içerisinde ağrılarım kesilirdi fakat yine devam ederdi evdeki ışık bana kabus gibi geliyordu başımı bir çok eşarp ve yünlü giyeceklerle bağlardım defalarca emara girdim ve bir türlü sonuç alamadım taki bitkisel ürünle tanışıncaya kadar bir komşunun tavsiyesiyle bu bitkisel ürünü bende kullandım 1 yılda 2 defa uygulama yapıldı o günden bu güne hayat standartlarım %100 arttı allah bu ilaca sebep olanlardan razı olsun saygılar ağrı fevzi çakmak mahallesi no 51

Rifat Karhan
04 Nisan 2013 - 16:09

Bir yıl önce bu ilacı birdefalığına mahsus kullandım bende sünüzüt vardı ve üzerinde durmadığım halde şuan %70 ı iğleşti şimdi ise yeniden o ilacı tekrar kullanacağım butun hastalıklara tavsiye ediyorumilaç hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen bana ulaşa bilir 05422878704

ALİ KONAR
05 Nisan 2013 - 01:05

Mucize dedikleri olay gerçektende devrim niteliği taşıyor sağlık alanında kendi şahsımda uzun yıllardır süren mide problemi vardı dr bana endoskopi önerisini yaptı başka bir çaresi daha olabilir dedim kendimce zamanla bu ürünün varlığından haberdar oldum SIDDIK BEY VE DR BARAN BEYLE irtibat haline dönüşen bir diyaloğ süreci başlattım açıkcası tedaviden pek umutlu değildim ama olayın bitki oluşu bende dikkat uyandırdı ve bu güzel muhteşem ürünü uygular uygulamaz birkaç dk içerisndeki tüm ağrılarm kayboldu etkinin oluşu daha çok inandırdı iki yıl önce bana uygulanan bu ürün geceleri mide ağrılarımdan duyduğum rahatsızlığı tamamen yok etti ve şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ALLAH BU İLACI BULUP İNSANLIĞA ALTIN TEPSİDE SUNAN BU DEĞERLİ İNSANLADAN RAZI OLSUN başarılarının daimi olması dileği ile…

melek nazli çopur
05 Nisan 2013 - 17:35

ağrı ibrahim çeçen üniversitesi hemşirelik öğrencisiyim.3 yıl süresince şiddetli baş ağrıları çektim ve sürekli ataklar geçirdim.bunun içinde sürekli ilaç kullanıyordum.kullandığım hiç bir ilaç artık baş ağrılarımı gidermiyordu.arveles´parol dolarex gibi bir cok ürün kullandım ama bir süre sonra fayda göremedim.hayat kalitem bayağı bi düşmüş sosyal ilişkilerim bozulmuştu.daha sonra mesire alanına gelip bu bitkisel ilaç ve tedaviyle tanıştım.sıddık amca bu ilacı uyguladıktan bi kaç defa sonra şikayetlerim azar azar yok oldu.sonunda bir kaç kez daha ataklarım oldu fakat son uygulamadan sonra bir daha atak geçirmedim ve bütün hayatım düzene girdi.bu yöntemi benim gibi baş ağrısı çekenlere gönül rahatlıgıyla önerebilirim.ağrıda bu tedaviyi almamı sağladığı için sıddık amcaya minnettarım ve tşklerimi iletirim.

MEHMET BERKE
06 Nisan 2013 - 10:48

eşimin migren hastalığı için ağrıya giderken benimde ufak yazıları okuyamama ve televizyonu bulanık görme sorunum vardı bende mucize ilaçtan 2 defa uyguladım şimdi yazılarıda rahat okuyabiliyorum televizyonuda net izleyebiliyorum eşimin migren ağrısıda geçti ben sıddık hoca ve personeline ilgilerinden dolayı ve bu mucize ilacı buluşlarından dolayı teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum 05334921009

gülcan bilgin
06 Nisan 2013 - 16:47

Ben ağrı ibrahim çeçen üniversitesi 4.sınıf hemşirelik öğrencisiyim.Boynumda boyun düzleşmesi ve yumruk kadar bir şişlik vardı ayrıca geceleri uyuyamıyor 2 saatlik uykuyla okula gidiyor ve sürekli arkadaşlarımla ve çevremle sorunlar yaşıyordum.Daha sonra bu ilacın uygulandığını duydum ve bir çok hastahaneye gitmiştim ve hiç bi antidepresan hap ve ağrı kesciler fayda vermemişti bunun son çare olacağını düşünerek buraya geldim.2 defa uygulama yapıldı ve boynumda ki ağrılar ve şişlik 1 hafta içinde yok oldu ayrıca ayakta duramakta sıkıntı çekiyordum ilaçtan sonra ayakta durma sürem ve ağrılarım tam anlamıyla geçti.Uyku düzenim ve sosyal ilişkilerim düzene girdi.Ağrıda böyle bi uygulama olması ağrı ili için çok önemli bir şey.herkese tavsiye ederim.uygulamdan sonra memnuniyetimi bütün gelen hastalara bildirmek için 1 sene boyunca gönüllü hemşirelik yaptım burada.çok fazla tedaviye ve hastalığa denk geldim ve gördüğüm şeyler hem beni çok memnun etti hemde insanların sağlıklarına kavuştuğunu görmek beni çok mutlu etti.bu uygulama ve tedavi için sıddık amcaya ve doktor baran beye çok teşekkür ederim başarılarının daim olması dileğiyle.

AYSEL BERKE
06 Nisan 2013 - 18:11

BEN AYSEL YAKLAŞIK 25 YILDIR MİGREN HASTALIĞI ÇEKİYORDUM VE AĞRILAR YÜZÜNDEN BUNALIM GEÇİRİYORDUM BENDE AĞRIDA DOKTOR BARAN BEY VE SIDDIK BEYİN BULMUŞ OLDUĞU MUCİZE İLACI KULLANMAK İÇİN AĞRIYA GİTTİM DAHA İLK KULLANMAMDAN SONRA AĞRILARIM TAMAMİYLE GEÇTİ ŞU AN ÇOK İYİYİM ALLAH SIDDIK BEY VE BARAN BEYDEN RAZI OLSUN HERKESE HASTALIĞINDAN KURTULMAK VE ŞİFA BULMAK İÇİN MUTLAKA AĞRIYA GİTMELERİNİ TAVSİYE EDERİM

UFUK ASLAN MATEMATİK ÖĞRETMENİ
07 Nisan 2013 - 21:22

BEN AĞRI MERKEZE BAĞLI BİLGİ KOLEJİNDE ÖĞRETMENLİK yapmaktayım iki yılldır süren bu çalışmaya az da olsa vakıf oldum inanılması o kadar güç ki yıllardır kronikleşmiş bir ağrıyı kısa süre içerisnde bir daha geriye dönmemek üzere yok ediyor gerçektende çok etkili bir ürün umarım insanlığımıza daha da faydalı olur bu ilacı bulup keşfeden insanlardan ALLAH RAZI OLSUN başarılar dilerim..

CENAP IŞIK SAĞLIK MEMURU
07 Nisan 2013 - 21:28

Taşlıçay devlet hastanesinde çalışmaktayım birkaç arkadaş sohbetinde mucize dedikleri ilacın sohbetine tanık oldum bu siteye girdiğimde hasta ve bilim adamlarının yorumlarını okuduktan sonra gerçektende şaşkınlığımı gizliyemedim inancımız gereği tabiat zaten bir eczanedir bu eczaneden sonra faydalanmayı başaran SN SIDDIK DEMİR VE EKİPTE BULUNAN BÜTÜN DOKTORLARI YÜREKTEN TEBRİK EDER bundan sonra ki çalışmalarında başarılar dilerim not Ağrıda bu ürünün bulunup yoksul insanlara çare olması beni gerçektende çok mutlu etti ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN MERKEZ AĞRI

ömer zülkadir
08 Nisan 2013 - 12:43

Ben Ağrı il emniyet müdürlüğünde polis memuru olarak çalışmaktayım. yaklaşık olarak 2 yıldan bu yana ayaklarımda uyuşma ve yanma, ağız kuruması, dudaklarda kuruma rahatsızlığı ve idrara sık sık çıkma gibi şikayetlerim vardı. tüm bu şikayetlerimin sebebini işe bağlı stres ve yoğun çalışmaya bağlıyordum. ancak son zamanlarda bu şikayetlerim giderek artmaya başladı. hastaneye gitmeye karar verdim, yaşam hastanesine giderek kan ve idrar tahlilleri yaptırdım. tahlil sonuçlarını dahiliye uzmanı Murat beye gösterdiğimde bende şeker hastalığı olduğunu ilaç kullanmam gerektiğini söyledi, bu tahlilleri tanıdığım doktorlara gösterdiğimde ise şeker hastalığına bağlı idrarda proteğin açığı olduğunu, ileriki yaşlarda diyalize bağlanmam gerekebileceğini söylediler bunu duyunca şoka girdim. hayatım karardı. Bu sıkıntımı beraber çalıştığım mithat bey ile paylaştığımda bana hastalığımın çözümü olduğunu doğru haber sitesine girmemi söyledi. siteye girdiğimde hastalığıma benzer hastalıklar olduğunu ve tedavisinin olduğunu gördüm. hastalığımın çaresi olduğuna inanarak Baran bey ile Sıddık beye ulaştım. kendilerinden randevu aldım. inşallah mucize dedikleri ilaç bana da şifa olur.
NOT: Bu ilacı kullandıktan sonra doğru haber sitesi aracılığı ile yaşayacağım duyguları siz değerli okurlarla paylaşacağım….saygılarımla….
0507 233 50 43

ömer zülkadir
09 Nisan 2013 - 16:12

Ben Ömer… 8 nisan günü daha önceden bende var olan sıkıntılardan bahsetmiştim. doktor Baran bey ve Sıddık beyden randevu aldığımı ve ilacı kullandıktan sonra duygularımı ve bendeki değişikleri yazacağımı söylemiştim. ilacı kullandıktan sonra yarım saat içerisinde gözümdeki bulanıklık gitti, ağzımdaki kuruluk ve ayaklarımdaki uyuşukluk geçti. bu arada benimle aynı durumda olan ismet kösedağ isimli bir hasta ile tanıştım. bu hastada bana aynı şikayetlerinin olduğunu ancak ilacı kullandıktan sonra hepsinin geçtiğini anlattı.. hakikaten bu ilaç bir mucizeymiş… ben çalışmakta olan bir polis memuru olarak ilimiz ağrıdaki büyün doktorları beni takip etmeye davet ediyorum. ben açık bir örneğim. sıddık beyin bulduğu ilacın herkese şifa olması dileği ile……..0507 233 50 43

yaşar
09 Nisan 2013 - 16:22

Gerçekten anlatılanlardan çok etkilendim ve umutlandım.İnşallah bu ilaç bir çok hasta insana şifa olur.İyi sonuçlar alındıkça tıp dünyası bu başarıyı görür ve geliştirir.bu hastalıklarda tarih olur.

azad mugan
09 Nisan 2013 - 21:39

Ben Azad MUGAN ağrı İbrahim çeçen Üniversitesinde elektrik bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim yaklaşık olarak bir yıl önce ayaklarımda vucudumun başka bölgelerinde kaşıntı ve Egzema vardı DEFALARCA DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİNDE TEDAVİ AMAÇLI BİR TAKIM TESTLERE TABİ TUTULDUM DAHA SONRA EGZEMA İÇİN VERİLEN KIREMLER KULLANDIKTAN SONRA VUCUDUMUN MUHTELİF BÖLGELERİNDE EGZEMAMIN ARTIŞINA NEDEN OLDU BELİRGİN DERECEDE YÜZÜME DOĞRU BİLE İLERLEMEYE BAŞLADI VE RAHATSIZLIĞIN PİSKOLOJİMİ BOZMAYA BAŞLADI ÇÜNKÜ OTURDUĞUM ORTAMDA BAZEN İNSANLAR DİKKATLE YÜZÜME BAKIYORLARDI VE BU DURUMDAN RAHATSIZ OLUYORDUM VE BİR GÜN KENDİ HASTALIĞIMLA İLGİLİ İNTERNETTE GEZİNİRKEN AĞRIDA DOĞRU HABER SİTESİNE GİRDİM YORUMLARI OKUDUKTAN SONRA BENİM DURUMUMDA OLAN BİR HASTANIN TELEFONUYLA SIDDIK BEYLE BARAN BEYE ULAŞTIM ALLAH BU DEĞERLİ ABİLERİMDEN BİN KERE RAZI OLSUN BAHSETTİĞİM ŞİKAYETİM 3 UYGULAMAYLA TAMAMEN YOK OLDU KENDİLERİNE MİNNETTARIM TEŞEKÜRLER 05552264982

ERKAN T.
10 Nisan 2013 - 16:47

İlimizde böyle bir olayın varlığı beni onure etti yetkilliere sesleniyorum hala neyi bekliyorsunuz konu hakkında neden ciddi adımlar atılıp dünyaya tanıtılmıyor bu ilaç SIDDIK BEY VE YANINDA YER ALAN DR BEYLERE TŞK EDERM İNSANLIĞA BÖYLE BİR BULUŞU ARMAĞAN ETTİKLERİ İÇİN..

ibrahim yalçın
10 Nisan 2013 - 17:03

ben Ağrıda polis memuru olarak çalışmaktayım.daha doğru haber sitesine girince hastalarla ilgili bu yorumları okuduğumda bana inandırıcı gelmemişti doğrusu; ancak iki ardaşım biri mütat çomaklı beyefendinin midesinde reflü gastrit ve ülser vardı diğer ardaşımın ise iki yıllık şeker hastasıydı sürekli olarak bahsetmiş olduğu şikayetler gerçek manada pisikolojisini bozmuştu.Bahsedilen mucize ilacı iki arkadaşıma uygulama esnasında bizat yanlarında bulundum.gerçektende mucizeymiş.yarım saatlik bir süre sonra inanılması zor ama gerçektende mucizeler yarattı.ben bir vatandaş olarak başta Doğru Haber Sitesine Sıddık DEMİR beyefendiye ,dr.Baran Beye ve ekipte bulunan tüm arkadaşlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum.Başarılarını devamı dileğiyle teşekkürler……

NOT:POLİS MEMURU İBRAHİM YALÇIN (tel:05533297686)

ÖMER ZÜLKADİR
13 Nisan 2013 - 00:04

Değerli okurlar bana dört gün önce bu ilaç uygulanmıştı bu durumu sizinle paylaşmştım tüm şikayetlerim geçti bugün ise şekerimi ölçtüğümde çok şaşırdım tokluk kan şekerim 130 çıktı bu ilacı uygulamadan önce ise ikiyüz elli civarındaydı mutluyum hemde çok imkansız denilen olayda başarıya koşup sağlıklı olmam bana dünyalarn verilmesi anlamındadır ALLAH BU İNSANLARDAN RAZI OLSUN..

SUAT CELIK
13 Nisan 2013 - 11:39

BEN SUAT CELIK ELESKITTE OTURMAKTAYIM 2 SENE ONCE SISTEMIK LUPUS GUNES ALERJISI HASTALIGINA YAKALANDIM COK DOKTORLARA GITTIM HASTALIGIMIN TIPTA TEDAVISI OLMADIGINI SOYLEDILER KORDIZONLU ILAC KULLANMAMI ONERDILER BU ILACLARI AZ KULLANMAMA RAGMEN VUCUDUMA COK ZARAR VERDI BU SURECTE YUZUMDE YARALAR CILDIMDE GERGINLIK KIZARIKLIK OLUSTU EKLEM AGRILARIM BASLADI YASAM KALITEM AZALDI PISIKOLOJIM BOZULDU ARTIK DOKTORLARADA GITMEDIM BIR GUN SAKIR CACAN ABIMIZ BANA SIDIK DEMIR ABIMIZI TAVSIYE ETTI SOYLER SOYLEMEZ SOLUGU NIHAT ABIM VE SAKIR ABIMLE BIRLIKTE SIDDIK ABININ YANINDA ALDIK ORDAKI ILK UYGULAMADA HEMEN KENDIMDE FARKLILIKLAR GORDUM YUZUMDEKI YARALAR BEYAZKEN KIRMIZIYA DONUSTU GERGINLIK ORTADAN KALKTI ZONKLAMALAR KESILDI VUCUDUMA BIR RAHATLIK GELDI EKLEM AGRILARIM KESILDI PISIKOLOJIM DUZELDI SU AN TEDAVIM EDIYOR BU ILAC GERCEKTENDE MUCIZEDIR SIDDIK DEMIR ABIMIZE BARAN HOCAMA COK TESEKKUR EDIYORUM ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN SAKIR CACAN ABIME AYRETEN TESEKKUR EDERIM BENI SIDDIK ABIYLE TANISTIRDIGI ICIN IYIKI VARSI SAKIR ABI

CELAL ASLAN
13 Nisan 2013 - 16:44

SEVGİLİ KARDEŞİM VE HEMŞERİM SIDDIK DEMİR’İ ŞİMDİ DAHA ÇOK SEVİYOR VE TAKDİR EDİYORUM.NEDEN! YILALAR ÖNCE KULLANDIĞIM UZAĞI GÖRME GÖZLÜĞÜMÜ SADECE BEŞ DAKİKADA ATIVERDİM.
BİR ZİYARETİM ESNASINDA GÖZÜMDEKİ GÖZLÜK NUMARASINI SORDU BANA, BENDE SÖYLEDİM. BU GÖZLÜĞE İSTERSEN BİR SON VERELİM DEDİ BANA. ÇOK İYİ OLUR DEDİM KENDİLERİNE,VE HEMEN TEDAVİ İŞLEMİNE BAŞLADI, ÇOK KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE GÖZÜME UYGULANAN TEDAVİDEN İNANILMAZ BİR FARKLILIKLA TEDAVİ MASASINDAN KALKTIM. BEŞ DAKİKALIK BİR TEDAVİ SÜRECİYDİ.ŞİMDİ GÖZÜMDEKİ UZAĞI GÖRME GÖZLÜĞÜMÜ KULLANMAMAKTAYIM.DAHA ÖNCE GÖZLÜĞÜMÜ ÇIKARDIĞIMDA GÖZLERİM BÜYÜK ÖLÇÜDE KAMAŞIYORDU, ŞİMDİ İSE BU PROBLEMİM BİTMİŞ DURUMDADIR. BU UYGULAMAYI BEŞ KEZ UYGULAMAKTADIR.DAHA BİRİNCİ SEANSTA BU KADAR ETKİLİ OLAN BU İLACIN SANIRIM BEŞİNCİ VE SON SEEANSINDA DAHADA İYİ OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM.BU BAĞLAMDA, SIDDIK BEY’İ VE DOKTOR ARKADAŞLARA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ TIP DÜNYASINA OLAN KATKILARININ DEVAMINI DİLERİM.
NOT: GERÇEKTENDE MUCİZEYLE KARŞILAŞTIM.

Selma kılıçlar
15 Nisan 2013 - 07:46

Sabaha ilaç içmeden başlamak kadar güzel bir şey yok ve bu da sıdık abimin sayesindedir.yemeyin içmeyin gidin orada şifa arayn çünkü insan iyi oldugu zaman bir parça ekmek bile ona lezzetli gelir.2 ay önceki halim ile şuan ki halim arasında dağlar kadar fark var şuan eskisi kadar iyiym sağlığıma kavuştum allahın izniyle.Bütün hastalara tavsiye ediyorm.Bilgi almak isteyen olursa eşimin numarası 05444546404 budur(Bayram KILIÇLAR).Allah Sıdık abimden razı olsn.

ABDULLAH TAŞA
15 Nisan 2013 - 20:11

ben ABDULLAH TAŞA daha öncede yorum yapmıştım tip 1 şeker hastasıyım HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİN de okumaktayım daha önce yapmış olduğum yorumda kendimle ilgili sıkıntılarımı kısmen siz değerli doğru haber site okuyucularıyla paylaşmıştım erzurum araştırma hastanesine bugün babamla birlikte tekrar kontrol amaçlı gittim endokrin uzmanı DR. atilla beye gittim açıkça beni gördüğünde şaşkınlığını gizleyemedi değerli hocam meğer beni gözlem altına alacağını düşünmüş kendisine bu bitkisel ürünle ilgili tedaviyi anlattım o da şaşırdı ve kendisinden rica ettim benim gibi hasta olan insanların yorumlarını okumasını rica ettim o da kabul etti orada tekrar yapılan tahlillerde 121 olduğu görüldü daha önceki HA1BC em 12,8 idi bugünkü tahlilimde ise HA1BC 7 çıktı daha önceki ortalamam ise 6 idi 1 puan yükselmişti beni daha önce tedavi eden doktorumra SIDDIK beye ve ekibinde bulunan bütün doktorle binlerce defa teşekkür ediyorum iyiki varsınız AĞRI MERKEZ

NUMAN TEKİN
17 Nisan 2013 - 16:26

BİR yıldan fazladır eşimi erzuruma götürüp getiriyordum bir çözüm bulamadım sonunda emes dediler bu mucize ilacı kullandıktan sonra eşim çok iyi oldu daha önceden kortizon ineler kullanıyordu kortizonu kullanmasına rağmen iştahsızlık uyku düzensizliği ayrıca psikolojik sorunları vardı AĞRIDA MUCİZE İLACI duydum ve tedaviyi başlattık eşim şuanda çok çok iyi tüm şikayetleri geçti KULLANDIĞI İNE VE HAPLARI BİR YILDIR KULLANMIYOR emes gibi bir hastalığın tedavisi dünyada yok ama bu mucize ilaç emesi tanımadı emeği geçen SIDDIK DEMİR VE DR BARAN BEYE TŞK EDERİM ALLAH BU İNSANLARDAN RAZI OLSUN TAŞLIÇAYDAN NUMAN TEKİN MERKEZ TAŞLIÇAY 05356602138

YASEMİN D.
17 Nisan 2013 - 16:36

Ben Ağrı Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan hemşireyim bu olayı ilk duyduğumda doğrusu şaşkınlığımı gizliyemedim hastaların yorumları beni çok etkiledi umuyorum ki dünyada çözümü olmayan kronikleşmiş hastalıkları bu mucize ürün yok edecektir ilimizde varlığı söz konusu olan bu ilacı devlet büyüklerimizin destekleyip daha farklı alanları taşımasını istiyoruz ilacın mucidi SN SIDDIK DEMİR VE KENDİSİNİ YAKINEN TANIDIĞIM DR BARAN BEYE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. AĞRI DEVLET HASTANESİ YASEMİN HEMŞİRE

SİBEL
18 Nisan 2013 - 00:34

Kendim sağlıkçıyım mucize ilaç gerçektende anlatıldığı gibi var şeker hastalarında hemoglobin A1 C önemli bir değer bunu proflar bir puan düşürebilmek için lüks otellerde konferans verip tonla para harcıyorlar ama yine de düşüremiyorlar bu ilaç ise hastalarda 15lerden 6 ya çekiyor gerçektende çok büyük bir olay ürün tıp dünyasında büyük bir yerde ayrıca emes egzama migren gibi tedavileri birgün içerisinde yok ediyor söylenecek tek söz MUCİZE arkadaşların bu müthiş buluşunu cani gönülden kutluyorum

ÖMER AĞRI
18 Nisan 2013 - 00:37

İlimizde böyle bir ürünün olması çok güzel arkadaşları kutlar başarılarının daimini dilerim…

BÜLENT KARAKU
19 Nisan 2013 - 15:18

GERÇEKTEN BU İLAÇ HARİKA BENDE ANNEM İÇİN ALDIM BAYA FAYDASINI OLDU ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN

Yurdagül Çoban
19 Nisan 2013 - 15:20

yaklaşık 3 yıldır diyabet hastayım ve düzenli ilaç kullanmaktayım. diyabet hastalığım yeni olmasına rağmen görme bozukluğu ilaç kullanımından sonra başlayan mide problemlerim her diyabet hastasının yaşadığı gibi gece sık sık uyanma problemim ve el ayak yanmalarım vardı. tedaviye başladıktan çok kısa bir süre sonra görmede ciddi anlamda fark yaşadım şaka gibiydi ama durumumu o zaman bir kez daha anlamıştım. tedavivinin ilk akşamında deliksiz bir uyku uyudum. ağrısız ve dinç bir şekilde uyanmak harika bir duyguymuş ki ben uzun zamandır unutmuştum bunun nasıl birşey olduğunu tokluk değerlerimde inanılmaz bir düşüş var ve ben artık ilaç kullanmıyorum. Bunun için doktoruma bu tedavide emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem azdır. İnsanın yaşam kalitesini kısa sürede %100 arttıran bir tedavi.yolunuz açık Emeğinize sağlık…

VEDAT TORUN
19 Nisan 2013 - 18:19

Arkadaşlar içinizden şüphe ile yaklaşanlar olabilir bu mucize ilacı ilk duyduğumda bende sizlerle gibi çok şaşırmıştım ve inanamıyordum daha sonra kendimi inandırmak için bütün hastalarla tek tek görüştüm farklı farklı hastalıkla savaşan insanlar kimi on yıl kimi beş yıl çaresiz bir şekilde eziyet çekmiş ve gerçekten bu ilacı kullandıktan sonra çoğunda büyük oranda iyileşme görülmüş bunları dinledikten sonra görüntülerini videolarını çektim ulusal kanallara gönderdik inşallah allah bu ilacı bulan o kadar insanı bu çaresizlikten dertten kurtaran insanlara ve ekibe ömürleri boyunca daha güzel şeyler nasip eder..bütün hastaların hemen gidip doktorlara başvurup biran önce bu hastalıktan kutulmasını öneririm.

Fadile Bayram
19 Nisan 2013 - 22:18

Bugüne kadar doktor kuyruğunda bekleyipte çare bulamayanların çaresi bu ilaçta birebir tedavi verilmekte ve sonucu kısa zamanda görülmektedir. Bu ilaç yüzde yüz bitkiseldir bitkilerden yapılan hiçbir ilaç ta kişi ye herhangi bir ters tepki vermez.Kendim bizzat yeri görüp bilgi edindim. Bu çalışmalarından dolayı da Sayın Sıddık Demir ve tüm ekip arkadaşlarını çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Gerçekten halkımız için en doğru çalışma.

doç.dr didem idacı
19 Nisan 2013 - 22:28

AĞRI’DA BİR İLK MUCİZE İLAÇ TEDAVİSİ YÜZDE YÜZ BİTKİSEL OLUP ÇOK ÇABUK SONUÇ VERİYOR. BU İLAÇTA KATKISI OLAN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM

ahmet sağınç
20 Nisan 2013 - 15:46

ben Ahmet sağınç 16 yaşındayım hayrettin atmaca Anadolu lisesinde okuyorum diğer yorumda da dediğim gibi ben doğuştan romatizma hastasıyım daha önce gördüğüm tedavileri sonuç vermedi bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra hayat kalitem %100 arttı eski okul hayatımda başarısızdım bu bitkisel ilacı kullandıktan sonra okul hayatımdaki başarım arttı başta doğru haber sitesine sonra sıddık bey ve dr. baran beye minnettarım not: daha önce tedavi gördüğüm doktor beylere hepsi bana verilen kortizon ve deposilin iğneleri kullanmasan felç olursun dediler bende bu site aracılığı ile kendilerine teşekkürlerimi sunuyor ve beni takip etmelerini rica ediyorum AĞRI MERKEZ tel:05370593137

murat keskin
20 Nisan 2013 - 16:07

merhaba ben murat keskin 45 yaşındayım 15 yıllık tıp 2 şeker hastasıyım daha önce günde 80 ünite lantus ve ünsilin kullanıyordum bu bitkisel ürün tavsiye edildi bende bu ilaca herkes gibi inanamadım ve gelip hastalarla bire bir tanık oldum ve bende kullandım daha önce bir çok şikayetim vardı ağız kurulukluğu baş ağrısı gözlerde bulanıklık ayaklarda yanma vücudun muhtelif yerlerinde yaralar sık sık idrara çıkma çok su içme ve daha bir çoğu bunun yanında bir çok hastaneye gittim İstanbul cerrah paşaya Erzurum araştırma izmir 9 eylül hastanelerine gittim ama ne çare hiç bir sonuç elde edemedim bu bitkiseli kullandıktan sonra çok çok rahat ve mutluyum evde huzursuzlukta bitti artık hiç bir şikayetim yok bu ürünü kullanmadan önce HBA1C 14.8 idi bunu kullandıktan sonra 6 ya düştü hem de ilaç ve iğne kullanmadan önceki kan şekerim 300 ün altına inmezken şimdi ise 120 nin üstüne çıkmıyor bu bitkiseli bulanlardan allah razı olsun AĞRI HAMUR TEL:0542768996

ADEM GİZLİ
20 Nisan 2013 - 18:12

insülolomadan şüphelennilen hipo gliseminin pankreasdan şüphelenilen bir hastalık türü olduğu bilinmektedir bu ilacı kullanacağız etkilerini çok merak ediyoruz bu ilacı kullanmak istiyoruz ve ulaşmak için yardım istiyoruz ve en kısa zamanda gelicez saygılar ve başarılar diliyorum ALLAH HERKESE ŞİFA VERSİN

orhan kocabey
21 Nisan 2013 - 15:16

yaklaşık iki yıl önce ayakalrımda şiddetli ağrılar oluştu bu ağrılardan sonra ağrı devlet hastanesinde doktorlara gitdim tadaviler sonuç vermedi sürekli olarak ibadet ettiğim için namaz kılamıyordum seydanın tavsiyesi üzerine sıddık beye ulaştım bana yapılan uygulama kısa bir süreçte hayt kalitemi yüzde yüz arttdırdı çünkü daha önce seydanın muhterem eşi şeker hastası olduğundan dolayı tedavi görmüştü ve sonuç vermişti ALLAH SEYDAMDAN RAZI OLSUNKİ BU mucize dedikleri ilacı kullanmamı tavsiye etti ayrıca doktor tuncay beye sıddık beye bütün doktor ekibin teşşekür ediyorum ALLAH hepsinden razı olsun çamurlu köyü merkez ağrı 0536 336 34 35

cengiz bayram
21 Nisan 2013 - 15:47

ben cengiz bayram 12 yıllık diyabet hastasıyım 3 aylık şeker ortalamam 12.5 idi açlık kan şekerim 250-300 civarındaydı tokluk ise 450-500 idi 65 ünite ünsilin kullanıyordum ve tansiyon hapı migren içinde ağrı kesici kullanıyordum mucize dedikleri bu ilacı yakın dostum abbas bey tavsiyesiyle kullandım 2 yıl önce bu ilaçla tanıştım şu anki açlık kan şekerim 90-110 tokluk ise 130-140 civarında HBA1C ise 5 e düştü vücudumdaki tüm şikayetler sona erdi iğne ve ilaçları kullanmıyorum allah SIDDIK bey ve onunla çalışan beni sürekli olarak kontrol eden değerli bütün doktorlardan allah razı olsun ağrı hamur 0543567554

AHMET
21 Nisan 2013 - 19:28

Kendim il dışından gelip bu ilacı iki yıl önce kullanmıştım insülin kullanıyordum günde seksen ünite yaşın büyük olması ayrı bir sıkıntıydı şeker hastalığım olduğu gibi böbreklerimde de sıkıntı vardı üre çok yüksekti yani diyalize adaydım kullandığım bu ürün beni tamamen düzeltti lavabo ihtiyaçlarım ağız kuruluğum ayaklarımda ki yanma yaralar ilk birkaç gün içerisnde yok oldu ALLAH RAZI OLSUN bu arkadaşlardan minnettarım kendilerine iki yıldır hiçbir ilaç kullanmıyorum böbreklerim de çok iyi şekerim de normal benim durumumda olan hastalara sesleniyorum zaman kaybetmeyin bu ürünü mutlaka kullanın

YAŞAR HOCA
21 Nisan 2013 - 19:40

Alternatif tıp,daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanır modern tıp biliminin hastalık tedavisi konusunda yetersiz kaldığı noktalarda hasta için önerilebilecek bir tedavi yöntemidir günümüz tıp dünyasında diyabetin çözümü olmadığı gibi hastalık hastada doktorların önerdiği kimyasal ilaçlardan ötürü büyük bir tahribat görmüştür bu ürün gerçektende dikkatimi çekti ve konu hakkında fikrimi yazmak istedim hastaların yorumları meslektaşlarımın konuya olan vakfı herşeyi ortaya koymaktadır el elden üstündür burda yapacağımız olay bu arkadaşları destekleyip bu ürünü dünyaya tanıtmaktır çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim [ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ]

SELAMİ YARDIMCI [ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ]
21 Nisan 2013 - 20:16

Gerçekte günümüzde bildiğimiz haliyle batı tıbbıda tarihsel açıdan bir alternatif tıp değil midir Ayrıca insanın sağlığa kavuşturulmasında alternati terapi metodlarının,etkin olarak kullanıldığında birçok hastalığı tedavi ettiğide herkes tarafından bilinmektedir.önemli olan bu denli etki yapan şuan konumuz olan MUCİZE İLACI ele alıp teknolojik tıla bütünleştirerek,insanların yararına sunmaktır.Hedef,insanın sağlığa kavuşturulmasıdır SN SIDDIK DEMİR VE DR BARAN BEYİ KUTLAR SAYGILARIMI SUNARIM NOT[ÇALIŞMALARINIZI TEYİT EDER BAŞARILAR DİLERİM]

FERDİ SAĞLIKÇI
21 Nisan 2013 - 20:21

Bir çok hastalığı birgün içerisinde kesin sonuca kavuşturmak güç değil mucizedir hasta ve doktor yorumları çok ilginç kendim de bir sağlıkçı olarak birkaç hastayı aradığımda şok oldum inanılması gerçektende güç ama doğru ülkemizde varlığı söz konusu olan bu ürünü tüm doktorların destekleyip başarıya taşıması gerekir yaptığımız iş gereği bunun için mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyorum DR BARAN BEYİ KUTLARIM ÇALIŞMALARINDA İSE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..

burhan karadeniz
21 Nisan 2013 - 21:39

allahın selam ve rahmeti üzerinizde olsun ben 46 yaşında tıp 2 diyabet hastasıyım yaklaşık olarak 13 yıldır bu hastalıkla savaimaktayım sevgili hemşerilerim aslında yorumla değil yaşadığım sıkıntıları bire bir sizinle paylaşmak isterdim çünkü benim yaşadığım soruları benim durumumda olan insanlar ancak anlaya bilir bende bu hastalık süresince türkiye ve yurt dışında hastalığımı nsonlandıracak bir çok araştırma yaptım ne yazıkki çaresizliğin kullandığım iğne ve ilaçlarla devam etti giderek hayat kalitem kötüleşmeye başladı taki bu ürünle tanışıncaya kadar 2,5 yıl önce mesire alanında düğün törenimiz vardı sorunlarımı sayın SIDDIK DEMİRLE paylaştım kendisinin bu hastalıkla ilgili bitkisel ürünlerle uğraştığını anlattı bende rica ettim bana o günki koşullarda uyguladı inanmayacaksınız ama uygulama bitmeden başta gözlerimde ve bütün vücudumda bir rahatlama oldu bunu daha sonra orta doğuda doktor olan dahiliyeci nihat yalnızla paylaştım gülümseyerek böyle bir şeyin olmayacağını söylemişti o dönemlerde HBA1C ortalamam 13.4 idi doktor beyin önemli olan 3 aylık ortalamandır demişti çünkü o zaman açlık kan şekerim 280-300 civarıydı tokluk ise 400-600 civarındaydı 3 aylık otalamam yapıldıktan sonra HBA1C 5 idi açlık kan şekerim 110 tokluk ise 120-140 arasındaydı SIDDIK BEY daha sonra benim kendi takibimi yapmamı istedi 2,5 yıldır iğne illetinden kurtuldum olmaz dedikleri şeyi rabbimin iradesiyle yok etmeyi başardı hayat kalitem %100 değil %200 arttı ALLAH SIDDIK BEYDEN RAZI OLSUN dünyanın başaramadığını bilimin aciz kaldığı bu hastalığı rabbimin lütfu olan bir parça ot başardı allahın selamı ve rahmeti üzerinizde olsun rabbim tüm hastalara şifa versin ADRES:yüzüncü yıl mahlesi no: 48 ağrı merkez

serpil bulut
23 Nisan 2013 - 13:04

BEN SERPİL BULUT EMEKLİ ÖĞRETMENİM FACEBOOK TA TANIDIĞIM GÜLBAHAR HANIM VASITASIYLA DOĞRU HABER SİTESİDE Kİ MÜCİZEVİ İLAÇ İLE İLGİLİ YORUMLARI OKUMAMI TAFSİYE ETTİ YORUMLARI OKUDUĞUMDA GERÇEKTEN YILLARDIR BİLİMSEL TIBBIN ARAŞTIRIP ÖZELİKLE EMES GİBİ HASTALIĞIN ŞEKER HASTALIĞINI VE KRONİKLEŞMİŞ MİGREM VE SİNÜZİT GİBİ HASTALIKLARIN YAPILAN ÇALIŞMALAR BU GÜNE KADAR SONUÇ VERİLMEMİŞTİR ÇÜNKU BENDE TP2 DİYABET HASTASIYIM YORUMLARI DEFALARCA OKUDUM VE OKUDUKTAN SONRA SIDIK BEY VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI VE DOKTORLAR BURDA BULUNAN HASTA YORUMLARIN TELEFON NUMARASI MEVCUT VE ONLARA EN KISA ZAMANDA ULAŞACAĞIM KENDİLERİNE ULAŞTIKTAN SONRA YAPILACAK OLAN UYGULAMAYI SİZ DEĞERLİ HASTA VE OKURLARLA TEKRAR PAYLAŞACAĞIM SAYGI VE SEVGİ İLE KALIN AĞRI FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ

engin budak
24 Nisan 2013 - 21:31

eşim yaklaşık olarak üç yıl önce kollarında güç kaybı vücunun muhtelif yerlerinde ağrılar giderek ağrılardan dolayı evde bir su bardağını ve bir kaşıkla yemeği karıştıramayacak kadar zor bir durumdaydım ağrı devlet hastanesinde orta doğu hatanesinde defalarca doktorlara gitttik çekilen emarlartda eşimin boyun düzleşmesi olduğu söylendi ve fizik tedavisi uygulanması için randevu aldım daha sonra fizik tedavisine başlanıldı kısa bir süreliğine ağrılar kesilirdi daha sonra şiddetlenmeye başlandı çevremde bu hastalıkla ilgili araştırmalar yapıp çalışma arkadaşlarımdan biri olan atilla beyin vasıtasıyla sıddık bey ve orda doğuda gennel cerah olan dktr tuncay beye ulaştım ve randevu aldım daha sonra bu bitkisel ilacı eşime uygulama yapıldı inanmayacaksınız ama eşim bir saat gibi kısa sürede vücud tepkileri normale döndü uzun bir süredir hiçbir şikayeti kalmadı sıddık beye ve çalışma arkadaşalrı olan doktor beylere saygı ve şükranlarımı sunarım adres ağrı belediyesinde itfaiye memuru 05434107644

Hamza GÜZEL
24 Nisan 2013 - 23:41

ÖNCELİKLE BÖYLE FAYDALI BİR İLACI TÜRKİYEYE KAZANDIRDIKLARI İÇİN SAYIN SIDDIK DEMİR’E TSK EDERİM. BİR AĞRI’LI OLARAK GURUR DUYDUM…

Necla keskin
25 Nisan 2013 - 18:07

ağrı doğru haber sitesinde bu ilaçla ilgili kızımla birlikte okuyup değerlendirdikten sonra bir ağrılı olarak gerçekten gurur duydum Sıddık beyi ona destek veren doktor beyleri yürekten kutluyorum en kısa zamanda kendilerini ziyaret edip eşimle birlikte kendilerini canı gönülden tebrik ederiz inşallah bu ürün ağrıyı türkiye nin gündemine gelecek bir il olacağına canı gönülden inanmaktayım çünkü %200 ün üzerinde farklı hastalıklarla yıllarca mücadele eden insanlara çare olmuş ben ve eşim maddi manevi her konuda kendilerini desteklemeye hazırız saygılar ağrı batıkent

zeki çelebi
25 Nisan 2013 - 18:21

ben zeki çelebi Kayseriliyim mesleğim inşaat mühendisliği internette saygı değer kayserili kardeşim ahmet biçer bey sıddık beye yapmış olduğu çağrıyı okudum gerçekten ahmet bey kayserinin eşraflarındandır umarım sıddık bey bu çağrıyı dikkate alır bu bitkisel ürünle ilgili kayseridede bir çalışma yapar bu da onlar için bir umut olur sevgiyle kalın

alican adıgüzel
26 Nisan 2013 - 08:57

ben ağrıda esnafım yakınımda olan çok sevdiğim kıymetli abim eniştem ismet kösedağ beyfendi şeker hastalığıyla ilgili şikayetlerini biliyorum bugün dükkandaki sohbet esnasında kendisininde mucize dedikleri ilacı kullandığını beyan etti başta gözleri olmak üzere hayat fonksiyonlarının büyük ölçüde normalleştiğini söyledi bun duyunca çok sevindim bir ağrılı olarak ağrı sağlık il müdürlüğüne sağlık ilgilenen diğer kurumlarda tedavi gören bu hastaların takip edilmesine ve bu yorumlarda telefon numaralarını veren rabbimin şifa vermş olduğu hastalarla irtibat kurup sayın sıddık demir ve onunla birlikte çalışan doktorlara yardımcı olmalarını arzederim

NAZLI KARAKAŞ
26 Nisan 2013 - 12:39

irtibat nazlı karakaş 0541694411 02124384180

YILDIZ AKKUŞ
30 Nisan 2013 - 17:00

ben ağrı da hemşirelik yapmaktayım annemin rahatsızlığı sedef hastalığı yaklaşık olarak 20 yıldır bu hastalık var.kayseriye erzuruma istanbula ve daha bir çok yere gitmemize rağmen hastalığına bir çare bulunamadı çok tedavi yöntemi denendi hepsi başarısız oldu.geceler anneme kabustu uykuya hasret kalmıştı eklem romatizması da başlamıştı artık hiç bir umudumuz yokken karşımıza ağrı da ki mucizevi ilaç çıktı bir çok insanın buradaki hikayelerini ve hastalıklarının iyileştiğini duyunca bizim içinde büyük bir umut oldu.gidip konuştuk hastaların raporlarını inceledik başarılarına şahit olduk ve tedaviye başlamaya karar verdik tedavi süreci çok olumlu geçiyor uyku düzeni oluştu ağrıları büyük şiddette hafifledi şu an annem çok rahat Allah DR.BARAN ÖZTÜRK ten ve SIDDIK DEMİR den razı olsun herkese de gönül rahatlığı ile öneririz…

MEHMET
02 Mayıs 2013 - 09:49

SELAM BEN MEHMET DAHA ONCE YORUM YAZMISTIM SU AN TEDAVIME BASLADIM ILK YAZIMDA DEYERLI ABEM SIDIK DEMIRI YENI TANIMISTIM TEDAVIYE BASLADIM GERCEKTEN MUCIZE ILACTI KULANILAN ILAC GERCEKTEN MUCIZEDIR HAYAT KALITEM DEYISTIHEMDE COK DEVAMLI USUYORDUM VUCUT ISIM COK DUSUKTU COK KALIN ELBISELER GIYORDUM BIDE DIYEBET HASTASIYDIM 4 YILIK DIYEBET HASTASIYIM SU AN COK IYIYIM YENI BASLADIGIMA GERCEKTEN COK IYIYIM KENDIMI COK IYI HIS EDIYORUM BENDEKI RIHATSIZLIKLAR COK INAN ANLATSAM SAYFALAR YETMEZ SAGOLASIN DEYERLI ABEM SIDIK DEMIR VE DOKTOR ABILERIMDEN ALLAH RAZI OLSUN GERCEKTEN MUCIZEDIR ISMI GIBIDIR MUCIZE ILAC HERKESE TAVSIYE EDERIM SAYGILARIMLA 0530 17545 55

cahit baydar
03 Mayıs 2013 - 19:41

ben cahit baydar doğubeyazıt ta ikametkah etmekteyim tip 2 şeker hastasıyım bu hastalıkla yaklaşık olarak 10 yıldır mücadele etmekteyim kullanmış olduğum ünsülin ve şeker hapları giderek hayat kalitemi büyük oranda etkilemekteydi mucize dedikleri bu bitkisel ürünle yaklaşık olarak 2.5 yıl önce ağrı da kerem sönmez tarafından tafsiye edildi ben de bu bitkisel ürünü kullandım kullanmadan önceki aclık kan şekerim 250-300 arası tokluk ise 400-450 arsı idi HB1C 13.5 ti 60 ünite ünsülin kullanıyordum bunun dışında tansiyon hapı ve pisikolojik hapları kullanıyordum kullandığım bu ilaçlara rağmen ağız kuruluğu göz bulanıklığı vücudun bazı yerlerinde yaralar ve aşırı güç kaybı vardı.Daha sonra bu bitkisel ürünü kullandım aclık kan şekerim 95 tokluk ise 120-145 arasında vücutta olumlu bir hareketlik oluştu HB1C 7 e düştü çok mutluyum yaşamış olduğum 10 yıllık kabus sona erdi allah sıddık beyden binlerce kez razı olsun kendisine minnettarım

mehmet çakır
04 Mayıs 2013 - 14:18

ben on yıllık tip 2 diyabet hastasıyım hayatımda iğneler yer almıştı bu ilaçla tanıştıktan sonra birkaç kez bana uygulandı çok ağır bir hastaydım Allahıma şükürler olsun ki tüm şikayetlerm geçti evim de huzursuzdum ilacı kullanmadan önce HBA1C’EM 12 idi ilacı kullandıktan sonra 6 ya düştü ben ve ailem çok mutluyuz allah sıddık bey ve doktor ekibinden razı olsun ağrı eleşkirt

mehmet şahin
04 Mayıs 2013 - 15:13

ben mehmet şahin bir ağrılı olarak bu yorumları okuduğumda göğsüm kabardı allah sıddık bey ve doktor arkadaşlarından binlerce kez razı olsun AĞRI merkez.

gülbahar erdoğan
05 Mayıs 2013 - 22:07

merhabalar herkese mucizelere herkes inanırmı bilmem ama bu gün yaşadığım olaydan sonra ben inanıyorum bugün gözlerim bile kapanıyordu migren ağrımdan dolayı ilacı bizzat denedim ve iki dakika gibi bir süre içinde baş ağrımdan eser kalmadı iyiki sizleri tanıyorum sıddık bey siz ağrının medarı iftarısınız bence yapmış olduğunuz bu ilaç çok daha fazla desteklenmeli sosyal medyada paylaşılarak daha geniş kitleleerin bundan faydalanaması sağlanmalı başarılarınızın devamını dilerim sıddık bey

FETTAH KARAOĞLAN
05 Mayıs 2013 - 23:39

Bir Ağrılı olarak bu olayı duyduğum için çok mutluyum ilimizde böyle bir buluşun varlığı ve dünyaya hizmet etmesi gerçektende güzel alternatif tıp birçok şeye çözüm bulmuştur ancak bu bitkisel ürün daha dikkat çekici birgün içerisinde ağrıları sona erdiriyor inş sıkıntısı olan tüm hastalara iyi gelecektir SIDDIK DEMİRE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA BAŞARILAR DİLERİM..

HÜSEYİN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
05 Mayıs 2013 - 23:47

Alternatif tıp yıllarca gündemde kalıp pozitif bilimi geride bırakmıştır bu ürün oldukça ilginç üzerinde ciddi bir şekilde çalışıp pozitif bilme sunarak devlet hastanelerinde uygulamak gerekir ülkemizdeki yetkililer niçin bu kadar sorumsuz neden bu denli ciddi ve etkili olan bir ürünü görüşmüyor meslek taşlarımı cani gönülden tebrik ediyorum kendileri bu yolda yanlız değiller herzaman destekleyip bu ilacı insanlığa sunmaları için çaba sarf edeceğim başarılar dilerim ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN

AVUKAT SİNAN ARAS
06 Mayıs 2013 - 00:31

Tıp asırlar önce bugün alternatif tıp olarak yapılıyordu.Doktorlar kendilerince hastalıklar muayene ediyor ve işe yarayabileceğini umduğu veya öğrendiği bitkiler sular ve diğer maddelerle hastasını tedavi ediyordu.İnsanlığın bilgisi arttıkça ve yeni biopsi,kan dışkı idrar tahlilleri vb)bulundukça hastalar ve bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yöntemler daha kapsamlı olarak geliştirildi.Hastaya herhangi bir bitki yaprağı vermek yerine fayda sağlayan etken maddeyi damıtıp ilaç haline getirildi.Etken maddelerin insan dokularında nasıl iyileşme yarattığını görüyoruz.Bu yüzden MUCİZE denilen bu ilaca hepimizin sahip çıkarak tüm insanlığa sunmamız gerekir arkadaşları kutlar başarılarının devamını dilerim

Yrd.Doç.Dr.Metin BAYRAM
06 Mayıs 2013 - 00:36

İlimizde böyle bir ilacı keşfettikleri için bu arkadaşları tebrik eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim..

ÖMER
06 Mayıs 2013 - 08:29

Ben ağrı Ömer hastaların ilaçtan önceki ve ilaçtan sonraki laboratuvar sonuçlarını gördüm hastalarda büyük gelişmeler olduğu görülüyor. ayrıca ilacın doğal yollarla elde edilmesi ayrı bir güzellik arkadaşları gönülden kutluyorum.

pınar özay
06 Mayıs 2013 - 10:26

gerçekten mükemmel bir ilaç ne varsa doğada var, allah yaratmış kul da keşfetmiş. yürekten tebrik ediyorum.

Dr.M.Harun BAYRAM
06 Mayıs 2013 - 21:59

İlacı ilk duyduğumda klasik ön yargılarla doluydum fakat ilacı kullanan hastalarımın HBA1C değerlerindeki değişimi gördükten sonra bu ön yargılarımdan sıyrıldım.Keşfedilen ilacın gözlemleyebildiğim kadarıyla tip 2 Diyabet üzerine olan muazzam bir etkisi var ve özellikle müzmin ağrıları gidermedeki mahareti aşikar.Özellikle lokal olarak uygulanması kullanım kolaylığı adına büyük bi artı.İlacın gün yüzüne çıkmasında emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür edip çalışmalarında başarılar diliyorum…

Haluk ÇELEBİOĞLU
07 Mayıs 2013 - 15:10

herkese merhaba ben Haluk 21 yaşındayım gaziantep üniversitesi de 2.sınıf öğrecisiyim. yaklaşık 8 aydır tıp 1 şeker hastasıyım şuanda insülin pompası kullanıyorum bu siteyi şimdi gördüm ALLAH rızası için biri yardımcı olsun irtibat kursun benımle bu genç yaşta mahfoldum bu hastalıktan kesin bi çözüm mü bulmuşlar bilmiyorum ama LÜTFEN LÜTFEN bana ulaşın ALLAH rızası için tel. 05439738171

feyzullah baran öztürk
09 Mayıs 2013 - 14:34

HERKESE SELAMLAR
YORUMDA BULUNAN ELEŞTİREN ´TÜM ARKADASLARA HASTALARA HASTA YAKINLARINA TESEKKÜR EDİYORUM KENDİM VE CALIŞMA ARKADAŞLARIM ADINA.
YAKLASIK UC YILDIR AKTIF BI SEKILDE BU ILACIN OLUSUMU HAZIRLANISI VE UYGULANISINI BERABERCE YURUTTUGUMUZ ARKADASLARIMIZLA BERABER İLACI DAHA NE KADAR AKTIF HALE GETIREBILIRIZ VE COGALTIP DAGITILMASINI KOLAYLASTIRABILIRIZIN UGRASI ICINDE OLDUGUMUZU SOYLEMELIYIM DEMEK ISTEDIGIM BI MUDDET SONRA İNŞALLAH HERKESE COK YAKIN BI YERLERDE OLABILECEGIZ.
AMA SU ASAMADA OZELLIKLE KADROMUZU GENISLETTIKTEN SONRA DAHA PROFESYONEL ANLAMDA BI UYGULAMA MERKEZİ OLUSTURDUK VE UYGULAMA YAPIYORUZ OZELLIKLE TIP 2 DIABETTE
%90 IN UZERINDEKI BASARIMIZ BIZI DAHA IYI SEYLER ICIN UMUTLANDIRIYOR. VE GELINEN DURUM SU AN KONYA VE AĞRI DA OLMAK UZERE IKI AYRI UYGULAMA MERKEZİ OLUSTURDUK ILACTAN FAYDALANMAK İÇİN AĞRI YA VEYA KONYA YA GELMENİZ GEREKIYOR. YUKARIDA YORUM YAPAN VE YAPMAYAN DAHA YUZLERCE INSANIN TAKIP FORMLARIDA DOSYALARIMIZDA MEVCUTTUR TABİ Kİ ELEŞTİRİLER DE OLACAKTIR YALNIZ DOSYALARLA MEVCUT OLAN BIR SEYI VE BU KADAR GERCEGI DE GOZ ARDI ETMEMEK GEREKIR SONUÇ OLARAK ILACI BIR OMUR E OMUR KATMA DİLEĞİ İLE HAZIRLIYORUZ BU TAKIPLI HASTALARIMIZI INSALLAH Bİ OMUR SAGLIKLI TUTMAYA CALISICAZ. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.
BİZE
http://www.floraterapi.com.tr

0472 215 40 03 NOLU TLFDAN ULASABILIRSINIZ.

ömer yıldız Eğitimci
09 Mayıs 2013 - 15:03

SIDDIK BEY’İN ÇALIŞMALARINI DUYDUM.VE BİZZAT YERİNE GİDEREK HASTALARIN KENDİ EL YAZILARINDAN YAZDIKLARI MEMNUNİYET İFADELERİNE BAKTIM.TEDAVİ ÖNCESİ VE SONRASI TAHLİL TETKİK RAPOLARINI İNCELEDİM.HAYRETLER İÇİNDE KALDIM.TIBBIN ÇARESİZ KALDIGI BİR ÇOK HASTA BU İLAÇLARLA ŞİFA BULMUŞ.VESİLE OLAN SIDDIK ABİMİZE VE HEKİM KARDEŞİMİZE TEBRİK VE TAKDİRLERİMİ İLETİYORUM.ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN.

Avukat Halis YAŞAR
09 Mayıs 2013 - 19:25

eşimin teyzesi sema kılıçlar çok sıkıntılı bir rahatsızlık dönemi geçirmişti. Bir çok tedavi denenmesine rağmen istenen sonuç alınamamış ve en son sıddık abi ve ekibine gitmişlerdi. Buradaki merkezde yapılan tedaviden sonra sema ablanın çok iyi olduğunu ailesinden öğrendik. Bu ve benzeri vakıadan dolayı sıddık abi ve ekibini kutluyorum. Av.Halis YAŞAR

KEREM DENİZ
10 Mayıs 2013 - 19:34

HELAL OLSUNNNNNNNNNNNN

derya...
12 Mayıs 2013 - 14:41

mrhb bende sac dökülmesi hastalıgı var mucıze ılaclarla tedavi oluyorum tedavim şuanda iyiye dogru gidiyor dahada iyi olacagına ınanıyorumilacı bulanlardan allah razı olsun ….

arif çakır
14 Mayıs 2013 - 12:53

bir hafta önce değerli bir abimizin önerisiyle ağrıda baran hoca ve sıddık beyle tanıştık kayınvalidem 15 yıldır şeker hastası ilacı hemen uyguladık şuan hastanın durumu çok iyi şekeri 300-400 civarından ilaçsız iğnesiz açlık kan şekeri 140 civarında..Hocamıza ve sıddık amcaya çok teşekkür ediyoruz İnşallah hastalarımız bu şekilde şifa bulur…saygılarımla ERZURUM…

erman uca
21 Mayıs 2013 - 10:38

Selamlar. İlaçla daha doğrusu bu bitkisel karışım ile ilgili çok olumlu dönütlere şahit oldum. Kullananların yorumları da göz önünde kullanmakta fayda var…

sezer
11 Haziran 2013 - 21:29

öncelikle sıdık hocaya ve takım arkadaşlarını tebrik ediyorum bu mucize ilaçla her derde deva bulmuşlar. benimde 2yışında tip 1 diyabetli kızım var yaşı küçük olduğu için bitkisel uygulayamıyoruz burdan sıddık hocaya ve ekibine sesleniyorum lütfen allah rızası için ufak çocuklar içinde bi çare bulun.

serdar
13 Haziran 2013 - 19:45

ben ankarada ikamet ediyorum ağrıdan gelen arkadaşlar beni iyi tanırlar bu güne kadar tanıdığım ağrılı arkadaşlarım hepsi çok iyi insanlar. sıddık beyi kardeşlerinin sayesinde tanıdım yıllardır düzenli olarak tansiyon ilacı kullanıyorum yüksek tansiyon hastasıyım sıddık beyin tavsiyesiyle harici olarak doğal tedavi uyguladım sabah güne başladığımda daha enerjik ve ağrısızdım bu tedavi sürem 1 ay süreceğini belirtti.Önce cenabı hakkın sonra sıddık beyin şifalı ilacıyla iyileşeceğimden eminim bunu denedim ve inandım 1 ay sonra yine yorum yazacağım bu mucize ilacın bu durma gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim saygılarımı sunarım SERDAR ŞAHİN ANKARA 03123091547

Dr. Suzan GUNEY
17 Haziran 2013 - 15:47

Merhaba,
Ben Fransada Tip dalinda bilim arastirmaciyim. Bu mucizevi bitkisel karisimi duyunca ve de arastirinca gerçekten tibbi anlamda etkili olduguna inandim. Bu yuzden 28 yasindaki erkek kardesimi Agri’ya bu yontemi uygulayan Siddik DEMIR bey ve hekim ekibine gonderdim.
Kardesime CMI (Cerebral Motor Infirmity)tehsisi konunmustu, yani el ve ayak da motor(beyin)kontrolu saglanamiyordu (titreme, kas sertligi)arti ayak’da denge bozuklugu vardi. Kisaca bir bardak su bile içemiyordu.
Su anda 3 ‘üncü tedavi gününe basladi ve beni arayip artik ellerin’de titreme ve kas sertliginin geçtigini, ayaklarini tamamem yere bastigini ve de tek basina çok rahat ve dogal bir sekilde bardak yardimiyla su içtigini soyledi. Ben de bu güzel haberi sizinle paylasmak istedim. Tedavi sureci ilerledikçe sizinle bu asamalari paylasmaya devam edicem.
Düsününki benim kardesim Fransa gibi bir yerde 28 senedir tek tedavi olarak fizik tedavi goruyordu ama bu son 5 yildir ilerleme degil de aksine bir gerileme goruyordun özellikle ayak kisminda.

Bir Bilim insani olarak’da bu tedavi yontemini rahatlikca öneriyorum çünki bir çok seye sahit oldum ama boylesine hiç olmamistim. Bu yüzden hangi saglik probeminiz var ise ilk yapamaniz gereken Siddik DEMIR bey’le veya hekim ekibin’den biriyle temasa geçmektir. Sonra Siddik bey size uygun olan tedavi protokolunu (sureç ve uygulama noktalari) anlatacaktir.
Unutmayin ki her hastaliga göre (Metabolik, Fizik, Motor, Allerji, Bagisim sistemi,Deri…)bir protokol vardir.
Siddik bey ve ekibine çok tesekur ederim ve de meslekdas olarak onlari alkisliyorum.

necati öntaş
18 Haziran 2013 - 18:47

ilacınızı duyduğumda çok gurulandım,hayırlı olsun sana ve bu yolda emek harcayan tüm arkadaşlarına başarılar dilerim necati öntaş/izmir

Yusuf BAŞARAN
18 Haziran 2013 - 22:53

Babamda Şeker Hastalığı Vardı Migrenide Vardı Babamla Beraber Oraya Gittik Babama tedavi Uyguladılar Şuanda Hiçbir Hastalığı kalmadı Turp Gibi Maşallah

HÜSEYİN ASLANKILIÇ
19 Haziran 2013 - 09:34

ben hüseyin aslankılıç tıp 2 şeker hastasıyım ben bu ilacı bir dostumun tavsiyesiyle internetten buldum sıddık beyle tanıştım ilacı kullandım artık iğne ve ünsilin kullanmıyorum

Önder / İzmir
24 Haziran 2013 - 16:02

Selamlar. Ben de type 2 şeker hastasıyım. Hastalığım yeni. Şeker düzeyimi zar zor 120-180 arasında tutmaya çalışıyorum. İlaçsız. İlk fırsatta- bir hafta gibi- doktorlarımın yanında olacağım. Yukarıda yazılı olumlu ifadelerden etkilenmemek mümkün değil. Bu doktorlarımız hem biz hastalar ve hem de ülkemiz için büyük iş yapıyorlar. Gönülden tebrikler.

DR SUZAN GÜNEY
25 Haziran 2013 - 01:32

Merhaba,rnBen Fransada Tip dalinda bilim arastirmaciyim. Bu mucizevi bitkisel karisimi duyunca ve de arastirinca gerçekten tibbi anlamda etkili olduguna inandim. Bu yuzden 28 yasindaki erkek kardesimi Agri’ya bu yontemi uygulayan Siddik DEMIR bey ve hekim ekibine gonderdim.rnKardesime CMI (Cerebral Motor Infirmity)tehsisi konunmustu, yani el ve ayak da motor(beyin)kontrolu saglanamiyordu (titreme, kas sertligi)arti ayak’da denge bozuklugu vardi. Kisaca bir bardak su bile içemiyordu.rnSu anda 3 ‘üncü tedavi gününe basladi ve beni arayip artik ellerin’de titreme ve kas sertliginin geçtigini, ayaklarini tamamem yere bastigini ve de tek basina çok rahat ve dogal bir sekilde bardak yardimiyla su içtigini soyledi. Ben de bu güzel haberi sizinle paylasmak istedim. Tedavi sureci ilerledikçe sizinle bu asamalari paylasmaya devam edicem.rnDüsününki benim kardesim Fransa gibi bir yerde 28 senedir tek tedavi olarak fizik tedavi goruyordu ama bu son 5 yildir ilerleme degil de aksine bir gerileme goruyordun özellikle ayak kisminda.rnrnBir Bilim insani olarak’da bu tedavi yontemini rahatlikca öneriyorum çünki bir çok seye sahit oldum ama boylesine hiç olmamistim. Bu yüzden hangi saglik probeminiz var ise ilk yapamaniz gereken Siddik DEMIR bey’le veya hekim ekibin’den biriyle temasa geçmektir. Sonra Siddik bey size uygun olan tedavi protokolunu (sureç ve uygulama noktalari) anlatacaktir.rnUnutmayin ki her hastaliga göre (Metabolik, Fizik, Motor, Allerji, Bagisim sistemi,Deri…)bir protokol vardir.rnSiddik bey ve ekibine çok tesekur ederim ve de meslekdas olarak onlari alkisliyorum.rn

SIRAÇ KÖYLÜ
25 Haziran 2013 - 01:34

Ben SERACETTİN KÖYLÜ AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİN de okuyorum MUŞ BULANIK ta ikamet etmekteyim ÖZGÜR MUGAN vasıtasıyla SIDDIK ve BARAN beye ulaştım bende ailevi akdeniz anemisi el titremesi ve çok ciddi olan 10 yıll oldu uyuyamıyordum VAN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTAHANESİNDE RAMOTOLOJİ BÖLÜMÜNE sevk edildim dr bana ilaç verdi ömür boyu kullanmamı istediler ama bn kullanmadım ve her bir ayda ise kontrol olmamı istediler SIDDIK Beyin BARAN DR sayesinde dört gün oldu mücize ilaç hayatıma girmiş buldum keşke daha önce de bunu bulsaydım da bu kadar hayatımın aciz geçmesini önlerdim sayesinde hayatım yeniden düzene girdi kendimi daha dinç hissediyorum 05313878982 ve ALLAH razı olsun ikisindeden de tıpta mücize gelin hep birilikte bunu yükseklere taşıyalım bizim gibi çok hasta vardır el biriliğiyle onlarıda kurtaralım 05313878982

Dr.Haydar KARAHAN AĞRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
25 Haziran 2013 - 01:36

Günümüz dünyasında yaklaşık olarak 350 milyona yakın diyabet hastası bulunmakta bu rakam gün geçtikçe ne yazık ki artmaktadır bahsi olan bu mucize ilaç şuan dünyada tedavisi olmayan kroniklemiş dyabette oldukça başarılı hastalarda ilk birgün içerisinde kullandıkları ine ve ilacı kestikten sonra uygulanan 32 bitki karışımı bu ürün mucize denilebilecek bir sonuç yaratıyor diyabette hemoglobin A1 C değerinin bir puan geriye gelmesi tıp da devrim demektir bu ürün değeri 14den 6 ya çekmesi oldukça ilginç tek kelime ile konuya vakıf olan doktor arkadaşlarımı kutlar ilacın mucidi SIDDIK DEMİRE ise saygılarımı sunarım hep birlikte mucize ilaca sahip çıkıp dünyaya taşıyamayı iletirim çalışmalarınızda başarılar dilerim değerli insanlar..

Dr.Suzan GUNEY
05 Temmuz 2013 - 00:19

Merhaba,rnBen Fransada Tip dalinda bilim arastirmaciyim. Bu mucizevi bitkisel karisimi duyunca ve de arastirinca gerçekten tibbi anlamda etkili olduguna inandim. Bu yuzden 28 yasindaki erkek kardesimi Agri’ya bu yontemi uygulayan Siddik DEMIR bey ve hekim ekibine gonderdim.rnKardesime CMI (Cerebral Motor Infirmity)tehsisi konunmustu, yani el ve ayak da motor(beyin)kontrolu saglanamiyordu (titreme, kas sertligi)arti ayak’da denge bozuklugu vardi. Kisaca bir bardak su bile içemiyordu.rnSu anda 3 ‘üncü tedavi gününe basladi ve beni arayip artik ellerin’de titreme ve kas sertliginin geçtigini, ayaklarini tamamem yere bastigini ve de tek basina çok rahat ve dogal bir sekilde bardak yardimiyla su içtigini soyledi. Ben de bu güzel haberi sizinle paylasmak istedim. Tedavi sureci ilerledikçe sizinle bu asamalari paylasmaya devam edicem.rnDüsününki benim kardesim Fransa gibi bir yerde 28 senedir tek tedavi olarak fizik tedavi goruyordu ama bu son 5 yildir ilerleme degil de aksine bir gerileme goruyordun özellikle ayak kisminda.rnrnBir Bilim insani olarak’da bu tedavi yontemini rahatlikca öneriyorum çünki bir çok seye sahit oldum ama boylesine hiç olmamistim. Bu yüzden hangi saglik probeminiz var ise ilk yapamaniz gereken Siddik DEMIR bey’le veya hekim ekibin’den biriyle temasa geçmektir. Sonra Siddik bey size uygun olan tedavi protokolunu (sureç ve uygulama noktalari) anlatacaktir.rnUnutmayin ki her hastaliga göre (Metabolik, Fizik, Motor, Allerji, Bagisim sistemi,Deri…)bir protokol vardir.rnSiddik bey ve ekibine çok tesekur ederim ve de meslekdas olarak onlari alkisliyorum.rn

Dr.Haydar KARAHAN\\AĞRI İL SAĞLIK MDRLĞ
05 Temmuz 2013 - 00:21

Günümüz dünyasında yaklaşık olarak 350 milyona yakın diyabet hastası bulunmakta bu rakam gün geçtikçe ne yazık ki artmaktadır bahsi olan bu mucize ilaç şuan dünyada tedavisi olmayan kroniklemiş dyabette oldukça başarılı hastalarda ilk birgün içerisinde kullandıkları ine ve ilacı kestikten sonra uygulanan 32 bitki karışımı bu ürün mucize denilebilecek bir sonuç yaratıyor diyabette hemoglobin A1 C değerinin bir puan geriye gelmesi tıp da devrim demektir bu ürün değeri 14den 6 ya çekmesi oldukça ilginç tek kelime ile konuya vakıf olan doktor arkadaşlarımı kutlar ilacın mucidi SIDDIK DEMİRE ise saygılarımı sunarım hep birlikte mucize ilaca sahip çıkıp dünyaya taşıyamayı iletirim çalışmalarınızda başarılar dilerim değerli insanlar..

SIRAC KÖYLÜ
05 Temmuz 2013 - 00:22

Ben SERACETTİN KÖYLÜ AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİN de okuyorum MUŞ BULANIK ta ikamet etmekteyim ÖZGÜR MUGAN vasıtasıyla SIDDIK ve BARAN beye ulaştım bende ailevi akdeniz anemisi el titremesi ve çok ciddi olan 10 yıll oldu uyuyamıyordum VAN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTAHANESİNDE RAMOTOLOJİ BÖLÜMÜNE sevk edildim dr bana ilaç verdi ömür boyu kullanmamı istediler ama bn kullanmadım ve her bir ayda ise kontrol olmamı istediler SIDDIK Beyin BARAN DR sayesinde dört gün oldu mücize ilaç hayatıma girmiş buldum keşke daha önce de bunu bulsaydım da bu kadar hayatımın aciz geçmesini önlerdim sayesinde hayatım yeniden düzene girdi kendimi daha dinç hissediyorum 05313878982 ve ALLAH razı olsun ikisindeden de tıpta mücize gelin hep birilikte bunu yükseklere taşıyalım bizim gibi çok hasta vardır el biriliğiyle onlarıda kurtaralım 05313

MEHMET ÇAÇAN
05 Temmuz 2013 - 00:25

SELAM BEN MEHMET DAHA ONCE YORUM YAZMISTIM SU AN TEDAVIME BASLADIM ILK YAZIMDA DEYERLI ABEM SIDIK DEMIRI YENI TANIMISTIM TEDAVIYE BASLADIM GERCEKTEN MUCIZE ILACTI KULANILAN ILAC GERCEKTEN MUCIZEDIR HAYAT KALITEM DEYISTIHEMDE COK DEVAMLI USUYORDUM VUCUT ISIM COK DUSUKTU COK KALIN ELBISELER GIYORDUM BIDE DIYEBET HASTASIYDIM 4 YILIK DIYEBET HASTASIYIM SU AN COK IYIYIM YENI BASLADIGIMA GERCEKTEN COK IYIYIM KENDIMI COK IYI HIS EDIYORUM BENDEKI RIHATSIZLIKLAR COK INAN ANLATSAM SAYFALAR YETMEZ SAGOLASIN DEYERLI ABEM SIDIK DEMIR VE DOKTOR ABILERIMDEN ALLAH RAZI OLSUN GERCEKTEN MUCIZEDIR ISMI GIBIDIR MUCIZE ILAC HERKESE TAVSIYE EDERIM SAYGILARIMLA 0530 17545 55

BAYRAM
05 Temmuz 2013 - 00:27

Bugüne kadar doktor kuyruğunda bekleyipte çare bulamayanların çaresi bu ilaçta birebir tedavi verilmekte ve sonucu kısa zamanda görülmektedir. Bu ilaç yüzde yüz bitkiseldir bitkilerden yapılan hiçbir ilaç ta kişi ye herhangi bir ters tepki vermez.Kendim bizzat yeri görüp bilgi edindim. Bu çalışmalarından dolayı da Sayın Sıddık Demir ve tüm ekip arkadaşlarını çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Gerçekten halkımız için en doğru çalışma.

VEDAT TORUN
05 Temmuz 2013 - 00:27

Arkadaşlar içinizden şüphe ile yaklaşanlar olabilir bu mucize ilacı ilk duyduğumda bende sizlerle gibi çok şaşırmıştım ve inanamıyordum daha sonra kendimi inandırmak için bütün hastalarla tek tek görüştüm farklı farklı hastalıkla savaşan insanlar kimi on yıl kimi beş yıl çaresiz bir şekilde eziyet çekmiş ve gerçekten bu ilacı kullandıktan sonra çoğunda büyük oranda iyileşme görülmüş bunları dinledikten sonra görüntülerini videolarını çektim ulusal kanallara gönderdik inşallah allah bu ilacı bulan o kadar insanı bu çaresizlikten dertten kurtaran insanlara ve ekibe ömürleri boyunca daha güzel şeyler nasip eder..bütün hastaların hemen gidip doktorlara başvurup biran önce bu hastalıktan kutulmasını öneririm.

Lardan ERDEM
08 Temmuz 2013 - 14:57

Ben Lardan ERDEM yaklaşık 10 yıldır çektiğim bel ağrıları hayatımı olumsuz yönde etkiliyordu. Üstüne şeker hastası olduğumu öğrendim.Ayaklarım da güçsüzlük ağzımda kuruma ve çabuk yorulma şikayetlerimde arttı. DAha önce mucize ilacı duymuştum.Bir hafta önce ilaç uygulandı tüm şikayetlerim azaldı hatta kayboldu.ilaca katkısı olan herkese özellikle canım kardeşim Sıddık Demire teşekkürler. 05458657030

gamze
11 Temmuz 2013 - 21:19

ben Gamze, Ablamla birlikte bir sürü ilaç denedik hiçbir şeye fayda etmedi, Sıddık beyin mucizevi ilacıyla yüzümdeki sivilcelerden, bel ağrısı ve bazı rahatsızlıklardan kurtulmuş oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

zeynep
24 Temmuz 2013 - 10:43

mrb ben zeynep kok ağrı ibrahim çeçen üviversitesnde 2 sınıf öğrencisiyim bundan yaklaşık olarak 2yıl önce midem de gasrit ve ülser oldugum söylnidi sonra endosko uygulayacagını söylenince ben de endoskopiye sıcak bakmadğdan dolayı erzurum bölge hastahanesine giderek orda haplarla tedavi oldum 5 ay boyunca hapları brakınca tekrar ağrılarım baçladı etkileri de midemde yanma,kusma..vb rahatsızlığım oluyordu.ayraten kadınsal hastaliğım belli bir süreden sonra ortaya çkınca kndmi kötü hissedyordum.ve daha sonra duyduk ağrı da mücize bir ilacın oluşunu ögrenince sıddık bey ve dt.baran beylen görüştükten sonra tedavi olmaya başladım ve şuan gerçekten çok iyim , iyi olmamı sağlayan dt.baran bey ve sıddık beye şükranlarımı ediyorum…

REŞAT ARAL AĞRI EŞRAFI
25 Temmuz 2013 - 21:10

Ben Ağrı eşraflarından Reşat ARAL daha önce eşim zehra aral tip 1 şeker hastası olduğundan dolayı bahs edilen bu mucize iacı kullandı rabbime şükürler olsun ki eşime çok iyi geldi.Benim de bazı şikayetlerim vardı sıksık abdest almak zorunda kalıyordum ayrıca nefes darlığı vardı bu mucize bitkisel ürünü kullandıktan sonra bahs ettiğim şikayetlerim son buldu Sıddık beye ve DE ekibine tşk ederim 05322528930

zeynep
27 Temmuz 2013 - 10:56

mücize ilaç için irtibbat tfn.0472 215 40 03

turgay çiçek-hamit çiçek
28 Temmuz 2013 - 12:46

ben hamit çiçek turgay çiçeğin babasıyım işim dolayısıyla çorum festivaline gittim işim pazarcı ve çorumda oğlum turgay ç. gözlerinde rahatsızlık meydana geldi gözleri şiddetli kızarıp kan doluyordu çekilmez ağrıları vardı o gün iş gereğince ağrıda açılan fuara geliyorduk yolda oğlumun göz ağrıları şiddetlendi ve erzincanın bir ilçesinde acil de muayaene olduk ve iki çeşit göz damlası verdiler kullandık ama fayda görülmedi artık ağrıya varmıştık ve turgayın ağrıları çok şiddetlenmişti bende buranın yabancısı olduğum için hastaneyi bilmiyordum ve tesadüfen bir abiyi gördüm tanışmıyorduk hastanenin yolunu soruyordum sağolsun şikayetimizi sordu bende turgayın gözünden rahatsız olduğunu anlattım oda bize hastaneye gitmemize gerek yok elimde bir mucizevi bitkisel ilacın olduğunu söyledi sağolsun oğlumun alnına sürdü sürdükten hemen sonra ağrıları kalmamıştı ve kızarıklıklar aynı gün içinde kayboldu 1 aya yakındır burdayız oğlumun hala gözleri ağırmadı sıddık bey ve doktor baran öztürke teşekkür ederim allah onlardan razı olsun ş.urfa olgunlar da ikamet etmekteyim tel:05462761172

SERKAN PALANCIOĞLU
28 Temmuz 2013 - 19:17

ben serkan palancioglu 1978 erzurum dogumluyum yakutiye belediyesinde güvenlik görevlisiyim evliyim 2 cocuk babasıyım anneden dogma tek böbrekliyim aşırı rahatsızlıgım vardı böbrekten uyku uyuyamıyordum surekli sag tarafımda agrılarım olurdu idrarda yanma olurdu agrıda giyim fuarı ve luna park kuruldu fuarın cay ocagın işletmesini aldım ve orada bu bitkileri yapan arkadaşları ögrendim onlarla tanıştım babaları sıddık demir ve ogulları aran ve emre demir arkadaşlarla tanıştım ayrıca doktor baran hocaylada tanıştım bana yapmış oldukları bitki ilacında tavsiyede bulundular bende kullandım sag tarafımda olan agrı kalmadı uyku poroblemim kalmadı idrarda yanma zorlanma diye birsey kalmadı normal saglıklı bir yaşamımdayım allah onlardan razı olsun diyiyorum ve bu tur hastalıkları olan kardeşlerimede tavsiye ediyorum allaha emanet olun cenabı allah butun hastalarımıza acil şifalar versin amin.

Temel KİBAR
28 Temmuz 2013 - 21:21

Üç yıldır şeker hastasıyım Ağrıya geliş sebebim giyim fuarının sahibiyim Ağrılı bir vatandaşın tavsiyesi üzerine bu bitkisel ürünü bende kullandım önceden dropiha ve diyamicro haplarını kullanıyordum toplamda 2000 mg yapıyordu mucize ürünü kullandıktan sonra ağız kuruluğum gözlerde ki yanma ayaklarda üşüme yanma vs tüm bunlar geçti şeker oranım açlık doksan tokluğum ise 110 oldu ilacı uygulamadan önce ise 300 civarındaydı çok şükür ki normale dönüştü artık hiçbirşey kullanmıyorum memleketim tranzonun güzelliklerinden şimdilik rahatlıkla sağlıklı olduğum için yaşayabilirim Sıddık bey ve Dr Baran beye tşk ederim 05322375887

MEHMET MENGE RABİA GİYİM
29 Temmuz 2013 - 14:00

Merhabalar ben Erzurum çatlıyım bursada ikamet etmekteyim yaşım 39 Ağrı da mucize ilacı duydum benim problemim göz altında ki torbalar ayrıca kırışıklık vardı mucizeyi kullandıktan sonra inanılması zor ama gerçek gözlerimde belirgin derecede rahatlık oldu bu ilacı bulan Sıddık DEMİR ve Dr Baran beye tşk ederim bana ulaşmak isteyen hastalara num da bırakıyorum 05336840519 05396144460

HAMİT ÇİÇEK
29 Temmuz 2013 - 14:11

Ben urfa da yaşıyorum benim de göz rahatsızlığım vardı mehmet menge beyin aracılığı ile ulaştım sıkıntılarım tamamı ile geçti kırışıklık ve kanal kayboldu yüz hattım düzeldi

ŞİNASİ AYTEN
30 Temmuz 2013 - 00:19

Dört yıllık şeker hastasıyım aslen sivaslıyım istanbulda ikamet etmekteyim bu mucize ilacı duydum ama inanmadım kullanınca etkisini kendimde yüzdeyüz hissettim bana verilen hapları tamamı ile kestim şeker oranım normale dönüştü sıksık idrar durumum ve ağız kuruluğum vardı tüm bunlar geçti şeker oranım yüzyirmi aralığında öncesinde 250 aralığındaydı çok şükür ki artık normale dönüştü Aram beye minnettarım Allah bu mucize bitkiyi bulan insanlardan razı olsun 05424717458

fatih
30 Temmuz 2013 - 15:46

Bu ilaca nasıl ulaşabiliriz,şeker hastaları nasıl kullanıyor bilgi verebilirmisiniz

editör notu: 0535 234 96 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

MEHMET TEKİN
31 Temmuz 2013 - 01:15

Adım Hacı mehmet tekin 1959 zonguldak doğumluyum ticari amaçlı Ağrı fuarına geldim.Fuarımız Ağrı da bey konağı mesire alanının yanına kuruldu burda diyabet hastalarının tedavi olduğu bir merkezin varlığından haberdar oldum.Bende de diyabetik durumdan kaynaklı baş ve ayak kısmında ciddi yaralar oluşmuştu bu durum bende 8 yıllık psikolojik haplar kullanmama yol açmıştı (20 mg Cipram)kullanıyordum.Ağrı da bahs edilen mucize bitkisel ürünü kullandıktan sonra belirgin derecede olan yaralarım geçti ayrıca şeker ve psikolojik hapları da kestim hayat kalitem şuan da çok iyi SIDDIK DEMİR VE DR BARAN BEYE şükranlarımı sunarım Allah onlardan razı olsun çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.. ZONGULDAK MERKEZ HACI MEHMET TEKİN 05327826242

NESİM SABUNCU
03 Ağustos 2013 - 14:17

ben nesim sabuncu eleşkirtte adliye sarayında memur olarak çalışmaktayım saygı değer ağrılı hemşerilerim yaklaşık olarak 30ay önce ağrıda bahsedilen mucize dedikleri bu bitkisel ürünü bulan sıddık demir ve doktor arkadaşlarıyla birlikte görüştüm hastalığımla ilgili istanbulda alman hastanesine gittim fransada hastalığımla ilgili ciddi araştırmalar yaptım hiç bir öneri hayat kalitemi iyileşmesine yönelik en ufak bir katkı sunmadı oysa bu bitkisel ürünü kullandıktan sonra HA1BC 14.5 idi vucüdumum muhtelif yerlerinde belirgin derecede ciddi yaralar vardı güç kaybı ve sürekli üşüyordum siz değerli okurlarla ve benim gibi bu sıkıntılarla mücadele eden değerli hastalarla paylaşmak istedim şu anki HA1BC 30 ay sonra yapılan testlerde 6 çıktı ALLAH BU İLACI BULANLARDAN RAZI OLSUN TEŞEKKÜRLER eleşkirt

TEMEL KİBAR
05 Ağustos 2013 - 14:35

Daha önceden duygularımı sizinle paylaşmıştım tedavimîn yirminci günündeyim vücut bütünlüğüm inanılmaz derecede çok iyi ayaklarımda ki yaralar belirgin derecede yok oldu bana yapılan uygulamadan sonra halen hap kullanmıyorum mucize dedikleri olay mucize yarattı Sıddık beye sonsuz şükranlarımı sunarım 05322375887 TEMEL KİBAR TRABZON

ömer zülkadir
07 Ağustos 2013 - 17:38

saygıdeğer okuyucular ben daha önceden tedavi olmuştum tedavi sonrası periyodik tahlillerimi yaptırdığımda ilk tahlillerime göre( ilaç uygulanmadan önce) Ha1c oranım 6 dan 5 e düştü böbreklerdeki pozitif olan protein negatife dönüştü…bu yorumumu özellikle ramazan sonrası atmak istedim çünkü bilinen bir gerçektirki Şeker hastalarının oruç tutması sakıncalı görülür. uzun süre aç kaldıktan sonra birden çok yemek yenildiğinde üzerlerinde bir ağırlık oluşur hayat kalitesi düşer. ancak çok şükür Sıddık Demirin sayesinde orucumu tam tuttum. hiç bir sıkıntı yaşamadım. aç kaldığım süre içerisinde ise her hangi bir titreme terleme vs. şekerin aşırı düştüğünü gösterir bir belirti olmadı. yani bu ilaç gerçekten bir mucize…. allah Sıddık amcadan razı olsun… 0507 233 50 43

direniş harmankaya
08 Ağustos 2013 - 15:04

Herkese hayırlı bayramlar dilerim.. yaklasık 2 ay önce yüzümdeki akneler icin yapılan uygulamadan sonra değişiklikler hakkında siteye yorumumu yazmıştım.uygulamadan bugune geçen süre zarfında yüzümde kalan ufak lekelerde tamamiyle geçmiş bulunmakta.ilacdan önce aynaya bakmaktan nefret ederdim şimdi ise ayna karşısında yaşadığım mutluluğu anlatamam cildim hiç olmadığı kadar güzel pürüzsüz ve parlak..bana bu mutluluğu yaşatan ve bu mucize ilacı bulupta insanlara şifa dağıtan sayın Sıddık Demir ve sayın Dr. Baran öztürk’e cok teşekkür ederim.benimle ayni sorunu yaşayan arkadaşlar bana 0507 491 74 54 numaradan ulasabilirler.saygilarimla

furkan can
09 Ağustos 2013 - 15:38

Herkese hayırlı bayramlar. Ben hatayliyim. İki yıldır ağrı da yaşıyorum.Mucize ilaç hakkında bikac şey söylemeden geçemeyeceğim. Bu ilacı ancak şu şekilde tanimlayabilirim. Vücuttaki hastalıklar kanla başlar kanla sonuçlanır. Yaptığı en büyük olay insan vücudundaki kan dolaşımını en mükemmel şekilde sağlayabiliyor. Dolayısıyla hastalarda yarattığı en büyük etki bu. Bir saglikci olarak yapabileceğim en güzel tanı bu olsa gerek. Dr. Baran Bey e ve Sayın Sıddık Demir e başarılarının devamını dilerim .

ERCAN ORTUK
12 Ağustos 2013 - 14:38

Öncelikle herkese selam ve saygılarımı iletirim kendim erzurum da ikamet etmekteyim yaklaşık iki yll önce bir çalışma sonucu yere düştüm aziziye hastanesine gittiğimde kitle olduğınu söylediler ekfor denilen depresyon ilacı verdiler sıkıntımı hiç gidermedi kullandığım ilaç gece uykusuzluk baş dönmesi ayrıca şiddetli baş ağrısı vardı Ağrı ilinde mucize iacı duydum ve tedavi süreci başlattılar şuan ki durumum inanılmaz dereced tüm şikayetlerim geçti ayrıca bana verilen daha önce ki hapları da kestim bu ilacı bulan Sn.Sıddık DEMİR ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım Allah razı olsun 05419720895 Ilıca erzurum

kadir
12 Ağustos 2013 - 23:43

slm.a 8 yıldır sedef hastasıyım yapmış olduğunuz ilacı duydum maddi sıkıntılar ve işim sebebiyle ağrıya gelemiyorum sıddık abi ve dr arkadaşlarından yardım bekliyorum şimdiden tşk.tl:5064433323

kadir
12 Ağustos 2013 - 23:46

urfadan

ABDULLAH
15 Ağustos 2013 - 03:06

Hastalığımla ilgili bende birkaç şey söylemek istiyorum biraydır idrarım da kan geliyordu doktora gittim iç hastalık deyip geçiştirdi herhangibir tedavi önermediği gibi bana verdikleri ilaç daha çok rahatsız etti kendim diyarbakırlıyım mucize ilacı duydum kendime de uygulamak istedm bu ilaç gerçektende mucize kanamamı ilk birgün içerisinde durdurdu ve tek sefer uyguladım Allah bu ilacı bulup insanlığa sunan Sn Sıddık DEMİR ‘den razı olsun beni kurtardılar yolları daimi açık olur inş Bismil Diyarbakır 05344102765

yücel gök
15 Ağustos 2013 - 10:31

merhaba arkadaslar benım annem yaklasık 10yıldır yuksek seker hastası yıllardır hastene hastene gezdım ılaclardan baska bır carem yoktu bır arkadasımın tavsıyesıyle gıttık anneme yaklasık yapılan 1 aylık kontrol sonrası annemde seker oranı 450lerden 160 a inme ayak agrısı boyun agrısı bas agrısı vede yıllardır hasret kaldıgı uyku sorunu hal edıldı ve bu surec devam edıyır ınsallah annem baska hastalarda ıyı olur allah bu ılacı yapıpda uygulayanlardan allah bınlerce kez razı olsun.tabı surec asamasında gelısen olayları allah rızası ıcın mail.yoluyla sızlerle paylasacamrn

Dr.M.Harun BAYRAM
15 Ağustos 2013 - 11:06

İlacı ilk duyduğumda klasik ön yargılarla doluydum fakat ilacı kullanan hastalarımın HBA1C değerlerindeki değişimi gördükten sonra bu ön yargılarımdan sıyrıldım.Keşfedilen ilacın gözlemleyebildiğim kadarıyla tip 2 Diyabet üzerine olan muazzam bir etkisi var ve özellikle müzmin ağrıları gidermedeki mahareti aşikar.Özellikle lokal olarak uygulanması kullanım kolaylığı adına büyük bi artı.İlacın gün yüzüne çıkmasında emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür edip çalışmalarında başarılar diliyorum…

halime
16 Ağustos 2013 - 11:38

SAYGI DEĞER DOĞRU HABER SİTESİNİN okuyucuları 21 yaşındayım bir çocuk annesiyim yaklaşık olarak 4 ay önce bileklerimde şiddetli ağrılar oluşmaya başladı. Eşim sağlık camiyasında olduğundan dolayı birkaçkez bileklerimle ilgili şikayetlerim ağrıdaki sağlık kuruluşlarında tadavi olmaya bşladım sağolsun doktor beyler sinir düzleşmesi boyun düzleşmesi olduğunu söylediler. Bu bitkisel ürünü yaklaşık olarak 25 gün önce kulladım Şu ana kadar rahatsızlğm olmadı çocuğumu rahatlıkla kucağıma alyorum daha önce çocuğumu almaya korkuyordum çok mutluyum allah bu ilacı bulanlardan razı olsun DR.Baran bey ve sıdk demir den ALLAH razı olsun .AĞRI/MERKEZ leylak pınar mah.

zeynep kok
17 Ağustos 2013 - 15:58

ben zeynep kok ağrı merkaz cumhuriyet mah.oturmakteyım ayrıca ağrı ibrahm çeçen ünversitesinde 2 .sınıf [bilgsyr proglmcılığı]okumaktayım.Değerli doğru haber sitesinin ayrıcalığıyla hastalığımı sizlerle paylaşmaktayım. midemde ağır derece de rahatsızlığım vardı allahıma şükürler olsun ki bu bitkisel ilaç sayesinde çok iyim bugün de annemin boyun düzleşmesi ,bel fıtığı için uyulama yapıldı.ilerki zamanlarda anemle ilgili durumları siz değerli ağrı doğru haber okuyucularıyla surec asamasında gelısen olayları . sızlerle paylasacğm.syn.dr baran öztürk ve sıddık demir beye sonsuz teşekürlerimi sunuyoruz

zeynep kok
19 Ağustos 2013 - 09:17

ben zeynep kok ağrı merkaz cumhuriyet mah.oturmakteyım ayrıca ağrı ibrahm çeçen ünversitesinde 2 .sınıf [bilgsyr proglmcılığı]okumaktayım.Değerli doğru haber sitesinin ayrıcalığıyla hastalığımı sizlerle paylaşmaktayım. midemde ağır derece de rahatsızlığım vardı allahıma şükürler olsun ki bu bitkisel ilaç sayesinde çok iyim bugün de annemin boyun düzleşmesi ,bel fıtığı için uyulama yapıldı.ilerki zamanlarda anemle ilgili durumları siz değerli ağrı doğru haber okuyucularıyla surec asamasında gelısen olayları . sızlerle paylasacğm.syn.dr baran öztürk ve sıddık demir beye sonsuz teşekürlerimi sunuyoruz

Yorumunuz

Mevlüt Yılmaz
19 Ağustos 2013 - 11:57

Uyglm trh/01/09/2012 ben Mevlüt Yılmaz hastalığım yürüme güçlüğü,ayaklarda ağrı ,ayaklarda yanma hissi,uyku bozukluğu,baş dönmesi,baş ağrıları,ağız kurukluğu,halsizlik,yorgunluk,cinsel yetesizliği,solda belirgiin olmak üzere her iki kolda titreme,kulak çınlaması yllrdır ouğum şikayetlerdir.Erzurumda By-pas kararı alınması Bursa buhare hastahanesinde bu karar dan vzgeçtim ve kah medikal tedavisi uygulanmaya başlandı.(3/4)ay daha önce bu rahatsızlıklar nedeniyle bursa buhara hastahanesi ,İstanbul ÇAPA Tıp FAK,Erzurum Eğitim Araştırma ,Ağrı Devlet Hastahanesi ve çeşitli hastahanelere giderek bir çare bulamadım
NOT= BEN yaşamış olduğum sorun ve sıkıntılarım kısacası gittiğim hsthanelerde tedavi sonucu bulamadım yklşk olrk 1 yıl kllandğm mücize ilaç hayat kalitem olnağn üstü arttı 1 yıl önceki yapılan uygl başta seker hastalğm olmK üzere elerde titreme,ayaklarda gç kaybı uyku bzklğu ,ağz kurkluğu sk sık lavaboya çkma drumum tmamen bu bitkisel ürünle son oldu başta doktorum ALİ İHSAN ÇUHADR BEYE ve bu ilacı blan tüm doktorlara minnetarım ağrı /merkez batıkent saygı ve sevgilermi sunarım yolunuz açık olsunnn…

KADER IŞIK
21 Ağustos 2013 - 11:35

ben kader ışık 16 yaşındaym KUvvayi milliye de okumakta olan bir öğrenciyim mehmet akif ersoy mah oturmaktayım.yaklaşık olarak 3 yıldan beri başımda şiddetli ağrılar vardı, Ağrı devlet hastahanesinde ve ortodğu hasve nöroloji bölümünde levent bey birkaçkaez tedavi etti migren hastası oldğmu söuledi yaklaşık olarak bahs edilen bu bitkisel ürünüü kullandım aynı gün hayat kalitem yüzde yüz arttı.Dr Baran bey ve Sddık abiden ve tüm ekipten allah razı olsun saygılar ağrı merkez

nuray cacan
21 Ağustos 2013 - 15:46

SLM BEN NURAY CACAN ESIM MEHMETEN DOLAYI SIDIK BEYLE TANISTIM ELESKIRT DEVLET HASTANESINDE CALISIYORUM HEMSIREYIM BENDE DEVAMLI BAS AGRISI VARDI SIDETLI BENDE ESIMIN SOYLEMESIYLE BENDE ESIMLE SIDIK BEYIN YANINA GITIM BANA IKI UYGULAMA ILAC YAPTI SU ANINANIN BAS AGRIM DIYE PISE KALMADI GERCEKTEN ISMI GIBI MUCIZE SIDIK ABIMDEN ALLAH RAZI OLSUN VE DOKTOR EKIBINDEDEALLAH RAZI OLSUN EMEYI GECENLERE TSKLER SAYGILARIMLA

ABDURRAHMAN TEVKUR
22 Ağustos 2013 - 14:16

Meahaba ben Abdurrahman Tevkur diyarbakırlıyım toptan kayısı alım satışla uğraşmaktayım hastalığım tıp 1 diyabet hastasıyım 2009 tarihinde ticari amaçlı ağrıya gelmştm ramazan ayıydı açık bir yer ararken o ara bey konağı denilen mesire alanı gözüme çsrptı seker aletim yanım da yoktu tamamen koma halindeydm mesire alanında çalışmakta olan hakan bayram beye el işaratlerimle seker hastası oldğumu söyledm yardım etmesini söyledim daha sonra sııdk beye haber verildi o geldi baygın bir vaziyetyken o ara gözümü açarka baygın bir sekildeym sağolsun dr bey ve sııdk bey sayesinde kndime geldm meğer o mücize dedikleri ilacı bana uyguladılar aynı akşam sıddık abini yanında olan güven tp hastahanesinde çalışan çocuk dr oktay demiralp bey efendi de ordaydı defalarca bana soru sorulup oda hayretler içerisinde bna bkıyoru aynı aksam suan ekipte olan ali ihsan cuhadır ağrı dev. hast aclde nöbetçi hekimdi tekrar oraya gitiğde seker talilim yapıldğnda şok oldular tokluk seker 600 değrindeyken o ak sam seker 120 civarındaydı basta dr ali ihsan cuhadır bey ve dr okta bey şoktaydılar daha sonra memleketim diyarbakıara gittim işim den ddolayı ırak gitmeye başladım nankör olduğumu düşündüm daha sonra ağrı ya sddk abiyi ziyarete geldim rabbime sükrler olsun ki bna benzer birçok insanında orda tedvi oldğnu grdüm kurumun açıldğnı grdm çok mutlu oldum bende fazla okur yazma bilmediğim için değerli bir kardeşimin vasıtasıyla siz değerli doğru haber sitesinin yardımıyla duygularımı paylaştım saygı ve sevgilerimle tekrar görüşmek buluşmak umuduyla..
DİYARBAKIR

ağrıda bulunmaktan mutluluk duyduğum aynı zamanda şifalı otlar ile haşır neşir olan sevgili sıdık beyi tanımaktan buyuk bir haz duymaktayım takip etiğim hastalardan özelikle istanbuldan getirdiğim teyzem melek narsap ın uzun yılar diyabetik hastası uygulanan mucizevi ilaç sayesinde kan şekeri stabil hale geldi yaklaşık 11 ilaç kulanıyordu . ilaçların yan etkileri nedeniyle hayata küskün yeme düzeni bozulmuş şişmanlamış spor yapamaz hale gelmişti ilaç uygulamasından sonra hayata yeniden başlamış gibi zayıflamaya spor yapmaya vekendine öz guveni oluştu şu anda ikinci uygulama için ağrıya gelecek.teyzemdeki gözlemlerim hayata pozitif bakışı hastalık komplikasyonların gerilemesini gördum sıdık beye katkılarından dolayı çok teşekur ediyorum kalbim hep sizinle olacak bu arda butun desteğim sizinle.

gül yılmaz
22 Ağustos 2013 - 17:00

ben ağrıda yaşıyom bi dr arkadaş sayesinde boyle bişey oldugun duydum ve böyle bişey olmaz dedim tibını yapamadığı bir otmu yapıyor dedim malum herzamanki gibi ön yargılı dacvrandım sonra biraz araştırdım ve oraya gelen hastalarla göruştum bu uygulama için yurt dışından gelen hastar bile vardi bunalar çok şaşırdım üzerlerinde gördüğüm buyuk değişiklikler ben şok eti bir çok insan mutlu ayrıdığın gördum keske böyle bir şey sağlık dunyasındada kulanılsa ben sıdık beyle tanıştım hastam olduğu için deği sadece merak etiğim için gerçekten çok musafir perver cana yakın bir beyefendiydi bu uygulama için hastalar adın çokteşekurlerimi birbir borc olarak sunuyom.

HACI MELİK DEMİRTAŞ
23 Ağustos 2013 - 13:40

ben hacı melik demirtaş ağrıda esnafım saygı değer doğru haber site okuyucuları ben de birkaç sey söylemek istiyorum mücize deeikleri ilaçhakında yaklaşık olarak 6 yıl dır sol ağağımda belirgin derece bir türlü teihis konulmayan bir yara vardı birçok ilde birçok hastahane gitim hastalğma tanı konulamadıı bahs edilen bu bitkisel ürünü dünürüm burhanbey den duydum çünkü burhan bey basta gelini olmak üzere ve 2 kızını farklı rahatsızlıktan dolayı bu tedaviyi utgulatmştı 2 side iyi sonuç vermişti ben de gittm sagolsun sıddık bey ve baran beylen görüştükten sonra ayağımdaki yara belirli derece de iyi oldu basta sıdk beye ve tüm doktorlara saygı ve şükranlarımı sunuyorum
AĞRI/MERKEZ

fuat can alkan
24 Ağustos 2013 - 09:19

ben fuat can alkan annem ıcın manısadan gelıp bu tedavıye basvurdum ama annemı gormelerı gerektıgını soyledıler o arada halamların rahatsızlıgı cıktı ve sıddık bey’e onları goturdum bızlerle cok ılgılendıler cok guler yuzlu karsıladılar gereken her seyı gosterdıler ve yaptılar cok memnunum allah sıddık beyden ve doktorları baran beyden ve tum calısanlarından razı olsun ve tum calısanlara basarılar dıler ve bu ılacın herkeze sıfa olmasını dılerım .

FATMA KULAK
26 Ağustos 2013 - 11:24

Ben fatma kulak ağrı da bulunma nedenlerimden dolayı kızım polis memurudur enistem ise asayiş şube müdürüdür ben rize hopalıyım eniştemin polis olmasından dolayı herkesi yakınen tanıtıdığı için hastalğmla ilgili bitkisel bir ürünün ağrıda olunduğu söylendi ben de ağrıya geldim sıdk bey ve baran beylen görüştk raporlarım bakıldıktan snra bu bitkisel ürnün uygulanacağı söylenildi ha1c 12 civarlarındaydı uygulama yapıldıktan snra basta ağız kurukluğu gözlerde bulanıklığı ayaklarda yanma uyku bozukluğu bash aedilen bütün şikayetler 24 saate sona erdi 2. asama uygulanmadan snraki durumum memleketime gitkten snra özellikle 3 ay ortalama bakıldıktan snra inanılması zır ama gerçek ha1c 7 civarlarına düştü açlık kan sekerim ise 90/110 tokluk ise 140/130 civarında devam etti inşallah 3. uygulamada siz değerli doğru haber site okuyuculuğla benm konumundaki tüm hastalra tekrar paylaşacğm saygı ve sevgilerimi sunarım…
RİZE/ÇAYELİ

FATMA KULAK
26 Ağustos 2013 - 11:27

Ben fatma kulak ağrı da bulunma nedenlerimden dolayı kızım polis memurudur enistem ise asayiş şube müdürüdür ben rize hopalıyım eniştemin polis olmasından dolayı herkesi yakınen tanıtıdığı için hastalğmla ilgili bitkisel bir ürünün ağrıda olunduğu söylendi ben de ağrıya geldim sıdk bey ve baran beylen görüştk raporlarım bakıldıktan snra bu bitkisel ürnün uygulanacağı söylenildi ha1c 12 civarlarındaydı uygulama yapıldıktan snra basta ağız kurukluğu gözlerde bulanıklığı ayaklarda yanma uyku bozukluğu bash aedilen bütün şikayetler 24 saate sona erdi 2. asama uygulanmadan snraki durumum memleketime gitkten snra özellikle 3 ay ortalama bakıldıktan snra inanılması zır ama gerçek ha1c 7 civarlarına düştü açlık kan sekerim ise 90/110 tokluk ise 140/130 civarında devam etti inşallah 3. uygulamada siz değerli doğru haber site okuyuculuğla benm konumundaki tüm hastalra tekrar paylaşacğm saygı ve sevgilerimi sunarım…
RİZE/ÇAYELİ

NOT=DAHA ÖNCE TEDAVİ GÖRDÜĞÜM hastahaneler kızılırmak (özel kırkkale,kırıkkale devlet has,tgiresun_tirebolu devlet hast,rize devlet hast,rize araştırma hast)

yaşar yıldırım
29 Ağustos 2013 - 11:37

ben yasar yıldırım ağrıda tedaş arıza servisinde çalışmaktayım 20/05/1974 dğmluyum şiddetli baş ağrısı göz bulşanıklği ayaklarda yanma bellirtileribden dolayı ağrı devlet hast endokrolin blmünde dk fatma dilek delal ,dp halis bet tarafndan seker hastası oldğu teshis edildi daha öncede tedas da çalıştğmdan dolayı elektrk çarpmasu-ından dolayı sağ bileğmi kaybetti bahs etmş oldğm şikayetlerim tamamen geçirmiş oldğm kazaya bağlıyordu meğer daha öncede seker hastalığının belirtilerymiş untkanlıkve dağınlık bu seker hastalğla ilgilymş 25/05/2012 tarihinde uygulama yapıldı çalşmş oldğm kurumda bir arkadas sayeside sayın sıddık demir ve dr baran bey ile irtibat kurdum bahs edilen mücize dedikleri btkSel ürünü kndi irademle bende uygulatm uygulattktan snra ilk 10 dakika içerisinde basta ağız kurukluğu,gözde bulanıklık,ayakta uyuşm ve vucudun muhtelif yerlerinde asırı derece rahatlama basladı 20/05 tarihinden bugne kadar hayat kalitem 100de 100 artı basta sıddık demir beyden ve onunla ekip içerisinde bulunan bütün dktorlardan allah razı olsun ayrıca inanmıyanlara ve daha önce bana tesih koyan dktorlara beni davet etmelerini ve görmelerini bekliyorum ağrı/merkaez tedaş arıza merkezi saygılarımla YAŞAR YILDIRIM TEL/05333907096

GÜLLÜ YILMAZ
29 Ağustos 2013 - 11:46

ben güllü yıımaz 01/06/2012 tarihinde rahatsızlığım ayaklarda ödem,tansiyon yüksekliği dolayısıyla bu bitkisel üründen faydalanmak için dr. barab bey ve sıddık bey ile görüştüm bana bu bitkisel ilaç uygulandı ayaklarımdaki ödemleri yok oldu ,tansiyonum normale düştü bu ilacı bulanlardan allah razı olsun dr baran bey ve sıddık demire çk teşkür ederi güllü yımaz(hemşire)allah razı olsun tüm ekipten.. saygılarımla

ismet
02 Eylül 2013 - 21:43

bu karışımı yıllar önce mısırlıların bulduğunu söyleyebiliriz. bitkilerle tedavi çok eskilerden beridir yapılıyordu teknolojinin hayatımıza girmesiyle yerini çeşitli kimyasallara bıraktı o yüzden tebrik etmek gerekiyor sizleri.. kolay gelsin…

BURHAN AYDIN
04 Eylül 2013 - 10:55

Ben burhan aydın tutak ta ikamet etmekteyim sürücü kursum vardır ben de bu bitkisel ürünle ilgili birkaç sey söylemek istiyorum yaklaşık olarak 1 bçuk yıl önce gelinim basak aydına kullandık rahatszlığı ayağnda belinde egzama vardı kullandktan snra bir hafta içerisinde muhtesem bir sonuçla karsılaşmştk bir ay öncede 2 kızımın farklı rahatszlğı vardı birinde migren ve diğrinde boyun dzlşmesi ve bel fıtığı vardı 2 kızımada yapılan utgulama muhteşam bir sonuç verdi allah sıddk bey den dr baran bey den ve dğer doktor arkadaşlar dan binkere razı olsun sayet bununla ilgili bir sorun veye şikayetlerim olmaz inşallah siz değerli doğru haber site okuyucularıylr paylaşmaya devam edecem saygılarımla BURHAN AYDIN/TUTAK
TLF/05072039777

mehmet şakir çaçan
05 Eylül 2013 - 14:42

ben nuran cacan eleşkirt devlet hast hemşirelik yapmaktayım 15 yıl ciddi derece de baş ağrılarım vardı böyle bir mücize ilacın olduğunu duydum gelip tedavi oldum ve daha önce de yorumu atmıştım yaklaşık 2 ay içerisinde 3 uygulama yapıldı rabbime cok sükürler olsun ki çok iyim sikayetlerim kalmadı syın sıddık demire dr baran öztür ke cok tesekür edrim allah yolunuzu açık etsin
not}eşim mehmet şakir çaçan nın numarası 05301754555

ZEYNEP KOK
07 Eylül 2013 - 10:13

merhabalar ben zeynep kok ağrı ibrahim çeçen de 2. sınıf oğrencısiyim daha önce hastalığım la ilgili yorum atmıştım şim di de mücize ilacı kullandık tan sonraki duygularımı siz değerli doğru haber ojuyucularıyla paylaş mak istiyorum bendeki rahatsızlık midemle ilgiyiydi sız de biliyorsunuz ki midenin nekadfar hasas brşey olduğunu rabbime şukurler olsun kı eskıden ne yeseydim hep karın sancı,mide bulantısı,uykusuzluk gece saat 2.4 kadar uyuyamazdım ama suan uyku duzeni muhtesem istediğimi yeme şansım 100/100 artı allah sıddk beyden ve dr.baran beyden razı olsun rabbim onları başımızdan eksık etmesin….
ADRES.CUMHURİYET MAH.1548 SOK.NO/21

CÜNEY VURALELELE
10 Eylül 2013 - 15:35

Ben istanbuldan birkaç gün önce Ağrıya geldim bu ilacı ilk duyduğumda çok sevindim dedim ki tam aradığım şey ve dr baran beyi aradım ilaç bana uygulandıktan sonra ayaklarımda hissizlik vardı bu problem ortadan kalktı tedavim ediyor siz değerli okurlarla zaman içerisinde tekrardan düşüncelerimi paylaşacağım 05415397403 İSTANBUL GÜNGÖREN

ömer zülkadir
13 Eylül 2013 - 08:04

Değerli okuyucular… ben ömer zülkadir. ağrı ilinde memur olarak bulunmaktayım. bu mucize ilaç nisan ayında banada uygulandı. ilacın sürülmesinden yarım saat sonra tüm şikayetlerim geçmişti. şimdi ise 5 aydır gayet sağlıklı ve mutlu bir şekilde, önceki şikayetlerim olmadan çok rahat hayatımı sürdürmekteyim…bunu gerçek duygularımı paylaşmak için yazıyorum..bu ilaç gerçekten sizin hayat kalitenizi de arttırmakta.sıdık amcaya ve dr. baran beye sizlrin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. 05072335043 ağrı mrk

yaşar yıldırım
18 Eylül 2013 - 16:59

ben yasar yıldırım yaklasık olarak olrak mucize dedeıkleri bu bitkisel ürün ile yasamış olduğum tavsiyelerle kullandım.kullanmadan önce bende bircoğu gibi böyle birseyin olmayacığını düşünüyordum oysa ikide bu tavsiyelere uyup bu bitkisel ürünü kullandım 18/09/2013 tarihinde arada1 yıl geçmesine rağmen ağrı devlet hastahanesine endokolin bölümüne basvurdum aşse barçark doktora basvurarak açlık kan sekerim 108,tokluk 136 bu ilaçlarımı kullanma daki talil sonçlardır herhangi seker hastalığı ilacı kullanmadakı talil sonuçlarımdır rabbime sükürler olsun ki çok mutluyum doktorum saskınlıkla bana baktı rabbime sükürler olsun ki şifamı buldum basta sıddık demir beye ve bütün doktorlara tesekkür ederim allah herkesten razı olsun
adress/ağrı tedaştan emekli yaşar yıldırım tel/05333907096

ümit bay
18 Eylül 2013 - 18:12

yaklaşık 7 senedir çok agrılar yaşıyorum yaşım 31kamburlaşma riskim yüksek omuzlarımı dik tutamıyorum bi çok tedaviyöntemi denedim alternatif tıp adına faydasını görmedim ama yılmadım ..sizinle alakalı güzel yorumlar duydum eger bana bu konuda yardımcı olursanız minnettar kalırım …saygılar tel..02427428436

ümit bay
18 Eylül 2013 - 18:34

buara rahatsızlıgım biçeşit romatizma spondilit artit teşhisi konuldu ..

SELAMİ YARDIMCI ARAŞTIRMA GÖREVLİSi
19 Eylül 2013 - 11:42

Tedavimin ikinci yılında siz değerli okurlarla paylaşmak istediğim önemli şeyler var kendim hepatit c hastasıydım bu ilacı kullandıktan sonra iki yıldır çok iyiyim ayrıca yıllardır kilo konusunda sıkıntılarım vardı bu ürün sayesinde vücudumun her tarafında olumlu sonuçlar aldım diyebilirim anlatılması güç ama doğru bu ilacı bulup insanlık hayatına sunan başta Sn Sıddık DEMİR Aram Bey ve Dr Baran beye şükranlarımı sunarım Allah yardımcıları olsun 05443690001

zübeyde
30 Eylül 2013 - 18:19

selam ben zübeyde yeşer.Ben sıddık beyle bir arkdaşım vasıtasıyla tanıştım kendisini tanımış olmaktan büyük mutluluk duydum hem saglık açısından hemde kişiliğini tanımış olmaktan. Ben şeker hastasyım şekerİm 400 den düşmyordu kendileri bana bu bitkiyı uyguladı daha uygulandıgı dakka şekerim yetmişe düştü inanamadım süper güzel bir buluş kendsini yürekten teprik ediyorum tüm şeker hastalarına tavsiye ederim şeker kotu bı hastalık böyle degerli bır buluş mucize gerçekten ve diliyorumki hiç şeker hastası kalmasın sddık beyin sayesinde kendisinden ALLAH razı olsun sagılarımı iletiyorum başarılarının devamnı diliyorum hayırlı ömürler versin ALLAH.

HÜLYA BAYRAM
01 Ekim 2013 - 11:02

merhaba değerli ağrılılar ben emekli öğretmen hülya bayram yeni ağrı haber sitesindeki yorumları okudum hastaların duygu ve düşüncelerini okudum çok duygulandım böylesine değerli bitkilerin bölgemizde olması sayın sıddık demirin ve duyarlı hekimlerimizin bununla yakınen ilgilenmesi gerçekten bir ağrılı olarak beni gururlandırdı inşallah bu bitkisel ürün hastalarında dediği gibi mucizeler yaratmaya inşallah devam eder allah yolunuzu açık etsin başarılar en kısa zamanda sizi ziyaret edip teprik edeceğim hülya bayram sıddıkiye mahallesi ağrı

mehmet şakir çaçan
03 Ekim 2013 - 12:52

ben mehmet sakir cacan daha önce kendımlen ilgili ve esimle ilgili yorum atmıstım ayrıca daha once doğru haber sıte aracılıgıyla sayın sıddık demır beylen gorüstum saol olsun kendısıyle kurulan ırtıbat ile benim hastalığım la ilgili görusmeler de allahın vermiş ıradeyle sifa bulmuştum daha sonra yakımım da kardesımın kızı istanbul da ikamet edıyordu amansız bir hastalığa kapılmıstı hastalığı emes hastalığıydı inanılması zor ama gercek bana kullanılan ilacın ona da ıyı gelecegını soyledı emsal hastalar vardı hastalar dan bırı aynur aydemır hanımdı ve ona benzer 2.3 hasta vardı onlarlar da bıre bır gorustum ben de kardesımın kızını geturdım mayısın ılk haftasında agrıya geldıler gercekten uygulama yapıldıgı zamam 1 hafta ıcerısınde hayat kalıtesı hızla artmaya basladı daha sonra hasta ıstanbula dondukten sınra 2. uygulama da bınkere masallah ıyı oldugunu gorduk guc katbı ortadan kalktı yanlızca sag ayagında dız kapagnda bır agrı olmaya basladı tekrar ordakı doktorlara gıtmesını soyledık 3. asmadakı ınsallah butun talil lerı ile 6 ay sonrakı talıllerını sız degerli doğru haber site okuyucularıyla paylaşacağım rabbım bütün çaresızlere yardımcı olsun buarada degerlı dokto beyden ve dıger tum ekıpten allah razı olsun..mehmet cacan tel/0530175455 eleşkırt

MUSA ÖZEN
03 Ekim 2013 - 17:24

ben manisadan bir abinin tavsiyesi üzerine arıyorum 14 aylık bir bebekiğimiz var 27 kilo
bir çok prof. gitdik bir tanı koyamadılar aşırı kilo almasına bir sonuva varamadılar bize yardımcı olurmunuz
sizden ricam .

zeynep
04 Ekim 2013 - 15:05

sayın musa özen bey 0472 215 40 03 telefondan ararsan gereken bilgiler verilir size

kutfettin taşa
13 Ekim 2013 - 12:03

ben kutfettin taşa abdullah taşanın babasıyım yaklaşık olarak bir yıl önce oğlum abdullah mucize dedikleri bu bitkisel ürürnü kullandı kendisi tip 1 şeker hatası olduğu dönemde ciddi bir rahatsızlık yaşadı çaresizliğimiz bu bitkisel ürünle tanışmamıza sebep oldu rabbime şükürler olsunki bu ilacı kullandıktan sonra hayat kalitesi hızla arttı şu an ağrının hayrettin atmaca anadolu lisesinde okumakta başta sıddık demir olmak üzre ekipte bulunan tüm doktorlara minnettarım kurban bayramınızı canı gönülden kutlar rabbimin nice bayramlar nasip etmesi dileğiyle

bişarpolat
13 Ekim 2013 - 22:02

serhat ili ağrıda başlatmış olduğunuz ağrı haber sitesindeki yorumları okudum hastaların duygu ve düşüncelerini okudum çok duygulandım böylesine değerli bitkilerin bölgemizde olması sayın sıddık demirin ve duyarlı hekimlerimizin bununla yakınen ilgilenmesi gerçekten bir ağrılı olarak beni gururlandırdı.,hayırlı olsun sana ve bu yolda emek harcayan tüm arkadaşlarına başarılar dilerim. kurban bayramınızı en içten dileklerımle kutlar bütün insanlık alemıne ortadoğuya barış ve kardeslık getirmesi temennisiyle saygılarımla BİŞAR POLAT KESK HABER-SEN 6.NOLU VAN ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

polat kaya
19 Ekim 2013 - 09:10

ben polat kaya diyadin doğru habere teşekkür ediyorum bizi böylesine doğru haberlerle bilgilendirdiği için bende yorumları okurken hastalıktan yığılmış bir çok farklı hastalıklara çare olan bu ilaç inşallah başta ağrı olmak üzre bütün insanlara ulaştırmayı hedefleyen başta sıddık bey olmak üzre tüm değerli doktorlara başarılar diler kurban bayramlarını canı gönülden kutlarım inşallah bayramınızı da kutlamaya gelecem saygılar ağrı merkez

cüneyt vuralelele
19 Ekim 2013 - 13:45

yaklasık olarak 37 gün once istanbul güngörende bilgisayar basında arastırma yaparken doğru haber sıtesınde mücize dedklerı bitkisel ilaçla karsılasmış oldum hastaların yorumlrını ouduktan sonra dr.baran beyle irtibata geçtim ve ağrıya geldim .geldıkten sonra uygulama sonrası doğru habere yorum yapmıştım ordada beliryğim gibi grçekten vvucudum baska bir sekildeydi basta kabızlık olmak uzre vucudumun bellirli yerlerınde ciddi rahatsızlm vaedı allahıma bın sukur 8/10 gunde bır lavaboya cıkıyordum oysa bu urunu kulandıktan sonra kabızlık olayı tamamen orrtadan kalktı ayaklarımda kı hısızlık ortadan kalktı, ağız kurukulğm ortadan kalktı ancak sekr dediğimiz illet 350/400 cıvarında 180 ile 220 aralığına düştü bunu nedenı de vucudumda oluşan ciddi talimatlardı cünkü hmg a1c halen yuksek gorunmektedr ama 3 aylıö ortalamda kı beklenti 5/6 arasında beklenmektedr inşallah 90 gün sonra 3. uygulama ihtiyaç duyulacaksa tekrar yapılacaktır nedeni ne geleceksek dr.baran beyin soyledğine gibi 3 aylık ortamam onemlidr insallah 3 aytlık oralamnın site okuyucularıyla tekrar kendimle ilgili gelişmeleri yazam bu arada ağrı da kurban bayramını geçirdiğim için çok mutluyum dr.baran beye ,sıddık beye herkese cok tesekür ederim ilgilendıklerı içiin ….allah razı olsun herkesten 05415397403 İSTANBUL GÜNGÖREN

davut yıldırım
19 Ekim 2013 - 16:13

ben davut yıldırım 1yıl once mücize dedklerı bu bıtkısel ürünü bende kullandım sureklı olarak basımda agrı vardı agrı devlet has.nÖrolojı uzm.ve ortadğu has. nÖroliji uzmnları doktorlara basvurdum migren ve sininurzıt vardı tabıkı agrı kucuk olduğu için bu üründen bahs edılıyordu bende dr.tuncay beye ullaştım bır uygulamadan sonra ogunden bugune kadar başımda bir ağrı olmadı bu bitkisel ürünü bulanlardan rabbım razı olsun basarıların devamını dilerım bu arada kurban bayramınızı canı gönülden kutlarım
DAVUT YILDIRIM TEL/05434681783 AĞRI/MERKEZ GAZİ MAH

Vet.Hekim Rıdvan ALPASLAN
21 Ekim 2013 - 22:29

Bitkisel tedavi yöntemi en güvenilir yöntemlerden biridir.Alternatif Tıp yıllardır Avrupada uygulanmaktadır.Bu mucizevi ilacı bulanlardan Allah razı olsun.Birçok hastaya derman oldu ve olmaya da devam etmektedir.

sıraç köylü
24 Ekim 2013 - 16:24

ben sıraç köylü muş bulanık ta ikamet etmekteyim ağrı da üniversite okuyorum ve bir arkadşımın sayesinde sıddık beyi gördüm çay içerken ellerimin titrediğini görmüştü yaklaşık olarak bana dört ay önce yapılan tedaviyi siz değerli okurlarla paylaşmak istedim şikayetlerim tamamıyla geçti ve hala çok iyiyim ailevi akdeniz anemisi yok oldu bu sayede inanılması güç ama böyle bu ilacı bulup insanlığa sunan Sn Sıddık DEMİRE ve değerli doktor ekibine tşk ederim ALLAH yardımcınız olsun 05313878982 MUŞ BULANIK

AYŞE ÇALIK
31 Ekim 2013 - 09:55

Merhabalar. Boynumda 1. omur ile 2. omur diski arasında kayma var idi.Ağrılarımın tamamen geçmesi için ameliyat olmam gerekiyordu fakat ameliyata bile kesin çözüm olarak bakmıyordu doktorlar ve hayati risk söz konusu olduğu için bu ağrıları mecbur çekmem gerekiyordu ameliyat hiç sıcak bakmıyordum. Bu alternatif tıp yöntemi ile birkaç ay önce Dr. Ali İhsan Çuhadar bey aracılığı ile tanıştım. Ayda 5-6 sefer boynumda ve başımda ağrılar oluyordu kollarıma yayılan. Bu karışımı bana bir kür uyguladıktan sonra ağrılarımın tamamen kesilmese de sıklığı ayda 1-2 sefer e kadar geriledi. Çok memnunum şu an ağrılarımdan kurtuldum. Benimle yakından ilgilenen doktorum Ali İhsan Çuhadar beye çok şey borçluyum. Allah yollarını açık etsin.

Berat Vefa Demir
04 Kasım 2013 - 14:27

Sevgili Doğru Hber Okuyucaları.. Ben Berat Demir ilk okul 2. sınıfta arkadaşlarımla şakalaşırken sol gözümden yaralanmıştım gözümde ağır bir tahribat oluşmuştu ankara vehpi koç göz bankasnda toplamda 7 tane ameliyat oldm ameliyatlar sonrası yaşım ilerledikçe gözlerimle ilgili özelikle sol gözüm ile ilgili ciddi sıkıntılar başiladı aradan yıllar geçmesine rağmen vehpi koç göz hastanesinde tedavim devam etmekteidi en son 17 yaşında özellkle sol gözümde ağrılar şiddetlenmeye başlamıştı tekrar ankaraya gittm ankarada göz tansiyonum başladığını söylediler orada cosop adında bir damla verdiler ağrıya döndüm ve hayat kalitem giderek düşmeye başlamıştı burada devlet hastanelerine gittim burada aynı şeyleri söylediler ağrılarım giderek şidetlenmeye başladı en son genel cerrah olarak çalışan doktor tuncay ekinci bey efendi ve sıddık amcamla beraber bitkisel ürün üzerinde çalşmaları vardı ve anlıma yapılan uygulama sonucunda inanması hayli güç Rabiimde şifa vermişti iyileştim ve o günden bu güne gözüm ile ilgili herhangi bir sıkıntım kalmadı.. başta tuncay ekinci olmak üzere sıddk amcama ve bütün doktor abilere saygı ve şükranlarımı soruyorm.. TEL.. 05072297189 Adres: Cumhuriyet Mahallesi Akkuş Kooperatifleri B Blok No: 3

Mustafa ÇİLİNGİR
04 Kasım 2013 - 19:54

Ben Mustafa Çilingir.61 yasindayim.yaklasik 2.5 yil önce bu mucize ürünle tanistim. dirseklerimde ağrilar , hareket kısıtlılığı mevcuttu.mobilya ustası olduğum için iyileşmek için her yolu denedim ancak sonuç alamadım.Sıddık bey ve doktor arkadaşları bu ürünü uyguladılar ve inanılmaz bir sekilde olumlu sonuçlar aldım.yıllardır isimi gücümü olumsuz etkileyen agrılarım büyük ölçüde azaldı.son 1 yıldır işimden dolayı ve ankarada ikamet etmemden ötürü ikinci uygulamayı yaptıramadım.çalısma kosullarımın da agır olmasının etkisiyle eskiden yasadıgım agrilarim cok nadir de olsa tekrarlamaya basladi.yakin bir zamanda randevu alarak ikinci uygulamami yaptiracagim Allahin izniyle.burdaki yorumları okuyunca insan mutlu oluyor.Allah hepinizden razı olsun.Hayırli aksamlar

sezer akyol
05 Kasım 2013 - 14:17

kendilerini tebrik ediyorum allah ondan razı olsun böyle bir mucize ilaç bulduğu için

Emre Burak ÇİLİNGİR
07 Kasım 2013 - 18:17

Sayın Sıddık Demir Ali İhsan Çuhadar ve diger arkadaşlarini tebrik ediyorum.Allah razı olsun hepinizden. Emre Burak ÇİLİNGİR ANKARA

seda börekçi
07 Kasım 2013 - 19:32

gerçekten mucize gibi bir ilaç kayınvalidem yıllardır şeker hastası ve bu ilaç sayesinde iyileşti diyebilirim.ilgilileri can-ı gönülden tebrik ediyorum.teşekkürler..

suat celik
11 Kasım 2013 - 18:26

ben suat celik eleşkırten daha once yazmıştım hastalığımla ılgılı ben lukus hastasıydım yani güneş alerjisı hastasıydım deyerlı abem sıdık demirden tedavi olu yorum yedi ayım oldu tedaviye başliyalı gerçekten mukemelim yanı bomba gibiyim inanın ben gitmediyim doktor kalmadı tıpen tedavim yoktur inanın en son sıdık abemı tavsıye etıler deyerlı abem Mehmet şakir sayesinde sıdık demir abemle tanıştım allah hepsinde razı olsun hayatım deyişti insanların içine çıkmaya başladım önce allahıma sonra abem sıdık demir hocam baran ve deyerli abem Mehmet şakir tşklerimi sunarım benden mutlusu yok inanın emeyi geçenlere minetarım saygılar suat çelik 05447115404

Kenan GÖKÇE
12 Kasım 2013 - 13:39

size getirmeden önce abimi birçok dr ve hatta profesöre kadar götürdük ve bunun inisülinden başka bir çözümü olmadığını zamanla eğer biraz düşerse inisülinden hapa düşeceğini ve bunu baya uzun bi süre bu şekilde tedavi göreceği söylendi tabi hepimiz buna inandık.Daha sonra Ağrı merkezde böyle bi tedavi olduğunu söylediler inanmadık ilk başta fakat denemekte hayır vardır deyip geldik ve ilaçların uygulanmasına bizzat şahit oldum ve yaklaşık 1 ay geçmeden şekerinin inanılmaz bir şekilde düştüğünü ve 100 civarlarında seyir ettiğini gördük tatlı yemesine rağmen bile değişim olmuyordu doktorumuzda buna inanamadı.Dr. Baran beye desteğinden dolayı çok teşekkür ederim. 0532 354 39 44rn

ADEM GÜLESİN
12 Kasım 2013 - 17:41

Merhabalar Değerli okuyucular, Şifa bekleyen değerli kardeşlerim. Kız kardeşimin her iki ayağında egzema rahatsızlığı nedeni ile 3 yıldır nerede bir doktor var ise kapısını çaldık çeşitli ilaçlar kullandık. Ama sonuç alamadık. Her defasında da ilaçların bitmesine rağmen bir iyileşme olmadı moralimizde bozuldu daha çok sitrese de girdik. Taki Ağrı daki değerli dostlarımızı tanıdık tüm sitresimizi ve rahatsızlığımı attık. İlk olarak Sevgili büyüyüm Sıddık beyi tanımama vesile olan Emre beye gönülden şükranlarımı sunarım. İlgisi ve yakınlığından dolayı Sayı Sıddık Bey e çok ama çok teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım. Doktor Baran beye de yine teşekkür ederim. İlacı kullanlı tam 10 gün oldu yaranın iyileştiğini gözlemledik bugun ikinci defa gittik. Olumlu sonuçlar aldık. İlacın hiç bir yan etkisi yok. Biz şifa bulduk inşallah tüm hastalar da şifa bulur. Son olarak tekrar Bizlere göstermiş olduğu misafirperverlik ilgi ve alakadan dolayı yardımlarını esirgemeyen Sıddık bey başta olmak üzere Dr. Baran bey Emre Bey ve tüm ekibine sonsuz teşekkürü bir borç biliyoruz. Selam ve dua ile ADEM GÜLESİN ERZURUM 0532 381 2969

serdar
13 Kasım 2013 - 11:53

ben tokat erbaa dan yazıyorum 2008 den beri kas hastalılığım Myopati var sürekli ağrılarım olamaktadır ömrümü ağrılar içinde hayattan hiç zevk almadan ne zaman öleceğim diyerek geçirmekteyim bir tane oğlum var hep onu düşünüyorum maddi sıkıntılar sebebiyle ağrıya gelemiyorum sıddık abi ve dr arkadaşlarından yardım bekliyorum şimdiden tşk.tl:0544 711 16 30 tokat Erbaa

sıraçlı köyüe
14 Kasım 2013 - 07:54

benim şekerim tamemen bitti romatizmam oda bitti sünizitimim iyileşti migrenimde tamemen iyileşti midemde rahatladı kalbimde tamam cigerimdeki kiste iyileşti tamemen ayakta yürüyorum dr baran bey ve sıddık bey çok teşekkür ederim

şeyda
15 Kasım 2013 - 11:17

annem 3yıldan beri şeker hastasıydı şekeri 560-450 olluyordu sıtkı beyle tanıştktan sonra annemin şekeri iyi oldu sıddık beydeyden ona cok ama cok teşekür ediyorum allah razı olsun

DOKTOR CEMİL KAYMAZ
19 Kasım 2013 - 10:02

babamın eli ayağı tutmuyordu yürüyemiyordu birde kronik akciğer hastasıydı kalbide iyi değildi ilacı kullandıktan sonra iyileşti baran bay ve ekibine teşekkür ediyorum

Berat Vefa Demir
20 Kasım 2013 - 20:30

MEHMET ALİ ORUÇ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
benim dr Baran Beye sitemimdir. Ağrı ya bu 6 ncı gelişim ve her defasında bu mucize tedaviden bahsedeler ama kısa kısa. Sağolsun Sıddık abi bu mucize tedavinin kapsamından bahsetmese bi haber gelip gideceğim.aşkolsun Baran bey benim ailem genetik olarak şeker hastası kayınvaldemde ,annanem, annem, babam ve ablam şeker hastası. eşimde bazı kadın rahatsızları var. hal böyle iken tabiki doğal olarak bende şeker hastası adayıyım. yorumlarda ve sıddık abinin bahsettiği gibi mucizevi tedavi hemen hemen her hastalığa iyi geldiği görülmektedir. kısaca bu tedavide uygulama alanı yok yok. Baran bey kendi ailemde ki tedavileri yapsa yeter……..
en kısa zamanda Dr Baran Beyin derdime derman olmasını istiyorum Not: Baran beyle ağrıda olduğumuz dönemde yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. hatta bu gün uçakla beraber Ağrıya geldik. Saygılarımla
tel: 05322759407 Lüleburgaz

sema özer
22 Kasım 2013 - 11:16

ben okadar doktorlara gitim cildim için hiç bir yerde derman bulamadım ve sonrada sıdık demir ağrımucize internet sayfasında adresine raslandım ve adres bilgilerine ulaştın ve kedisiyle görüşmeye gitim bana bitki ilaçlarını verdi bende bu ilaçları külandım inanamadım yuzum ve cildim ileşme başladı herkesede tavsiye ediyorum mutlaka bu bitki ilaçları kulanın

gamze özer özer
22 Kasım 2013 - 11:21

ben gamze özer ağrı merke<de oturuyorum benim şikayetim uykusuzluk ve iştasızlık vardı bide cilt le ilgili sororunum vardı ve sordum soruşturdum ağrı merkezinde bir doktor varmış ve arkadaşlar bu dokturu bana tavsi etiler bende verilen adres gitim bir zat kendisiyle görüştüm ve bana önerdi bir tek ilaç bir telk çözüm herkes ve bitki ilaca ihtiyacı olan her derde dermaN BU ADRESTE BULA BİLİRSİNİZ bulamıcanınız herturlu biti ilacı bu adreste ve sıdık demir doktorumuzda bula bilirsiniz

ismet köse
02 Aralık 2013 - 14:37

patnosta ikamet etmekteyim tip iki şeker hastasıyım daha önce yapmış olduğum yorumda mucize dedikleri bu bitkisel ürünü kullandım ve kullandığım dönemde benimle birlikte eleşkirtte syn mehmet çeçen suat çelik ve asaişte görevlii memur polisi ömer beyle beraber kullanmaya başladık rabbime şükürler olsun ki başta bu arkadaşlar olmak üzere hepsinede şifa oldu benim ise hemoglobin A1C 13 civarlarındaydı daha sonraki değerlerle karşılaştırdığımızda şuan ki hemoglobin A1C 7 civarlarımda açlık kan şekerimse 110 120 tokluk ise 140 150 civarlarında sağolsun sıddık beyle baran bey tekrar bana uygulanması gerektiğini söylediler ayrıca bu ilacı bulmama vesile olan ömer karacaya çok ama çok teşekkür ederim çünkü bu eşimin akrabası olan çünkü sağlığımla ilgili çektiğim sıkıntıların oda bildiği için bana ulaştığı için bende sıddık beye ulaştım ALLAH hepsinden razı olsun PATNOS

Salih Sevimli
09 Aralık 2013 - 14:55

Sıddık Demir Bey ile 07/12/2013 tarihinde yaptığım telefon görüşmemizde, o dostane yaklaşımı ve tavsiyelerine minnettar kaldım. Sıddik Demir ve Ekip Arkadaşlarına başarılar dilerim. Allah (C.C.) utandırmasın. Mevlan her daim yar ve yardımcıları olsun. S.Sevimli

Resul BALCI
10 Aralık 2013 - 19:01

Selam ve saygılarımla söze başlamak istiyoru.Saygıdeğer Ağrılılar ben Resul BALCI Ağrıda batıkent mevkinde oturmaktayım şeker hastalığıyla ilgili bende birkaç şey söylemek istiyorum.Daha önceden Ağrı Devlet hastanesinde yatmakta olan bir hastayla tanıştım oğlu ağrıda askerken o dönem benm de yakınımda bulunan biri hastanede olduğu için tanışmıştık Ahmey Bey ve eşi ile ordan tanışmışlığımız vardır hastanede olmamıza rağmen kendilerinin şeker hastalığıyla ilgili yaşadıkları durumu ve şikayetlerini bana anlattılar.Açlığı altıyüz civarlarında tokluğu ise makinenin ölçemediğini söylüyorlardı HA1C 14.8 civarlarındaydı ilk uygulamada hanımefendinin ağız kuruluğu göz bulanıklığı tamamıyla geçti tokluğu ise ikiyüz oldu en önemlisi bunun ikinci ve üçüncü uygulamalarında hemoglobinin altı ile beş olmasını beklememizdir bir aydır bu hanımefendinin genel durumu muhteşem kendileriyle çünkü sıksık görüşüyorum mucize dedikleri bu bitkisel ürün gerçektende rabbimin bir lütfudur Dr.Baran Beye bu ilacı bulup geliştiren Sn.Sıddık DEMİRE ve bu ekip içerisnde yer alan değerli hekim arkadaşlara tşk ederim Not:Siz değerli Ağrı doğru haber okuyucularıyla üç ay sonra son durumu paylaşacağım sağlıcakla kalın..

Fatih AYKUT/Horasan
27 Ocak 2014 - 13:59

Selam ben Fatih 2010 yılında üzerimde baya bir halsizlik vardı Horasan devlet hastanesine gittim bende seker olduğunu öğrendim öğrendikten sonra fazla ilgilenmedim ama aradan yıllar geçti ve üzerimde baya bir halsizlik olmaya başladı tekrar hastaneye gittim hastanede kan tahlillerimi yaptırdım HA1C 11,68 olarak çıktı bende bunun üzerine internette araştırma yaparken doğu haber sitesinden 32 bitkiden yapılan mucizevi ilacı gordum yorumları okudum gerekli arastırmalarımı yaptım ve sonra Sıttık DEMİR’in Aran beyle irtibata geçtim gecen cumartesi gunu randevu aldım ve gittim muayene oldum ilacı bana uyguladılar o ana kadar olan sikayetlerim gözlerde puslanma ve yorgunluk vardı suan uzrindeki halsizlik ve gözlerdeki puslanma kayboldu tekrardan 2 hafta sonra gidecem ve ilacın gerçekten faydalı olduğuna canı gönülden inanıyorum devamını sizlerle paylasıcam şimdilik bu kadar tum hastalara acil sifalar diliyorum ……

Halil POLAT
27 Ocak 2014 - 19:59

Merhabalar.Ben erzurumdan halil polat.Bir arkadaşımın şeker tedavisi için sıddık demir’e gitmiştik.arkadaşıma terapi uygulandı ve bende annemin ayaklarında uyuşma ağrı v.b şikayetleri olduğunu bahsettim.Sıddık demir bey bu 32 çeşit bitki karışımını annemin ayaklarına uyguladı ve annemin ayaklarındaki ağrılar 5-6 saat gibi kısa sürede kesildi.aynı zamanda arkadaşımın şekeri seanstan önce 363 olareak ölçüldü gözümün önünde.aradan 2 gün geçtikten sonra yine gözümün önünde tokluk kan şekeri 225 olarak ölçüldü.allah razı olsun emeği geçen tüm insanlardan..arkadaşımın 15 gün sonraki seansında yine bulunacağım.muhteşem bir bitki karışımı olduğuna kalben inandım.15 gün sonra yine yazacağım..herkese allahtan acil şifalar diliyorum.Sıddık Demir ve ekibine de başarılarının devamını diliyorum…iyi akşamlar..

tuncay şahin
30 Ocak 2014 - 14:16

bu karışımı şeker hastalığı için hayat boyu sürekli kullanacakmıyız,yoksa tedavi sonunda bütün ilaçları ve bu karışımı kullanmadan sağlığımıza kavuşacakmıyız.

fatih aykut
05 Şubat 2014 - 18:03

merhaba 27 acak 2014 tarihinde yazmıştım ileriki zamanlarda ilacın etkilerinden bahsedecegimi evet daha ilacı bana kullanmalarından 15 gun geçti üzerimdeki halsizlik yorgunluk tan eser kalmadı suan cok iyim sekerim açlık 250 tokluk 350-400 ler de idi suan sekerim açlık 110 tokluk ise 180-200 arasında değişiyor gerçekten mucize dedikleri bu su 15 günlük sure zarfı içerisinde gerçekten mucize dedikleri sey sağlığıma kavuştum Allah razı olsun Sıddık amcadan 5 gun sonra tekrar bir uygulama yapıcaklar ondan sonraki zaman zarfı içeriisndeki benim üzerime olan etkilerini sizlerle paylaşacağım tum hastalara acil sifalar diliyorum Allaha emanet olun

feyat karakuş
06 Şubat 2014 - 13:45

merhaba ben feyat karakuş 2013yılında şekerhastalığı olduğunu doktora gittiğimde farkettim doktorlar bana ünsülin iğne önerdiler fakat ben ünsülin iğne kullanmadım bir arkadaşın tafsiyesiyle sıddık demirin yanına gitmemmi tafsiye etti sıddık demirin yanına giderken şekerim 500 540 civarındaydı ağız kuruluğu idrarda yanma gözdebulanıklık şikayetlerim vardı tedevi olduktansonra şekerim şu an 150ile 170arasında vücutta şekere bağlı yaralar vardı çok şükür allaha yaralardan eser kalmadı sıddık beyin sayesinde yaşam sıtandardım yükseldi benim gibi şekerhastalarına tavsiye ederim ben bunları bire bir yaşamış biri olarak şeker rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim
doktorlar şekerin düşmez dediler ama sıddık beyin sayesinde şeker sorunum kalmadı bu bizleriçin bulunmaz bir nimmettir feyat karakuş 0532 635 59 24

Kürşat Ayhan
10 Şubat 2014 - 15:57

Yaklaşık 1 ay önce yani ocak 2014 te sabah aşırı bir böbrek ağrısıyla uyandım, yakınlarımın desteğiyle hastaneğe gittim muayene,röntgen derken taş düşürdüğüm söylendi bir hafta sonraya randevu verildi, doktor açısından bir hafta sonra gel demesi kolay tabii, bu aradada sağolsun Sıddık Bey’in yapığı karışımı kullandım ve dediklerinide uygulumaya çalıştım, özellikle öğretmen olmamdan dolayı okulda merdivenleri zıplaya zıplaya inip çıkmam alay konusu olmaya başlamıştı,bir hafta sonra doktora gittiğimde taşın düşmediği söğlendi Sıddık Bey’in yapığı karışımı kullanmaya devam ettim,ikinci gidişimde ise taşı düşürdüğüm söylendi.Her insan gibi bende mutlu oldum. Sıddık Bey’e yaptığı karışım ve tavsiyelerinden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.

fırat dörterler
11 Şubat 2014 - 17:12

ben bu üründen kullanmak istiyorum gönderebilirmisiniz

fatih aykut
24 Şubat 2014 - 15:53

merhabalar ben 05/02/2014 tarihinde yine yazmıştım ve yine yazıyorum Sıddık beyden allah bin kere razı olsun sekerim açlık 250 ila 300 civarında idi ama 1 ay oldu suan sekerim açlık 100 ila 110 arasında tokluk ise 150 lerde Sıddık beyin yapmış olduğu bu mucizevi ilacı uygulamadan once yasayan bir olu gbiydim suan ise zımba gibiyim harbiden de cok işe yarıyor iyike tanımışım iyikide kullandım cok teşekkürler ileriki zamanlarda yanı 3 aylık Hb1ac değerini sizlerle burda paylasıcam simdiden butun hastalara acil sifalar diliyorum……………

Memet UYKUR
24 Şubat 2014 - 15:58

Merhabalar benim sikayetimde aşırı bas ağrısı oluyordu ve birgun Agrıya arkadaşımla beraber gittik oda Sıddık beye seker hastalığı yüzünden tedavi oluyordu o sırada benimde basımda baya bir agrı vardı bende Sıddık beye dedimki basımda baya bir agrı var halsizim dedim oda basıma yapmış olduğu ilaçtan surdu ve sürmesinden 3 veya 4 dakika sonra basımdaki ağrıdan eser kalmadı ogun bugundur hic bir sekilde bas ağrım yok Allah bu ilacı bulanlardan vede vesile olanlardan binkere razı olsun cok teşekkürler……

Halil POLAT
24 Şubat 2014 - 16:13

Selamlar.Ben Erzurum ili, Horasan İlçesindeyim.Yaklaşık 1 ay önce yorum yazmıştım.yine aynı arkadaşımın 22 Şubat tarihindeki tedavi seansında yanında bulundum.arkadaşımın ilk seansından bu yana 1 aylık sürede şeker oranının sürekli düştüğüne şahit oldum.aynı zamanda annemin ayaklarındaki ağrıların ilk tedavisinden sonra ikinci tedavisi de yapıldı.annemin ayaklarındaki geçmek bilmeyen ağrıların geçtiğine şahit oldum.annemin geceleri ayakları sürekli ağrıyor, uyuşuyor ve ısınmıyordu. Allaha şükür annemin bütn ağrıları sıddık bey’ in 32 bitki karışımdan elde ettiği ilaçla geçti.arkadaşımın 22 şubat tarihindeki tedavi esnasında sıddık bey’ e benimde bazı şikayetlerimin olduğunu söyledim.Sıddık beye Şikayetimin sabahları yataktan kalkarken halsizlik, yorgunluk, bitkinlik olduğunu söyledim. Sıddık bey de bu karışımdan benim alın bölgeme uyguladı ve uyuyana kadar çıkarma dedi.bende öyle yaptım.2 gündür üzerimdeki halsizlikten eser yok.allah razı olsun sıddık beyden ve emeği geçen herkesten…Sağlık problemi olup ta hastane hastane dolaşan herkese tavsiye ederim.Muhteşem Bir şey.ağrılardan yorgunluktan eser yok…herkese acil şifalar diliyorum…

ömer sancak
24 Şubat 2014 - 17:47

SAYGI DEĞER AĞRILI HEMŞERİLERİM BEN ÖMER SANCAK BENİM BİR YAKIN AKRABAM ŞEKER HASTASIYDI TÜRKİYEDE GİTMEDEĞİ YER BAŞVURMADIĞI YER KALMADI HİÇ BİR TEDAVİSİ OLMADI AMA ENSON AĞRIDA DUYDUMKİ AĞRIDA FILORA FİTOTERAPİ MERKEZİ AÇILMIŞ BULUNMAKDADIR VE GİTİK HASTAMIZA UYGULANAN TEDAVİ NETİCESİ İTİBARİYLE HASTAMIZ BAHSEDİLEN MUCİZE DEDİKLERİ BİTKİSEL ÜRÜNÜ BİZİM HASTAMIZADA UYGULADILAR RABİME ŞÜKÜRLER OLSUNKİ İNANILMASI ZOR AMA GERÇEK BİRGÜNDE AĞIZ KURULU GÖZDEKİ BUNALIKLIK VUCUDUN MUHTALİF YERLERİNDE ŞİDETLİ AĞRI AYAKLARINDAYSA HİSİZLİK VARDI BUNLARIN TAMAMI BİRGÜN İÇERİİSNDE TAMAMEN YOK OLDU BİZ BUNU GÜVEN TIP MERKEZİNDE ÇALIŞAN DAHİLİYE UZMANI DOKTOR ONUR BEYLE PAYLAŞTIĞIMIZDA ONA BU LOKAL UYGULAMADA BAHSETİĞİMİZDE KENDİSİ ŞOKA OLDU BENDE BİR AĞRILI OLARAK AĞRIDA BÖYLE BİR TEDAVİNİN BİTKİSEL TEDAVİSİ OLMASI BENİ GURURLANDIRDI BAŞTA İLACIN MUCİDİ OLAN SAYIN SIDIK DEMİR BEY EFENDİYE VE DOKTOR BARAN BEYE VE DOKTOR TUNCAY BEYE VE DOKTOR ALİ İHSAN BEYE VE FATMA HANIMA SAYGI VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM ÖMER SANCAK 05452300080

sercan arslan
25 Şubat 2014 - 10:13

selamın aleyküm sıddık demir abim ve doktor hocalarım.
bende iltaaplı romatizma ve ankilazon spondilit rahatsızlıgı var agrılardan artık duramaz durumdayım allah rızası için bana yardımcı olmanızı istıyorum tel: 05466026161 allah yar ve yardımcınız olsun.tokat/turhal dan sercan arslan

İDRİS OKCU
02 Mart 2014 - 23:10

merhabalar
babam diyabet hastalığı nedeniyle vefat etti ailemizde diyabet ırsi şimdi abim şeker hastası gözlerinde görme ve kullaklarında duyma kaybı var. sıdık bey ve baran beye nasıl ulaşırız bilmiyorum ancak drlarından ve sizden yardım bekliyorum 0536 452 47 51

AYSEL GENÇOĞLU
10 Mart 2014 - 12:21

Arkadaşlar ben ilacı kullandım şekerim iyileşti sıddık bey ve baran hocaya teşekkür edrim

ahmet yılmaz
13 Mart 2014 - 20:21

telefon numarası verirmisiniz?

AYSEL GENÇOĞLU
14 Mart 2014 - 13:22

AYAKLARIM TUTMUYORDU ELLERİM TİTRİYORDU SABAHLARA KADAR UYUYAMIYORDUM KARNIM DEVAMLI SANCILANIYORDU BU İLACI KULLANDIM TAMEMEN SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM DOKTOR BARAN BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM MUCİZE MUCİZE MAŞALLAH SİZDE KULLANIN FARKINI GÖRECEKSİNİZ HEMEN KULLANIN BAŞARILAR

AYSEL GENÇOĞLU
14 Mart 2014 - 13:23

HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ SADECE BURADA

zübeyde
14 Mart 2014 - 20:46

Ben bundan iki yıl önce şiddetli ağrılarımdan dolay Ağrı Merkezde bulunan güven tıp merkezine gittim değerli hocam Tuncay EKİCE vasıtasıyla bu ilaca ulaştım iltihapli romatizma tanısı bırkılmıştı bu mucizeyi bende kullanmak istedim ürün uygulanıldıktan sonra kendmi çok rahat hissettm ağrılarım Allaha şükürler olsun ki tamamıyla geçti bu işte emeği geçen başta ilacın mucidi olan Sn Sıddık DEMİR ve çalışma arkadaşlarına cani gönülden teşekkür ederm insanlığa böyle faydası olan birşeyi keşfedip sundukları için Allah yar ve yardımcıları olsun selam ve saygılarımla

Yusuf TUĞRUL
15 Mart 2014 - 19:56

Merhabalar ben Yusuf TUĞRUL saygıdeğer Ağrılı hemşerilerim Ağrımızda bahs edilen mucize dedikleri bu bitkisel üründen bazı şikayetlerinden dolayı değerli dostum Sn. Sıddık DEMİR sağlığımla ilgili bahs ettiğim şikayetlerm üzerine bu ürünü kullanmayı tavsiye etti kullandıktan sonra çok kısa bir süreç içerisinde hızla hayat kalitem normale dönüştü Rabbim bu değerli dostumun ve kendisiyle birlikte çalışan Dr arkadaşların yolunu açık etsin esnaf Merkez Ağrı

Hülya
15 Mart 2014 - 20:21

Son yıllarda çağımız hastalıklarından diyabet kanserden sonra yaygın hastalık haline gelmiştir. genellikle kalıtımsal ve çevresel etkilerin birleşimi ile oluşan kandaki glukoz seviyesinin aşırı derecede yükselmesiyle sonuçlanan metabolik bir bozukluktur.bir ürünün üretiminde nasıl ki bir kontrol mekanizması varsa insan vücüdunun da kontrol mekanizması yani laboratuvarı pankreas dır. besinler ağız yoluyla alındıktan sonra bir miktar pankreasa tahlile gönderilir eğer bu organımız da tahribatlar olmuşsa insan vücudu laboratuvarı olan pankreas doğru sonuç vermez ve vücut dengeleri değişmeye başlar. burada en büyük işlev inisülün hormonunu salgılanmasından kaynaklanır.bu durumda da şeker hastalığı dediğimiz insanı parça parça vücuduna zarar veren bir hastalık oluşumu başlar

bu hastalıkları sıralarsak

dolaşım sistemi
yüksek tansiyon
kalp yetmezliği
böbrek yetmezliği
Görme kaybı ve körlük
Duyma kaybı
His kaybı
Vücut yaraları

vücutta çetili organlarda tahribatlara yol açar

son 20yılda tıp alanında birçok gelişmeler şeker hastalığını durdurmaya etkili yöntem bulunamadı
insanların ağrıları yada çektiği ızdıraplar bir çok kişiyi yüz yıllardır kullandığımız bitkilerde aramaya başladı.
osmanlıdan buyana bilinen ipek yolunun bulunduğu yerde yani ağrı da insanlara bir ümit ışığı doğdu
Ağrılı bir vatandaş olan Sıddık Demir (14 çiçekli ve 18 çiçeksiz) toplamda 32 bitkinin karışımıyla elde ettiği ilacın şeker hastalığında doğal yolla tedavi edilebileceğini kanıtladı

mucize ilacı bulan sıddık demir bu karışımı önce kendi yakınlarında denedi ağrıda. bir çok kişiye şifa kapısı oldukan sonra dr hastaları bile tedevi etti bu tedaviyi uygulama sürecinde dr ekibiyle birlikte insanlara şifa kaynağı olmaya devam ediyor

hastalarından biri yaralar içinde ve sıddık demirin buldugu mucize ilaç dr gözetiminde bir hastaya uygulaması yapılırken canlı uygulamayı görebilirsiniz

Hülya Çopur
17 Mart 2014 - 14:11

Ben Çorumdan Hülya Çopur.Bu ilacın hastalara uygulanma asamasında ve hastaların memnun kalma asamalarında onlara sahıt olan bırısıyım.kızım sıddık beyın yanında gonunlu hemsırelık yapmıstı kızımın ılac hakkında soledıkleri ve gorduklerı gercekten taktırı hakedecek seyler.Bu ılacta emeği gecen herkese tesekkürlerımı ıletmek ıstıyorum ve SIDDIK beyın basarılarının devamını canı gonulden dılıyor ve ıstıyorum…

Elif
20 Mart 2014 - 13:55

Benim çocuğum 3 yıldır tip1diyabet,şuan 5 yaşında gerçektende çok perişan bir haldeyiz. İyleşme varssa bizde tedavi olmak istiyoruz. Muhammed aşkına bana bir yol gösterin yavrum gözümün önünde mum gibi eriyor.çalmadık kapı gitmedik hekim kalmadı artık kandırılmsk istemiyorum. Çocuğa bi zarar gelmesinden korkuyorum.tedavisi varmı ne olursunuz!

dr. baran
21 Mart 2014 - 14:30

merhaba elif hanım yorumunuzu okuduk. rabbim yar ve yardımcın olsun. elif hanım sizin o yorumlarda okuduğunuz gibi en küçük tip 1 hastamız 14 yaşındaki abdullahdır. yorumunu okumuşsunuzdur. eger cocuğunuzda ha1c yüksekse onun düşürülmesinde , ünsilün kullanıyorsunuz düşürülmesinde yardımcı oluruz. çocuğunuzun hayat kalitesinin artmasına yardımcı olabiliriz. ancak sizin okuduğunuz yorumlardaki gibi bir çeşit bitkisel ürün var. başta tip 2 şeker hastalığı olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde muhteşem sonuçlar alınmaktadır. size gönülden yardım etmek istiyoruz. 0472 215 40 03 Dr Baran Öztürk…. 0472 215 40 03

ömer
21 Mart 2014 - 14:56

merhaba. ben yaklaşık 1 sene önce tip2 şeker hastalığı şikayeti ve rahatsızlığı ile sıddık demire başvurdum. uygulama yapıldıktan sonra hiçbir sıkıntım kalmadı. ne ilaç ne de insülin kullanıyorum. hiç bir sıkıntım kalmadı. .şikayetlerim son buldu. ha1c seviyem ise normal düzeyde kendimi gayet rahat hissediyorum. sıddık demire çok teşekkür ediyorum. tüm hastalarımıza allah şifalar versin. 0507 233 50 43

Elif
24 Mart 2014 - 15:10

Baran bey size verdiğiniz nmr dan ulaşamıyoruz

ömer
26 Mart 2014 - 17:08

İrtibat num 04722154003 05453173071

aynur aydemır
26 Mart 2014 - 19:47

cok saygı deger verdıgım sıdık abıme benımle ılgılenen dr. tuncay ekıncı dr. ali ihsan şahalan dr. fatma dilek delal dr. baran özturk hepsine ayrı ayrı tsklerimi ve minettarlıgımı ne kadar dıle getırsem azdır gercek anlamda bana cok emek caba sarf ettıler belirtilen emesle hastalıgımla hic bir rahatsızlıgım kalmadı benı esıme ve cocuklarıma eskisi gıbı salıklı mutlu bır hayat sunmama sebep oldular abartısız hepsı dogru gercekten bınlerce kere tsk ederım sıdık abı basta olmak uzere 05457970730 bu benım numaram bılgı almak ısteyen araya bılır seve seve yardımcı olurum elimden geldıkce benım gıbı bınlerce ınsan caresız sekılde bır yerlerde umut kapısı arıyor herkes elını uzatsın onlara

sıraç köylü
30 Mart 2014 - 17:46

ben sıraç köylü ağrı ibrahim çeçen üniveersitesin de öğrenim görmekteyim ilaç kullanalı tam on ay oldu ve hiç bir şikayetim bugüne kadar olmadı okuldaki hayat kalitem yerinde ve hiç bir şikayetim de yok çok şükür sayın SIDDIK DEMİR DR BARAN ÖZTÜRK,TUNCAY EKİNCİ, ALİ İHSAN ÇUHADAR VE FATMA DİLEK DELAL ‘a teşekkürlerimi sunar benmle çok ilgilendiler sonsuz teşekkürler 05313878982

Mehmet uzel
03 Nisan 2014 - 20:25

Ben mehmet uzel kayseride yaşıyoruz eşim 27 yaşında ve sedef hastası özellikle tırnaklarındaki sedefler moralini çok bozuyor,ayrıca migreni ve zaman zaman mide ağrıları var,daha önceleri sadece saçlı deride olan hastalığı iki yıl önce çok ilerledi kayseri erciyes üniversitesinde bir doktora gittik üç ay ilaç kullandı ve çok ciddi yan etkisiyle karşılaştı ayrıca üç yıl çocuk sahibi olmamız gerektiğini öğrendik fakat hastalığı iyileşmedi.ardından haftada bir iğne vurulmaya başladı aylarca tedavi gördü birsürü iğne vuruldu ama sedefi hiç iyileşmedi.
Lütfen yardımcı olun bu ilacı nasıl nerde bulabiliriz ve eşimi nasıl tedavi ettirebiliriz?

Yeşim Mengeş
05 Nisan 2014 - 23:21

Daha önce Sıddık amca bir gün uygulama yaptı aslına bakarsanız pek ciddiye almadan denedim ancak daha sonra aylardır çektiğim şikayetim bir daha olmadı :-) Mayıs ayında ms hastası olan bir arkadaşım tedaviye başlayacak .. umudumuz oldun Sıddık amca sevgiler

Yeşim Mengeş
08 Nisan 2014 - 15:24

1. Yorum bana aittir ancak değeri bana ait olmadigi gibi telefon numarası da bana ait değil yorumun silinmesini rica ederim. Ayrıca direk Sıddık beyle iletisime geçilmesini tavsiye ederim

Hülya ---İSTANBUL
11 Nisan 2014 - 01:19

Migren Ağrılarına Kesin Çözüm Bulundu
Dünyada baş ağrısı çekmeyen insan yok denilebilecek kadar azdır.Baş ağrısı çektiğimizde de ağrı kesici kullanmayan insa yok denilebilecek kadar azdır. Bazı baş ağrıları vardır ki ağrı kesici kullanırsınız ama geçmez.
Bazen kalabalık ortama girersiniz yada çok gürültülü bir ortama, göz kapakları ağırlaşır ve gözünüzden başınıza doğru şiddetli bir ağrı oluşur.hemen karanlık ve sesiz bir ortamda kalmak istersiniz sanki başınızın bir nebze olsun ağrısı hafifler , hemen uyuyabilirseniz bir ihtimal sabah kaltığınızda ağrınız kalmamış ve başınızda çıldırtıcı bir zonklamayla uyanırsınız bu belirtileri yaşıyorsanız migreniniz var demektir.

bilindiği üzere bayanlarda çok karşılaşılan migrene nasıl kapılıyoruz . ergenlik döneminde erkek yada kadınların tum duygularını bir arada yaşaması ve tum duyguların bir birini tetiklemesi aynı anda bir çok şeyi düşünmek yetersiz ve düzensiz beselenmek ,gereginden fazala uyku yada az uyku,çağın hastalı stres …v.b gibi bir çok nedenin birleşmesiyle feci baş ağrısı çekiyorum denilen migrenin temelleri atılmaktadır.
Genç yaşlarda migren başlangıcı olan insanlar 30-40 yaşlarında daha şiddetli ağrılar çektiginde öncelikle baş ağrısının tanısını tümör olark düşünmekte ve sonrasında aslında migrenin vuku bulduğu gözlenmektedir.

ağrıda her derde deva olan sıddık demirin bulduğu ilaç migreni olan hastalara da şifa oluyor.
sıddık demirin yapmış olduğu bitkisel ilacı migreni olan ve bir çok doktora gidip tedaviye cevap vermeyen insanlar bile şifasını görmeye devam ediyor

Hülya---İSTANBUL
11 Nisan 2014 - 10:00

SIDDIK DEMİR KİMDİR
Ağrılı bir vatandaş olan Sıddık Demir (14 çiçekli ve 18 çiçeksiz) toplamda 32 bitkinin karışımıyla elde ettiği ilacı bir çok hastaya şifa olsun diye bulan kişidir.

ilacın bulunmasında lokal denemeler yaptıktan sonra bulduğu ilacı öncelikle ;hasta olan doktor yada şeker hastası bulunan doktor yakınlarında denemiştir. elde ettiği sonuçlar neticesinde ilacın göstermiş olduğu etki ve içindeki bileşenler kullanıcı olan doktor yakınlarının iyileşmesi neticesinde gönüllü olarak doktorlardan bir ekip kurup bunu tüm dünyaya duyurmak için Flora Fito Terapi Merkezini kurmuşlardır.

Flora Fito Terapi Merkezi Merkezi Ağrıda! yani ilacın bulundu kaynakta olup şubesi Konya dadır

Hülya---İSTANBUL
11 Nisan 2014 - 10:09

MUCİZE İLACI BULAN SIDDIK DEMİRİN FLORA FİTO TERAPİ MERKEZİNE ULAŞMAK İÇİN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

AĞRI İRTİBAT

Dr. F. BARAN ÖZTÜRK

Leylek Pınar Mah. Hani Baba Cad.
Kırık Köprü Yanı NO:21
MERKEZ, AĞRI

Tel: 0472 215 40 03
0532 558 07 29

KONYA İRTİBAT

Dr. ALİ İHSAN ÇUHADAR

Dr. Halil Ürün Cad. Kızılkaya Ticaret Merkezi No:121
Selçuklu Merkez, Konya

TEL: 0506 898 49 02

Hacı Nüsret BEYAZIT
11 Nisan 2014 - 20:39

Ben uzun zamandır bu mucize ürünün takipçilerinden biri oldum Rabbime şükürler olsun ki birçok derde deva olmuştur.Sn Sıddık DEMİR gerçektende imkansızı başarıp bulduğu bu mucize ile bilim dünyasının gündemine gelmeye hak kazanmıştır diye düşünüyorum ben Ağrılı bir vatandaş olarak bu güzel olayı cani gönülden kutlar Sıddık BEYE ve yanında yer alan Dr arkadaşlara çalışmalarında başarılarının daimi olmasını dilerim saygılarımla Nüsret BEYAZIT

Lardan Erdem
14 Nisan 2014 - 15:08

merhabalar.. saygı değer ağrılı hemşerilerim ben lardan erdem hastalığım tip2 şeker hastalığıdır yaklaşık olarak bir yıl önce serhat şehrimiz olan ağrıda 32 bitki karışı ile elde edilen mucize dedikleri bitkisel ürünü bnde kullandm rabbime şükürler olsun ki bir yıldır ünsülin hap başta olmak üzere herhangi bir ilaç kullanmamaktayım hyal gibi ayağımdaki sürekli yanmalar ağız kuruluğum gözlerimde ki bulanıklık ve vücudumun muhtelif yerlerinde ki ağrılar bu ilaç sayesnde tekrarlanmamak üzere yok oldu bu ilaca sebeblik eden başta sıddık demir olmak üzere doktor tüncay ekinci beye ali ihsan çuhadar beye ve flora fito terapinin sorumlu hekimi olan sayın doktor feyzullah baran öztürk ve fatma dilek hanım efendiye ağrı doğru haber aracılığıyla kendilerine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarm sağolun varolun iyi ki varsınız.. 0545 865 70 30

NURAY ÇAÇAN
15 Nisan 2014 - 10:25

SLM HERKESE BEN NURAY DAHA ÖNCE YORUM YAZMIŞTIM BENDE ŞİDETLİ BAŞ AGRISI VARDİ DEYERLİ ABEM SIDIK ABEYE EŞİMİN TANIŞMASİYLE GİTMİŞTİM EŞİMDE ŞEKER HASTASIYDI SIDIK BEYE DEVAMLI GİDİP GELİYORDU BENDE BAŞ AGRISINDA ABEME GİTIM BANA MUCİZE İLACI UYGULADI İNANIN BENDE BAŞ AGRISI DENEN İLETEN PİŞİ KALMADI BEN HEMŞİREYİM NOBETEDE GİRİYORUM UYKUSUZDA KALI YORUM İNANIN BAŞ AGRIM DİYE PİŞİ KALMADI BENDE ALLAH DEYERLİ ABEM SIDIK BEY VE EKİBİNDEN RAZI OLSUN HASTALARADA ALLAH ŞİFA VERSİN SAYGILAR NURAY ÇAÇAN

ömer kaya
16 Nisan 2014 - 17:01

ben ömer kaya eleşkirtte musunya köyünde oturmaktayım ağrıda üniversite okumaktayım doğru doğru haber sitesi aracılığya ağrıda bahsedilen mücize dedikleri ilaçtan haberdar oldum teşekkür ediyorum kendilerine ben de bu yorumları okuduktan sonra yakında tanıdığım iki arkadaşımı açıklamada bulunmak istiyorum özgür mugan ve seracettin köylü bu arkadaşlarımın şikayetlerini biliyodum bu şikayetleriyle ilgili türkiyede kendi hastalıklarıyla ilgili iyileşen olmadığı için bende çok üzülüyordum daha sonra bir hocamızın tavsiyesiyle arkadaşlarım bu bitkisel ürünü kullandı her ikisinimde şifa bulması beni çok mutlu etti halen türkiyenin her yerinde dev hastaheneler yapılmaktadır bende üni. okuyon geleçekte ülkeme katkı sunan bir vatandaş olarak siz değerli insanlarımıza soruyorum bu kadar çok hastalığı iyileştiren mucize ilaçı neden halen bilim adamları bu bahsedilen ilaç hastaların derdine şifa oldukları için susuyorlar çünkü dünyada lokal uygulamarı ilk bitkisel üründür onun için baştaa ben olayın tanığı olarak bu şaşkınlığımı gizliyemiyorum ve tekrar siz değerli bütün büyüklerime saygı ve şükranlarımı sunuyor bu bitkisel ürünün mutlaka değerlendirilmesine inanıyorum ülke ekonomisine de büyük kattı sunacak diye düşünüyorum SIDDIK DEMİR’e DR TUNCAY BEYE ve diğer dr arkadaşlara saygı ve şükranlarımı sunuyorum AĞRI

ömer kaya
16 Nisan 2014 - 17:05

BUDA BENİM TL NUMARAN ALTINAS YAZIP YAYINLARSANIZ SEVİNİRİM 05347629089

ibrahim uğurbaş
17 Nisan 2014 - 15:00

ben muş malazgirtten ağrıda üniversite okumaktayım 3 aydır ağrıda tedavi görmekteyim yüzümdeki sivilcelerin gittiğini ve tedavinin bir sonuç verdiği olmadı ve arkadaşımın bana tavsiye ettiği bu mucize ilaçı görmek tanımak istedim ve siz değerli hocalarımdan bir yardım eli rica edeiyorum burada zaten burslu öğrenciyim

Ayşe ALTUN
19 Nisan 2014 - 22:02

Değerli Ağrılılar gerçektende sizleri çok şanslı buluyorum böylesine bir ürünle karşılaştığınız için arkadaşım Aynur Hanm çok ciddi sıkıntılar duyuyordu bu ürün sayesinde kendisini ciddi anlamda toparladı üzerinden bir yıla aşkın bir süre geçmesine rağmen rabbime şükürler olsun ki hala çok iyi ilacı bulup bu denli ciddi bir çalışma sürdüren Sn Sıddık DEMİRE bir ağrılı olarak şükranlarımı sunarım…

halis
20 Nisan 2014 - 13:38

buradakı yorumları okudum benım esımın de rahatsızlıgı var bu mucıze ilaci bız de kullanmak ıstıyoruz yardımcı olursanız cok sevınırız 05533924050

ismet köse
22 Nisan 2014 - 17:22

ben arzu tuncay bey ali ihsan çuhadar ve fatma dilek delal hanım ve baran beyle gönüllü hemşirelik yaptım ilacın mücidi olan satın sıddık demirle birlikte uzun bir süre hemşirelik yaptım bu bitkisel ürün biz ağrılılar için bir lütüftür çünkü bu doktorlarımız gerçekten yıllardır çözümsüzlükle başarılanamayan kronikleşmmiş başta şeker hastalığı olmak üzere lokal uygulamalı dünyada ilk olan yöntemle birçok hastalık rahatlıkla kısa sürede iyileştirmeyi başarıyor bende birebir tanık oldum kendilerini tebrik eder saygı ve şükranlarımı iletirim

Çorumdan Hülya Çopur
25 Nisan 2014 - 18:10

çok saygıdeğer sıddık bey’in bulmuş olduğu mucize ilaç sayesinde türkiye’nin birçok ilinde gelen hastalar var bunlara birebir şahit olan birisi uygulanması ve hastalığından kurtulan hastalarla birebir konuşup hiçbir şeyim kalmadı diyen insanlarla sohbet ettim dinledim sıddık bey sadece ilaç bulmakta mucize yaratmamış çok özelliklere sahip olan birisi beyefendi kişiliğiyle yardımseverliğiyle saygı ve sevgiyi hak eden birisi iyiligi ve dostlugu asla unutmaz kendisine çok teşekkür ediyorum saygilarimi sunuyorum..

Ayşe ALTUN
29 Nisan 2014 - 15:35

HÜLYA HANIM SIDDIK BEYDE SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDER SİZİ İYİLEŞTİRDİĞİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM

Hülya-İstanbul
02 Mayıs 2014 - 10:44

sıddık bey bu ilacı bulmak için çok uğraştı bilimsel çalışmaları sonrasında sonunda buldu ve çok hastaydım ben şeker hastalığında kurtardı yürümemi sağladı beynimde kist vardı tamemen iyileşti teşekkürler baran bey sıddık bey TEŞEKKÜRLER

Fatih AYKUT
08 Mayıs 2014 - 14:50

merhaba ben 3 ay once yazmıştım hb1ac 11,98 cıkmıstı doktorlar bana insülin kullanacağımı ve ilaçla tedavi olacagımıı söylediler bende ınsulin kullanmak istemedim internetten araştırdım ağrıda 32 bitkiden oluşan ilaç ı gordum hemen randevu aldım Sıttık Demirle tanıştım oda ilacı bana uyguladı 3 ay sonra hba1c 7,5 e dustu suan halen daha sekerim düşmekte normal seviyelere geldi hayat kalitem aşırı derece de arttı suan cok sağlıklıyım vede kendimi cok ii hissediyorum Allah bunu bulandan vede vesile olandan binlerce razı olsun tum hastalara acil sifalar diliyorum inşallah herzek sağlığına kavuşur yıne son seker testtini yaptırdıktan sonratekrar sizlerle paylaşacağım

Şafi HOCA
15 Mayıs 2014 - 21:37

Değerli okurlar ben Ağrıda otuz yıla aşkın bir süredir imamlık yapıyorum birçok noktada ve alanda kendi meslektaşlarımla güzel şeyler yaptığıma inanıyorum.Doğruhaber sitsini yakınen takip ettiğim için bu mucizeyle karşılaştım ve doğal olarak sorguladım nasıl olur da bu ürün birden fazla hastalığa iyi gelir diye düşündm daha önceden hasta olup ve bu ürünü uyguladıktan sonra iyileşen insanlarla yakınen görüştüm 32 adet mucize bitkiden meydana gelen bu ürün hakkında işşitiklerm beni büyük bir şaşkınlığa sürükledi hastalarn bir önce ki ve sonra ki tahlilleri arasında o kadar büyük bir fark var ki bu inanılmaz tüm bunlar yer yüzünde yaşayan insanlara hayırlı uğurlu olur inşallah ürünü bulup insanlığa armağan eden değerli Sıddık DEMİR ve Dr. ekibine şükranlarımı sunar çalışmalarında başarılarının devamını dilerim..

Filiz Sancak(Ankara)
17 Mayıs 2014 - 14:14

Şifalı otlar yada bir şifalı bitki tedavisi insan bedenini kısmi olarak değil bir bütün olarak tedavi etmekte olup,bedenin her bölümüne ayrı olarak yaklasmaz.Hastalık insan bedeninin tümündeki bir dengesizligin sonucu olup,standart ilaçlarla bu tedavi,hastanın bedeninin hasta olan bölümüne yönelik olurken,bitkisel ilaçlarla bu tedavi bu yaklaşımın bütünsel doğasını ortaya koyar.Bu yaklaşım sadece hastalığa odaklanmaz.Hedef ideal sağlığı,esenliği yaratmak ve hastalıkların gelişmesini önlemektir.
Fitoterapi bitkisel tedavi yontemi anlamina gelir.Hastalıkların bitkisel tedavisi bu anlamda en eski sağlık sistemidir.Bugünde fitoterapi sağlığın korunması,yaşam kalitesinin yukseltilmesinde vede hastalıkların tedavisinde kullanılan alternatif tedavi yöntemleri arasında yer alan bir bölümdür.Şifalı otların insanın kendi vücudunun iyileştirme gücünü güçlendirerek muhatemel hastalıkları önlemek ve varolanlarida iyileştirmek için vücudumuza yardım etme becerileri vardır.Bu yüzden şifalı bitkileri yaşam kalitemizin artması için sağlığımızı koruyabilmek adına hayatımıza alabiliriz.
Sıddık beyin Ağrı da başlattığı ve üzerinde yaptığı çalışmalar sonucunda kesin ve net tedavilere ulaşabilmiş olması Ağrı halkı ve ülkemiz için bilim alanında çok büyük bir gelişmedir.Bu ilaç için Sıddık bey ve ekibine başarılarının devamını dilerim.Ülkemizde bu tür kesin çözümlü ilaçlar yaygın olmadığı için Sıddık beye milletimiz adına teşekkür ediyorum,çünkü insanımızı bir çok hastalıktan kurtarabilecek nitelikte bir üründür.Sıddık beyinde bu ilacı daha fazla insanımıza ulastirabilmesini canı gönülden isterim.Saygılarımla…

hasankarabulut
30 Mayıs 2014 - 17:04

koah ve bronşektazi hastasıyım çok rahatsızım bilgilendırırseniz memnun olurum karışım bana negibi faydasıolur saygılar

doktor baran
20 Haziran 2014 - 13:10

cep yazın sizi arıyalım

abdullah
23 Haziran 2014 - 13:54

ben abdullah taşa 16 yaşında ağrı merkez mehmet akif ersoy mahallesinde ikamet etmekteyim hayrettin atmaca anadolu lisesinde 11. sınıfta okuyorum hastalığımla ilgili doğru haber sitesinde daha önce kendimle ilgili yaşadığım sağlık sorunlarımı anlatmıştım sizlere rabbime şükürler olsun ki mucize dedikleri bu bitkisel ilacı kullandıktan sonra hayat kalitem %100 arttı 196\2014 tarihinde erzuruma gittim tekrar atatürk üniversitesine gittiğim de benimle yapılan tahlillerde hba1c halen 5.5 e düştü önceden ise 14.2 idi bu da ordaki değerli hocalarımı şaşkınlığa düşürdü anlayamadığım sey benim gibi milyonlarca hasta insanın hastane kapılarında sürünürken sözde geleceğin gençliği olan bize kimse halimizi sağlığımızı sormuyor bizler 16 17 yaşında gençleriz bizim hastanelere düşmemizi çok mu istiyorlar biz hastanelerden nefret ediyoruz zaten kim hastaneleri sewiyorki böyle bir ilacın bulunduğu türkitede neden hiç bir bilim adamı gelipte bu çalışmaları takip etmiyor bizi dinlemiyor bizi incelemiyor sizleri bekliyoruz değerli hocalarım işte ilaç denilen şey budur çok dğerli hocalarım endokrin uzmanı f.dilek delal genel cerrah tuncay ekici anestezi uzmanı doğan bey ve çok sevdiğim abi olarak gördüğüm doktorlar ali ihsan çuadar ve baran öztürk hepsinin ellerinde öper saygılarımı sunarım çokkk değerli sıddık beye şükranlarımı sunarım ha bide tlf numarası verecektim şuan numaram yok en kısa zaman da numaramıda eklerim saygılarımla apo 😉

Murat
26 Haziran 2014 - 14:46

Merhabalar Baran Bey.
Öncelikle böyle mucizevi bir bitkisel ilacı insanların sağlıgına kavusması için buldugunuz ve hızmete sundugunuz için herkes adına teşekkür ederim.
Kardesım yaklasık 8 aydır böbreklerinde İga nefropatısi teşhisi ile kortizon tedavisi görmekte ve laboratuvar değerlerine göre kreatinin 1,8.. idrar tahlılındeki proteini 1 gramdır. İnsanlara hizmete sundugunuz bu mucizevi ilaç kardesımde kullanılabılınır mı? Ayrıca tecrübelerinize dayanarak hastalıgında iyileşme olur mu.. Yardımcı olursanız sevınırım.. İyi günler..

bekircan karsandık
27 Haziran 2014 - 00:31

ilacı almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

fikret kaya
30 Haziran 2014 - 15:45

merhaba arkadaşlar ben ağrılı doğru haber sitesini takip eden bir vatandaşım bu ilacın ağrıda ortaya çıkması beni çok gururlandırdı inşallah kısa zamanda tüm dünyaya ulaşır bulanlardan allah razı olsun saygılarımı arz ederim

abdullah
01 Temmuz 2014 - 14:23

daha önce yapmış olduğum yorumlarda telefon numaram yoktu bu da benim telefon numaram 05452861110 abdullah taşa

muhammet şahin
17 Temmuz 2014 - 10:43

herşey çok güzelde bu ilaca nasil ulaşacağız onu kimse yazmamis

yalçın
22 Temmuz 2014 - 16:05

Merhaba,

Ben burda telefon numarası verilen kişilerin çoğunu aradım ya telefon açmıyorlar yada başka birisine yönlendiriyorlar,eğer böyle bir ilaç varsa buna nerden ulaşabiliriz illa ağrıyamı gelmemiz lazım.

fikret kaya
01 Ağustos 2014 - 13:02

bu ilacı kulanmama rağmen yazılan yorumlar insana vaaaaauy dedirtiyor allah bulanlardan razı olsun kullananlara şifa olsun………………

Emre
05 Ağustos 2014 - 08:35

Merhaba, bende baslangic duzeyinde bel ve boyun fitigi var. Bu ilacin bu rahatsizliklara faydasi dokunuyor mu? Yurt disinda yasiyorum, eger faydasi var ise bu ilaca nasil ulasabilirim, posta yoluyla alsam kendim dr. yardimi olmadan kullanabilir miyim?

ahmet sağınç
05 Ağustos 2014 - 20:15

Ben ahmet daha önceki yorumlarımda yani 1 bucuk yıl önce romatizma hastasıydım bu bahsedilen mucize bitkisel ilacı bende kullanmıştım rabbime şükürler olsun ki bir kez kullanmama rağmen yani vücudumdaki mühteşem ileşmeyi bende görünce duygu ve düşüncelerimi siz değerli doğru haber okuyucularıyla tekrar paylaşmak istedim çünkü ben doğuştan romatizma hastasıydım bu ilaçla 1 bucuk yıl önce tanıştım ama daha önce doktorların bana hep deposülin iğnelerini kullanmazsan felç olacaksın demişlerdi ben de 1 buçuk yıldır bu iğneleri kullarmıyorum ve şimdi daha güçlü daha sağlıklıyım ve okul hayatımda daha başarılıyım ayrıca doktorlarımın da dediği gibi o iğneleri kullandığımda felç olmuş gibi oluyordum allah hepsinden razı olsun çünkü ellerindeki imkanlar o kadardı bende şuanda bu site aracılığıyla tekrar başta SIDDIK Bey,Doktor TUNCAY EKİNCİ bey,FATMA DİLEK DELAL hanım Doktor ALİ İHSAN ÇOĞADAR abi ve AĞRI FLORA FİTOTERAPİ MERKEZİNİN sorumlu doktoru BARAN ÖZTÜRK bey´e saygı ve şükranlarımı sunar hepsinin ellerinden öperim teşekkürler.
ADRES:MEHMET AKİF ERSOY MAHALESİ NO:7
OKUL:HAYRETTİN ATMACA ANADOLU LİSESİ
TL NO:05309472270 AĞRI

Zeynep Bayram
21 Eylül 2014 - 14:31

Bu ilacı bulan doktorlarımıza çok teşekkür ediyoruz.Onlar sayesinde insanlarımız o kimyasal ilaçları kullanmaktan kurtuldu.Doktorlarımıza başarılarının devamını diliyoz.

MIMI IVANOVA
26 Eylül 2014 - 00:05

MUCIZE ILACTA DEGIL, ONU BULANDA
HERSEYDEN ONCE BENIM ICIN COK DEYERLI OLAN SIDDIK BEYE SONSUZ TESEKULERIMI SUNUYORUM.BEN BULGARISTAN VATANDASIYIM 4 YILDIR TIP1 DIABET HASTASIYIM INSULIN VE HAYNI ZAMANDA HAP KULANIYORDUM.AYAKLARIMDA KASILMA VE TUTULMA VARDI.DISLERIM SALLANMAYA VE DUSMEYE BASLADI GUNDE 4 DEFA IGNE YAPIYORDUM 100 UNUTE INSULIN VE 2 HAP KULANIYORDUM.BIR GUN INTERNETTE GEZERKEN 32 BITKI KARISIMI MUCIZZE ILAC DIYE YAZIYI OKUDUM.TELEFONDAN BIZZAT DEYERLI PAHABICILMEZ INSANLA SIDDIK DEMIRLE GORUSTUM VE EN YAKIN ZAMANDA, HANI SADECE SARKILARDAN BILDIYIM AGRI DAGNIN ETEKLERINDE BULUNAN AGRIYA GITTIM. O GUN SAYGIDEYER SIDDIK BEYLE, ARAM DEMIR, EMRE DEMIR, DR ALI IHSAN CUADAR VE DR BARAN OSTURK ILE TANISTIK. HBA1C-8 CIKTI ACLIK SEKERIM 200LERDE TOKLUK ISE 300LERDE OLUYORDU.OKARDAN INSULIN VE HAPA KARSI .TEDAVIYE BASLADIK VE HAPI KESTIK INSULINI 100DNE 60A INDIRDIK VE SEKERIM DUSMEYE DEVAM EDIYOR BUNARA SEBEB OLAN TEK BIR ADAM VAR:SIDDIK DEMIR.BULGARISTANA DUN GELDIM VE ARTIK ORALARI OZLEDIM CUMHURIYET CADDESI, BEY KONAGIN, KEDIYI, SALINCAGI…ORDA GECIRDIYIM 7 GUN BANA COK IYI GELDI MUTLUYUM. ILERDE GELISMELERI SIZE YAZARIM

cihan akkuş
26 Eylül 2014 - 13:46

ben cihan akkuş ağrı cumhuriyet caddesinde esnafım migdemle ilgili şikayetlerden dolayı internte mucize dedikleri ilacla karşılaştım ayrıca dogru haber sitesin de böyle bi ilacın haber olması beni cok mutlu etti. bende bu ilacın oldugu merkeze gitim sayın sıddık demir doktor baran bey ali ihsan beyle karşılaştım kendimle olan ilgili olan şikayetlerimi anlatım daha sonra ilaç uygulandı beş yıldır özlem cektim bazı yiyecekler yemeye başladım kısa sürede bir insan daha ne istiye bilir ALLAH binkere doktorlarımızdan ve sıddık beyden razı olsun hepsine minatarım
not=meger bu ilaç burnumuzun dibindeymiş fark etmemişsiz saygı ve şukranlarımızı dileriz
05423845958

MIMI IVANOVA
26 Eylül 2014 - 16:03

MUCIZE ILACTA DEGIL, ONU BULANDA
HERSEYDEN ONCE BENIM ICIN COK DEYERLI OLAN SIDDIK BEYE SONSUZ TESEKULERIMI SUNUYORUM.BEN BULGARISTAN VATANDASIYIM 4 YILDIR TIP1 DIABET HASTASIYIM INSULIN VE HAYNI ZAMANDA HAP KULANIYORDUM.AYAKLARIMDA KASILMA VE TUTULMA VARDI.DISLERIM SALLANMAYA VE DUSMEYE BASLADI GUNDE 4 DEFA IGNE YAPIYORDUM 100 UNUTE INSULIN VE 2 HAP KULANIYORDUM.BIR GUN INTERNETTE GEZERKEN 32 BITKI KARISIMI MUCIZZE ILAC DIYE YAZIYI OKUDUM.TELEFONDAN BIZZAT DEYERLI PAHABICILMEZ INSANLA SIDDIK DEMIRLE GORUSTUM VE EN YAKIN ZAMANDA, HANI SADECE SARKILARDAN BILDIYIM AGRI DAGNIN ETEKLERINDE BULUNAN AGRIYA GITTIM. O GUN SAYGIDEYER SIDDIK BEYLE, ARAM DEMIR, EMRE DEMIR, DR ALI IHSAN CUADAR VE DR BARAN OSTURK ILE TANISTIK. HBA1C-8 CIKTI ACLIK SEKERIM 200LERDE TOKLUK ISE 300LERDE OLUYORDU.OKARDAN INSULIN VE HAPA KARSI .TEDAVIYE BASLADIK VE HAPI KESTIK INSULINI 100DNE 60A INDIRDIK VE SEKERIM DUSMEYE DEVAM EDIYOR BUNARA SEBEB OLAN TEK BIR ADAM VAR:SIDDIK DEMIR.BULGARISTANA DUN GELDIM VE ARTIK ORALARI OZLEDIM CUMHURIYET CADDESI, BEY KONAGIN, KEDIYI, SALINCAGI…ORDA GECIRDIYIM 7 GUN BANA COK IYI GELDI MUTLUYUM. ILERDE GELISMELERI SIZE YAZARIM

MIMI IVANOVA
27 Eylül 2014 - 20:29

BULGARISTANDAN YINE MERHABA,
DEGERLI OKUYUCULAR BEN 10 ONCE AGRIDA IDIM VE 3 GUNDUR BULARISTANDAYIM, DAHA ONCEKI YORURUMDADA YAZDIGIM GIBI TIP1 SEKER HASTASIYIM. SOK SUKUR HIZLA IYIYE GIDIYOR HER GUN INSULINIMI AZALTIYORUM, SEKERIM SU ANDA ACLIK 120-150 ARASI, TOKLUK ISE 200ZU GECMIYOR. DOGRUSUNU SOYLEMEK GEREKIRSE BEN HIC INANMIYORDUM CUNKU DUNYADA BIRKAC HASTALIGI SONUNA KADAR IYLESTIRECEK SIFALI ILAC BULUNAMAMASTIR, DIABET TE ONARDAN BIRI, AMA COK YANILMISIM. SUKUR ALLAHA KI AGRIYA GITTIM VE DUNYADA BILIYORUM KI BIRDAHA OYLE BIR ADAMI TANIMAM SIDDIK DEMIRLE TANISTIM. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN. ORDA BEN GIBI HASTA OLAN ABDULLAH (APO :) ) ILE TANISTIM KENDISIDE TIP1 HASTASI.16 YASINDA COK YAKISIKLI VE TATLI BIR COCUK, NE YAZIK KI BU HASTALIK ONA HIC YAKISMIYOR, AMA SUKUR KI SIDDIK BEY ONUN YANINDA. BU GUN APO ILE TELEFONDAN GORUSTUM, COK IYI OLDUGUNU DUYUNCA COK SEVINDI VE ONUDA COK OZLEDIM :). SIZE GELISMELERIMI YAZARIM, SIDDIK BEYE TESEKULLER. SAYGILARLA…

ABDULLAH
28 Eylül 2014 - 15:53

ben abdullah daha önce yapmış olduğum yorumlarda belirttiğim gibi çok iyiyim geçen hafta buraya gelen mimi ablanın durumuda çok iyi allah daha iyi etsin onu özledik ve çok seviyoruz Kalbimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz asıl hastalık sana yakışmıyor abla kendine dikkat et 3 ay sonra görüşürüz

Caner ALTUN
29 Eylül 2014 - 15:46

Cihan akkuş isimli arkadaşım benim şuan yaşadığım miğde rahatsızlığını yaşıyordu bir süre önce sıddık bey ve doktor baran bey tarafından mücizevi ilaçla tedavi edilmiş gerçektende iyileşti ben bayadır ilaç tedaviside oluyorum ama bir türlü sonuç alamadım doğru düzgün yemek yiyemiyorum cihan arkadaşım olduğundan dolayı cihanı takib ediyorum şükür durumu çok iyi bende bu mücize dedikleri bitkisel ilacı kullanmak istiyorum bu telefon numarasından bana ulaşırsanız sevinirim
Caner ALTUN AĞRI/Merkez
0542 246 44 04

Hasan Çetinkaya
03 Ekim 2014 - 14:36

ONBİR YILLIK ŞEKER HASTASIYIM BU İLACI ALIRSAM NEKADAR BİR ZAMANDA TEDAVİ OLURUM VE İLACIN FİYATI NEKADAR BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER

Guner
03 Ekim 2014 - 18:01

Merhaba site okuyanlar hayatta hicbir sey tesaduf deil.Nissan ayinda internette arastirma yaparken bir anda onume cikti agrida bir vatandas 32 bitkiden mucize ilac bulmus.Dikatimi cekti hastakarin yorumlarini okudum ve sok oldum, bizzat bir astayla ihtibat kurdum mucize ilaci bulan Siddik beyin numarisini aldim, kendisilye gorustum.Dostane yaklasimina minnettar kaldim, ozguvencim artti ve Bulgarsitan dan kalkip Agriya iki bayan gittik, mucize dedikleri ilac hakkaten mucize.Rabbimin verdigi bir lutfu dur.Ilk gunden karisimi uyguladiklari zaman kalp carpintim gecti kolumdan agri bir bardak bile zor tutardim o da gecti reflum migrenim onardandan da kurtuldum.Siddik Demir ve aylesi cok saygili ve misafir pervel insanlar, orada dikattimi ceken Kemal diye bir kisi bir de 83 yasinda bir dede.Siddik beye sorduk bunlar kimdir Kemali anne bobasi redetmis sokakta cirilciplak gezip kendiyle konusan biriymis Siddik bey onu almis tedavi etmis simdi kemal onun cifliginde eleman.Dedeyle de biz gitimizde 3 gunluk tanisimirslar dedeyle konustumda dede bana soyledi bu adam, adam gibi adam, ama cok gec buldum dedenin lafina bende katiliyorum hakkaten adam gibi bir adamdir Siddik bey.7 gun oldu Agridan doneli simdi cok iyim, ne de soylesem azdir Siddik beye ve doktorlara cok tesekur ediyorum ve saygilarimi sunuyorum

Irtibat num.
03 Ekim 2014 - 20:43

05453173071 04722154003

cihan akkuş
06 Ekim 2014 - 14:03

sayın doğru haber site okuyucalarına ben cihan akkuş daha önce yazmış olduğum yorumlarla midemle ilgili şikayetlerimi tekrar sizinle paylaşacağımı söylemiştim allaha binkerw şükürler olsun kii bu bitkisel ilacı kullandğım bugüne kadar herşeyi yiyebiliyorum allah ilacı bulana sayın sıddık demir dr.ali ihsan beye we baran beye minnettarım allah hepsinden razı olsun benim gibi hasta olanlarada rabbim şifa wersin 05423845958 ağrı merkez esnafım.

ismail koç
08 Ekim 2014 - 16:56

telefonum 0538 077087057 ilacı nasıl alabilirim bide fiatı soracam

ramazan
30 Ekim 2014 - 04:15

arkadaşlar bende diyabet hastasıyım peki bu ilacı nasıl alabilirim onu ögrenemiyorum hiçbir iletişim numarası yok bilgi veririseniz sevinirim

zeki kızılboğa
08 Kasım 2014 - 17:53

ben zeki kızılboğa ağrı merkezde oturmaktayım inşaat ustasıyım ayrıca 12 yıllık migren hastasıyım mesleğimden ötürü her mevsim inşaat da çalıkmak zorundayım başımın ağrısı tuttuğu zaman inanılmaz derecede sıkıntı yaşamaktayım doğru haber sitesi aracılığıyla sayın sıddık demire ulaştım ve bende mucize dedikleri bu bitkisel ilacı kullandım allah bin kere başta sıddık abi olmak üzere ve doğru haber sitesinden razı olsun çünkü onlar olmasaydı bu ilaçtan haberdar olmam münkün değildi saygılarımla AĞRI MERKEZ YAVUZ MAHALLESİ ORTA OKUL KARŞISI

Zeynep Bayram
09 Kasım 2014 - 01:16

Öncelikle merhabalar.Sayin Siddik Bey ben sizi doktor olarak biliyodum ama sonra anladim ki siz de bir Ağrı vatandaşıymışsınız.Vallahi helal olsun size ki bu ilaci buldunuz.Gercekten takdir edilecek bisey bu.Başarılarınızın devamını dilerim…Aram Bey`e de saygılar.

rasim
10 Kasım 2014 - 14:56

Bu mucize ilacı bulan ve insanların yararlanması için kullanıma sunan Sıddık Demir Bey’e sonsuz teşekkürler. Ben kamu kurumunda çalışan devlet memuruyum. 25 yıl spastik kolon, 15 yıldır sinüzit hastasıyım. Başlangıç aşamasındaki şeker hastalığım ve ayrıca diş eti çekilmesi ile diz kapaklarımda ağrılarım var. İlaçı kullandığımda ilk etki diş eti çekilmesi ve diz kapaklarımda ki ağrı kesildi, sinüzitin sebep olduğu baş ağrısı ve burun tıkanıklığım kesildi. Spastik kolonda ikinci tedavide geçeceğini umuyorum. Şeker hastalığından dolayı sık sık idrara çıkma şimdi bitmiş durumdadır. Hiçbir hekimin ve ilaç firmasının yapamadığını Sıddık abinin yapması bizim için aslında büyük nimet. İyi ki varsın Sıddık abi. 5 Kasım 2014

ANCELİKA
18 Kasım 2014 - 14:37

BEN YURT DIŞINDA GELDİM ŞEKERİM 450 YÜRÜYEMİYORDUM KALP YETMEZLİĞİ VE YÜKSEK TANSİYON BÖBREK YETMEZLİĞİ VARDI DOKTOR BARAN BENİ İYİLEŞTİRDİ

ANCELİKA
18 Kasım 2014 - 14:39

FRANSAYA GİDİYORUM ORADA SİZİ ANLATACAM DOKTOR BARANI NOBEL ÖDÜLÜNE ADAY OLACAK BİRİ

PATRİŞKA
19 Kasım 2014 - 15:16

BEN ROMANYADAN GELDİM BENİMDE ŞEKERİM ÇOK YÜKSEKTİ FELÇ GEÇİRDİM AVRUPADAKİ DOKTORLAR ÇARE BULAMADI DOKTOR BARAN ÇOK YARDIM ETTİ İYLEŞTİM SIDDIK BEYİ ROMANYAYA BEKLİYORUM

Hemşire: CANAN ÇELİK (TOKAT)
23 Kasım 2014 - 20:36

Bitkilerle tedavi gibi doğal tedavi yöntemleri kimileri tarafından alternatif tıp ya da tamamlayıcı tıp olarak adlandırılmaktadır.. Bitkisel Tedaviler konusunda yapılan en büyük hata Bitkisel Tedavileri alternatif tıp olarak adlandırmaktır. Halbuki bitkisel tedavi yöntemleri bilimsel tasniflerde alternatif tıp başlığı altında değil destekleyici ya da tamamlayıcı tıp başlığı altında yer almaktadır. Yani, bitkilerle tedavi Tıp Biliminin alternatifi ya da rakibi olarak karşısında değil bizzat tıbbın içinde arkasında ve yanındadır. Bazı ülkelerde bitkisel ilaçlar devlet hastanelerinde bile uygulanırken Türkiye’de bu tedavinin önemi tam anlamıyla anlaşılmamaktadır.Buda bitkisel tedavinin ülkemizde ilerlememesine sebep olmaktadır. Bugün şifalı bitkiler üzerinde binlerce araştırma ve deney yapılıyor.Araştırmalar şifalı bitkilerin tam da geleneksel yöntemlerde tedavisinde kullanıldıkları hastalıklara iyi geldiğini birer birer ispatlıyor Günümüzde bitkisel tedavi yöntemlerine Fitoterapi adı verilmektedir. Bitkisel tedavilerin amacı; hastalarımıza yan etkisi olmayan ve medikal tedavilerine destek olabilecek doğru yolu doktor kontrolünde bulabilmelerini sağlamaktır. tamamlayıcı tedavi uygulamalarında tüm tedavi yöntemleri, hastanın durumu göz önüne alınarak en ince ayrıntısına kadar incelenmelidir. Böylece bitkilerle ve doğru seçilmiş tedavi yöntemleriyle, bozulmuş metabolik dengeleri düzeltmek mümkündür. Bu yöntem metabolizmanın kendi kendisini tedavi etmesine dayanır. Tamamlayıcı ve bitkisel yöntemler, bağışıklık sistemini güçlendirerek bedeni oluşturan organlar arasındaki bozulan dengenin geri kazanılmasını sağlar. Kanserli hastalıklar dâhil (özellikle kemoterapinin yan etkilerinden korunmak amaçlı) birçok hastalıkta kullanılmaktadır.
Bitkisel tedaviler kimler için önemli?

•Onkoloji hastaları (kemoterapi görebilen veya göremeyen kanser hastaları)
•Antioksidan ve antikarsinojenik (beyin cerrahisinde, göğüs- akciğer ve genel cerrahide, üroloji, jinekoloji, dermatoloji, romatolojide)
•Bağışıklık sistemini güçlendirici, direnç arttırıcı
•Enfeksiyon hastalıkları
•Troid (guatr) hastalıkları
•Diyabet, kolesterol ve kalp-damar hastalıkları
•Alzheimer, MS, Parkinson
•Prostat
•Hepatit A-B-C, siroz
•Egzema, hemoroid, alerji
•Mide ve barsak hastalıkları (Ülser-gastrit) vb…

Ağrı’da Sıddık Demir beyin,Dr.Baran Öztürk ve diğer üç doktor arkadaşıyla açmış olduğu bu fitoterapi merkezimizde bunlardan biridir.Burada Sıddık bey ve ekibi hastalarına büyük bir ilgi ve alakayla hizmet vermektedirler.Hastalarına kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için onlara en uygun tedaviyi uygulamaktadırlar.Bir vatandaş olarak böyle değerli insanlara destek olup,sağlığımızla ilgili büyük bir gelişme yaratabilecek bu ilaca sahip çıkıp desteklememiz gerekir.Sıddık Bey ve ekibine saygılarımı sunuyor başarılarının devamını diliyorum…
Hemşire: CANAN ÇELİK

adem aktaş
24 Kasım 2014 - 16:45

merhbaba saygı değer ağrılılar ağrıda bir esnafım.Mucuze dedikleri bu bitkisel ilac dünyada kronikleşmiş olan bir çok hastalığa iyi geldiğini doğru haber sitesindeki yorumlardan gördüm bende bir zat gidip saygı değer sıddık beyi ziyaret ettim.ilac hakkında kısa bir şekilde bilgilendirildim.Bu biz ağrılılar için bir lütuf dur.kendilerine başarılar diler.Saygılarımı sunarım 05415043462 not: doğru haber sitesine teşekkür ederim bizi bilgilendirdiği için.

ismail çubukçuoğlu
30 Kasım 2014 - 15:00

selamun aleyküm hocam benim sorunum emes iki seneden beri betaferon iğnesi iki ğünde bir kullanıyorum ama başım cok agrıyor bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum selamlar

ismail çubukçuoğlu
30 Kasım 2014 - 15:06

05324219522

Demet AY-Yozgat
30 Kasım 2014 - 15:43

Fitoterapi; bitkilerin tamamı veya bazı bölümleri kullanılarak hazırlanmış doğal ilaçlarla hastalıkları önlemeyi ve tedavi etmeyi amaç edinen, insanlık tarihinin bilinen en eski doğal tedavi yöntemlerinden biridir. Bu amaçla kullanılan bitkilere de şifalı bitkiler denmektedir.Bitkileri, insanlar tarih boyunca en önemli besin maddesi olarak tercih etmişlerdir. Bunun yanında bütün kıta ve kültürlerde insanlar hastalıklarını tedavi etmek için şifalı bitkileri kullanmışlardır. Bitkilerle tedavinin insanlık tarihi kadar eski ve köklü olduğunu söyleyebiliriz.
Şifalı bitkilerin ve bitkisel ilaçların kullanımı eski kültürlerde kuşaktan kuşağa özenle aktarılan bir zanaat olarak algılanıyor ve özenle korunuyordu. Bu tedavi şeklinde bitkilerin yumuşak etki şekli benimseniyor ve sabırla hastalığın iyilesmesi bekleniyordu. Bazı değişime uğramamış yerli kültürlerde bu zanaat hala devam ettirilse de, son zamanlarda sözümona modern tıp fitoterapiyi, hızlılığı ve keskinliğiyle -diğer endüstriyel gelişmeler gibi- sözde önemsiz hale getirdi. Fakat özellikle ortadoks tıbbın da çözemediği kronik hastalıkların tedavisinde gösterdiği başarı ile fitoterapi‚ modern ve tercih edilen bir Dogal Tıbbın en önemli tedavi yöntemlerinden biri olarak tekrar hak ettiği yere gelmiştir.Bu gelişmeleri de göz önünde bulundurarak,sağlığımız bizim için herşeyden önemli olmalıdır.Çünkü kişinin sağlığı bozulduğu zaman ne kaliteli bir yaşam sürdürebiliyor nede hayatına sağlıklı bir birey olarak devam edebiliyor.
Saygı değer Sıddık Bey,insan sağlığına ve insanlarımızın kaliteli ve sürekliliği olabilecek bir yaşam sunabilmek için kendisi ve doktorlarıyla bu konuda çalışmalarına devam ederek insanlarımızın sağlığı için çok önemli gelişmelerde bulunmuşlardır.Bu tabiki bir vatandaş olarak taktiri hak edecek bir oluşumdur.Yozgat ilinden Ağrı’ya giden dostalarımdan duyduğum kadarıyla güler yüzleri ve hastalarına samimi oluşlarıyla ilk olarak tedavisine moral vererek başlayan Sıddık Beye teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını bir vatandaş olarak canı gönülden ister ve dilerim.Umarım sizin gibi saygı değer bir beyefendiyle de yüz yüze tanışma fırsatını yakalayabilirim…

rasim
01 Aralık 2014 - 10:32

Böylesi güzel ve yan etkisi olmayan bir bitkisel ilacı insanların sağlığına kavuşması için bulduğunuz ve insanların yararına sunduğunuz teşekkür Sıddık abi. Sinüzit hastalığım, diş eti çekilmesi ve diz kapaklarımdaki sorunlarımdan kurtuldum. Spastik kolon da iyileşmeler var, karın şişkinliği bitmiş durumda. Tedaviye başlarken ilaçın etkisi devam edeceği anlatılmıştı. Nerdeyse bir aydır hastalıklarımdan büyük oranda kurtuldum. Herşeyden önce emeğine, güler yüzüne ve samimiyetine çok teşekkürler Sıddık abi. Elazığ’dan sevgiler.

İsmail Bazid
03 Aralık 2014 - 09:57

Arkadaşlar yukarida bu mucizevi karisimin sayisiz faydalindan bahsedilmis bir cok yorum var. Çok şükür ki bende bunlardan biriyim. Bu mucizevi ilacin mimarı olan Sıddık bey amcamin ellerinden öpüyorum. Her derde deva tabiri bu ilaç icin tam yerinde kullanilmis bir söz. Özellike şeker hastaliginda ve eklemledeki agrilarda muzice gibi iyilesme sagliyor. Denediginizde sizde göreceksiniz.

mehmet yalcın tekşen
11 Aralık 2014 - 11:56

insülin bağımlısıyım.şekerim insüline dirençli.ilacnızın kullanımı ve fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum

MEHMET BERKE (DİYARBAKIR)
13 Aralık 2014 - 19:11

YAKLAŞIK 2 YIL ÖNCE BU MUCİZE İLACI DUYDUK VE AĞRIYA GİTTİK YAKLAŞIK 25 YIL KRONİK MİGREN AĞRISI ÇEKEN EŞİMİN BU MUCİZE KARIŞIMI KULLANMAK KAYDIYLE AĞRISININ GEÇTİĞİNİ GÖRDÜK VE OGÜN BUGÜNDÜR EŞİM ARTIK HAP İĞNE VE BENZERİ İLAÇLAR KULLANMIYOR VE SAĞLIĞINA KAVUŞTU BU MUCİZE KARIŞIMI BULAN KENDİSİNİ HASTALARA ŞİFA DAĞITMAYA ADAYAN SAYIN SIDDIK BEY BAŞTA OLMAK ÜZERE DR.BARAN BEY VE DİĞER EKİP VE ÇALIŞANLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUM VE BAŞARILARININ DAİM OLMASI DİLEĞİYLE SEVGİ VE SAYGILARIMLA.05334921009

PATRİŞKA
15 Aralık 2014 - 12:26

MACARİSTANDAN GELDİM AYAKLARIM FELÇ ŞEKERİM 425 HEMEFİLİ HSATASIYDIM KALP YETMEZLİĞİ VE MİĞREN ARTI SÜNİZİTİM VARDI BARAN DOKTOR BENİ İYİLEŞTİRDİ HİÇ BİR ŞEYİM KALMADI SİZDE GELİN GÖRÜN

ANCELİKA
17 Aralık 2014 - 11:33

bende trakolombertika servikal sakrum indelise hastalığı yani romatizmaya bağlı rometıtı atritit vardı şekerim 545 idi ben romanyada geldi tüm avrupayı gezdim baran beni iyileştirdi şimdi 5 km koşuyorum

Dr murat dölek
23 Aralık 2014 - 19:00

gerçekten adında da belirtildiği gibi bu ilaç bir mucize.Şeker hastalarında cerrahi işlemlerimizde imkanları zorlaştıran hba1c testlerinin bu kadar kısa sürede normale dönmesi ve hastaların klinik bulgularının ve yaşam şartlarının sağlıklı hale gelmesinin mucize olması Benide bir hekim olarak Fazlasıyla şaşırttı. takip edilen hastaların durumlarını gözlemledim . Hastaların hepsi ; meslektaşım Baran beyden ve bu biçare hastalık zannedilen diabet e migren e deva olan ilacın mucidi Sıddık beye duacılardı. tek kullanımdan sonra inanılmaz kısa bir sürede normale dönmesi ancak bir mucize ilaç la olabilirdi ki , bunu başarmışlar . kendilerini gönülden tebrik ediyor ve bu buluşun butun insanlığa hayırlı uğurlu olmasını gönülden diliyorum.

hüseyin bolat 0533 373 25 72
05 Ocak 2015 - 11:27

bütün eklemlerimde ağrılar var
el parmaklarım omuzlarım dizlerim dirseklerim
yapılan tahliller kontroller sonucunda
doktorlar aşırı yıpranmaya bağlı ağrılar olduğunu söylüyorlar
nasıl tedavi olurum

MEHMETÖKSÜZ
08 Ocak 2015 - 22:57

ABİ BENİM YARALARIM 3YILIK 3 TANE VAR 2Sİ ANLIMDA BİRİŞOLKUKAK FOĞİLKESTİMİZ YERDE İÇLERİNDEN TAŞ GİBİ SİVİLCE ÇIKIYO BENİ MAF EDİYO BEN DAYANIMIYOMHEB KESTİM KENDİMİ SİĞORTAM YOK FAKİRİM Bİ ÇARE VARMIDIR BU YARAYA TEL 05322771148 DEYİM DÜZCEDEYİM

Kamuran
11 Ocak 2015 - 02:07

Selamlar …Baran bey kronik hepatit
B hastasıyum yaklaşık 4 yıldır tenovofir ilaç kulanıyorum ast alt normal düzeldi çok şükür hbv dna negatifleşti ama
Hala hastalık vücudumda
Buna tamamıyla bitirecek ve hastalığa karşı bağışıklık kazanacak bir kürünüZ varmı
Saygılarımla lütfen varsa arayın 05321207951 Kamuran

orhan kılınç
14 Ocak 2015 - 14:50

mrb eşim tip 2 diyabet hastası sekeri2000 civarında bazı rahatsılıkları var bu ilçı nasıl bulabilrim

05355550263

Leyla Yıldız Atahan
14 Ocak 2015 - 19:54

Ben Gazeteci Leyla Yıldız Atahan.Adı gibi bu mücize ialçla tanışmam ve sağlıklı bir yaşama yeniden kavuşmamın üzerinden yaklaşık üç yıl oldu.Ben bel Fıtık’ı hastasıydım.Türkiyenin sayılı bir çok hastanesinde defalarca tedavi olmama rağmen bir sonuç alamadım.Bu mucize ilacın kahramanı olan değerli Sıddık Demir dostumun sayesinde yeniden eski sağlığıma kavuştum.Hiç bir yan etkisi olmayan ve tedaviye anında cevap verebilen bir ilaç olarak tıp literaturuna geçeçek bir ilaç ünvanını hak ettiğini düşünüyorum.

ali güven
28 Ocak 2015 - 23:27

SLM KOLAY GELSİN. Benim 2.5 yıldır Sol omuz arkası kuluç bölgesin de aşırı şekil de ağrı var 2.5 da gitmediyim otapedi ve fizik tedavi görmediğim yer kalmadı ve sonuç alamadım bana yardımcı olursanız sevinirim BU MUCİZE İLAÇI NASIL ALIRIM BENİMLE İTİBATA GEÇİLİRSE SEVİNİRİM SAYGILARIMLA KOLAYGELSİN

MIMI IVANOVA
02 Şubat 2015 - 19:35

mrb ben bulgaristan vatandasiyim tip1 seker hastasiyim tedaviyi uyguladim cok iyiyim emai adresim ask_1982@abv.bg

duygu
05 Şubat 2015 - 14:00

Merhaba ben burayi tesadufen gordun oglum hemolitik anemi hastasi bu ilac ogluma iyi gelirmi iyi geliyosa agriya gelmem gerekiyomu allah rizasi icin bana yardimci olun

adem kılıçaslan
01 Mart 2015 - 13:28

Bu okuduklarım gerçekmi inanamıyorum çükü çevremizde okadarçok sahtekarlar varki insan temkinli yaklaşıyor ben tip iki şeker hastası olduğumu 1 ay önce öğrendim hayatım tambie kabus 1 aydır fünde 2saat uykuyla ayakta sürekli hareket halindeyim piskolojim çökmüş durumda bu gerçekmi beolu beni bilgilendirin telim 0535 624 66 57

murat
21 Mart 2015 - 12:15

Merhabalar.. Oğlum berger yanı nefrotik sendroö hastası ve böbreklerınde aşırı mıktarda protein kaçağı var.. kullandıgı kortizon ilaçları bi türlü çare olmnadı.. bu mucize ilaç tedavi eder mı yardımcı olurmusunuz Allah rızası için Baran bey ..

Abdullah AKTAŞ
24 Nisan 2015 - 18:01

Ben agrı şehir merkezın de ikamet etmekteyım, yaklaşık olarak 3 yıldır interneten takip ettıklerıme göre agrı da mucize ilaç gerçekten de hala mucizeler yaratmaktadır. Agrı merkez de bulunan Beyazıt otel lobisin de oturmaktaydım Bahadır çapraz adın da bir vatandasın vucudunun başın da ve yuzun de bitkisel bir takım ilaç sürülmüştü. Merak ettım kendısıne sordum, beyfendı bu yuzunuzde bulunan bitki karısımı jel ne işe yarıyor dedigim de kendısı cevapladı en başta diyabet hastası oldugunu söyledı yüzün de kısmı felç geçrdigini basın da migrenı, boyun fıtıgı, sırtın da guluç tutulması ve mıdesın de gastrit reflı oldugunu söyleedı ve dahası da ayaklarını çapraz atyormus ayakların da ise agrların oldugunu iletti. Bahadır bey bu söylemıs oldugu hastalıkların hemen hepsının geçtigini söyledı ve sonuç olarak oda şaşkındı bende şaşkındım.. Bu uygulamanın tekrardan yapılacagını iletti bende bu uygulamaya tanık olacagım ınsallah. Ayrıca Bahadır bey saglık ve bilimin yogun oldugu yerden İstanbuldan burallara kadar gelmıs ben ise buradan seslenıyorum bende bir Agrılı vatandaş olarak ahkam kesennlere seslenıyorum Bilim adına basaramadıkları şeyı bugun agrıda 32 bitki karısımıyla bu hastalalıkların giderildginı belirtiyorum tüm dünyaya. Bilim adına çalışan tüm insanların bu bitki karısımını test ederek bütün dünyaya yayılması gerektıgını düşünüyorum Duyarlı davranalım lütfen..

Not: En başta Sn Sıddık DEMİR olmak üzere ilaca katkı sunan değerlı doktorlarımız Feyzullah Baran ÖZTÜRK, Ali İhsan ÇUHADAR, Fatma Dilek DELAL, Tuncay EKİNCİ ve Dogan KARTAL birliktelıgın de saygı ve şükranları mı sunuyorum başarılarının devamını dilliyorum. 545 532 01 33

Agrı Merkez

ABDULLAH TAŞA
24 Nisan 2015 - 19:01

merhaba ben abdullah taşa ağrı merkezde ikamet etmekte hayrettin atmaca anadolu lisesinde okumaktayım bundan 4 yıl önce başlayan bitkisel ilaç tedavim ilk günkü gibi muhteşem bir şekilde iyiye gitmekte çok rahat ve sağlıklıyım bu ilacı kullanmadan önceki ha1bc değerim 14.2 di açlık kan şekerim 200-300 arası tokluk ise 400-500 arası bu ilacı kullandıktan sonraki ha1bc değerim 5 e düştü açlık kan şekerim 90-100 arası tokluk ise 100-120 arasında seyrediyor ilacı kullanmadan önce yaklaşık 80 ünite insülin kullanıyordum ilaçtan sonra günde 18 üniteye düşürüldü Allaha şükür sağlığım yerinde huzurluyum başta sıddık bey ve dr. baran öztürk olmak üzere dr. fatma dilek delal dr. ali ihsan çuadar dr. tuncay ekice dr.doğan kartal a saygılarımı sunarım TELF:05452861110

Melek N. ( Çorum)
26 Nisan 2015 - 22:46

Ben Ağrı İbrahim Çeçen Üniveristesi hemsirelik bölümü mezunuyum.Bundan 3 yıl önce migrenle baş gösteren şiddetli baş ağrısıyla ve bu ağrının yaşam kalitemi çok fazla etkilemesiyle çeşitli ilaçlar kullanmış fakat olumlu bir sonuç alamamıştım daha sonra değerli Sıddık beyin bulduğu bu mucize ilacı duydum.Bu ilac bana uygulandi ve 3 yıl oldu migrenimle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve şiddetli baş ağrılarım son buldu.Daha sonra kendi istegimle Sıddık beyin yanında gönüllü hemsirelik yaptım benim gibi bir çok hastanın sağlıklarına kavuştuğuna büyük bir mutlulukla şahit oldum.Benimle birlikte aynı bölümden mezun olan arkadaşımında uykusuzluk ve boyun düzleşmesi şikayetleri vardı ilaç uygulanalı onunda 3 yıl kadar bir süre oldu ve onunda uyku duzeni ve boynundaki şişlikte gözle görülür derecede yok oldu. Insanlığımız için büyük bir hazine olan bu mucize ilacı bulup geliştiren Sıddık bey, Dr.Baran Öztürk, Dr.Fatma Dilek Delal, Dr.Ali ihsan Çuadar, Dr.Tuncay ekice, Dr.Doğan Kartal’a ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.ayrıca bu ilaca öncülük ederek bu bilgilerin paylaşımında büyük katkı sağlayan Doğru habere de ayrıca teşekkür ederim.Saygılarımla…

bahadir çapraz
01 Mayıs 2015 - 23:30

ben istanbul avcılarda oturmaktayim uzun süredir hastaliklarimin şikayetleri artmaya başlamişti.bu hastaliklarim, migren,kismi yüz felçi,yumuşak doku romatizmasi,diyabet ve mide sorunlarim vardi,bu şikayetlerimden yeniağri forum sayfasindaki yorumlarin telefonlarindan siddik bey ve dr.baran beye ulaştim,ağriya geldiğim günde içimde bir pişmanlik vardi,tam geri dönecekken bir kaç hastanin oraya gelmesiyle pişmanliğim geçti ve ayni gün uygulama yapti neredeyse imkasiz görünen hastaliklarimimdan dakikalar içersinde migren ve kismi yüz felçinden kurtuldum, konuşma şeklim bozukken düzeldi 239 olan açlik kan şekerim o gün uygulamadan sonra düzeldi 110 lar seviyesine düştü,yumuş doku romotizma ağrilarim neredeyse son buldu çok şaşirdim aradan 1 hafta geçti halen ilaç kullanmiyorum,iykiyse ağriya gelmişim iykise siddik beyle tanışmışim allah kendilerinden binkere razi olsun,metropol gibi bir şehirde hastaliklarima çözüm bulamazken ağri gibi bir yerde hastaliklarima şifa buldum.tüm herkese geçmiş olsun diler eğer bu gibi hastaliklardan müzdarip olan kişiler varsa bana 05379861305 nolu telefondan ulaşabilirler,herkez acil şifalar dilerim… not:dev hastanelerin olacağina çözüm sunacak merkezlerin olmasini devletten temenni ediyorum.

muammer koyuncu
22 Mayıs 2015 - 22:02

selam aleyküm kendim sağlık mezunu olmama rağmen hiç biir hastanede böyle hızlı ve mucizevi tedavi görmedim taki teyzemle kuzzenlerimi sıddık hocanın yanına götürmeyene kadar bu gün kötürüm bir hastanın gözlüklü bir abinin gerçekten şifa bulduğuna kendim şahit oldumm ihtiyacı olan sıddık hocayla irtibata geçsin isterimm kuzenlerimin gözlerindeki gelişme teyzemdeki migren ağrılarının son bulmasıı gerçekteenn inanılmayacak bir durum Allah hocamızdan razı olsun
0544 589 47 53

Ağrı'dan Rasim
11 Haziran 2015 - 23:28

İkinci tedavi sonuçlarım harika. Daha önce şeker, spastik kolit, boyun fıtığı ve sinüzit ile eklem hastalıklarım için tedavi olmuştum. İlk tedavimde sıkıntılarımdan çok rahatlamış olmama rağmen az da olsa rahatsızlığım vardı. İkinci tedavimde hastalıklarımdan tamamen kurtulmak ümidiyle tekrar Sıdık Demir Bey ile hem ziyaret hem de tedavinin devamı için karşılaştık. Hiç unutulmayacak insanlığını , o sıcak ve samimi yüzünü görmek inanın insanın hastalığını unutturuyor. İyi ki varsınız Sıdık ağabey. Çok teşekkürler.
Tedavim sırasında bir diyabet hastasının mucize ilacı kullandıktan sonra şeker ilaçlarını kullanmadığını ve vücudunun sağ tarafı felç geçirmiş diğer bir hastanın kısa sürede kavrama ve kolunu hareket ettirme kabiliyetinin geliştiğini anlatan hastaların ne iyi bir kara verip te mucize ilacı kullandıklarına sevinenleri görmek mutlu verici bir durum. Herkese şimdiden sağlıklı günler diliyorum sıddık abimede Allah’tan sağlık sıhhat güzel günler başarılı günler mutlu günler diliyorum.

Alper gök
01 Temmuz 2015 - 09:29

öncelikle ilac ve Sıddık DEMİR hocamız için karalama yapmaya çalışanlara bir çift sözüm var siz gittinizmi gördünüzmü denedinizmi elinizi vicdanınıza koyun ilacın ne kadar etkili olduğunu yakından gören biri olarak yazıyorum ve hatta bine yakın yorum var ve hepsi ilacın ne kadar etkili olduğunu yazmış siz neyin peşindesiniz Önce Allahın izniyle sonra ilacın etkisiyle şifa bulan insanların sayısını biliyormusunuz parası olmayan fakir fukaraya parasız hizmet ettiğini biliyormusunuz burda doğru haber sizede eleştirim olacak bu olumsuz hakaret vari yorumlara neden izin veriyorsunuz

Özgül
14 Temmuz 2015 - 11:34

Adres verimisin lütfen şeker hastalığı çözüm yardımlarınızı bekliyorum

Özgül
14 Temmuz 2015 - 11:45

Şeker hastalığı ve sinüzit iltihabı çözüm yardımlarınızı bekliyorum varmı öyle bişey tel.nurama alabilimiyim lütfen

İlgili Terimler :
İhya Promosyon

BENZER HABERLER

Reklam Alanı

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
| Sitemiz Abonesidir. | Site Haritası |

Günlük, Güncel, Son Dakika Ağrı Haberleri-Ağrı Haberleri

Günlük, Güncel, Son Dakika Ağrı Haberleri-Ağrı Haberleri

sanalbasin.com üyesidir