HÜDA PAR Esnafın sorunlarını dinliyor

HÜDA PAR Esnafın sorunlarını dinliyor

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığından bir  heyet il merkezinde Hz Ömer Caddesi esnafını ziyaret ederek sorun sıkıntılarını dinledi, taleplerine kulak verdi.

Hz Ömer Çarşısı esnafının sıcak ilgisiyle karşılanan heyet,  ziyaret sonrası esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerinin yetkililer tarafından görmezlikten gelinmemesi gerektiğini belirterek yetkililere çağrıda bulundu.

Çarşı esnafının sorunlarını basına değerlendiren HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Rıfat Yılmaz,  “HÜDA PAR İl Teşkilatı olarak esnafımıza yönelik ziyaretlerimiz aksamadan devam ediyor.Hz. Ömer Çarşısı esnafını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledik, taleplerine kulak verdik. Esnaflarımız bazı sorunları bizimle paylaşarak Ağrı’ya Cumhurbaşkanı geldiği zaman geçeceği güzergahlar asfaltlanıyor diğer yollarımız perişan halde,Et ithalatı kasapları etkilediğini dile getiren esnaflar her gelen yetkili vaatlerini sıralayıp gidiyor yıllardır Hastane için talimat vermeyen yetkili kalmadı ama hastane açılmadı Esnafla ilgilenen bir kurumun olmadığından şikayet eden esnaflar bizim gibi küçük esnaf perişan durumdadır.diye sorunlarını dile getirdiler. Esnaf kardeşlerimiz, bu gibi sıkıntılarının bir an önce giderilmesini talep edilmektedirler.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR Ağrı İl Teşkilatı olarak, esnafın sıkıntılarını dile getirmeye devam edeceklerini belirten Yılmaz, “Buradan yetkililere sesleniyoruz! Esnafımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları ve mağduriyetlerini bir an önce giderin.” dedi. 

 

 

 

HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanlığının ilçe esnafına yönelik yaptığı rutin ziyaretler bu hafta da devam etti.

 

HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas ve beraberindeki kalabalık heyet, Meryemana Caddesi esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinledi.

 

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas, esnafın ziyaretlerden memnun kaldığını belirterek, esnafın her daim yanında olduklarını söyledi.


Arvas ‘’ Her Cuma olduğu gibi bu Cuma da esnaf ziyaretlerimize devam ettik. Hamdolsun esnafımızın bu ziyaretlerimizden memnun kaldıklarını gözlemledik. Esnafımızı ziyaret ederken sorun ve sıkıntılarını da dinlemeye devam ediyoruz. Bu hafta


Ziyaret ettiğimiz esnaflar, iş durumundan şikâyetçi. Alışverişlerin canlı olmadığını ve gençlerin işsiz olduklarını belirttiler. Bizlerde bize iletilen tüm sorun, sıkıntı ve önerileri not ettik. İnşallah elimizden geldiğince çözümler üretmeye çalışacağız. İnşallah haftalık ziyaretlerimiz devam edecek.’’ dedi.Önceki Ağrı'da 5 Ton Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi
Sonraki OHAL bir kez daha uzatılacak