Daire Başkanı Baş, Batman'da ziyaretlerde bulundu

Daire Başkanı Baş, Batman'da ziyaretlerde bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı ile Şube Müdürü, Batman'da çalışma ziyaretinde bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş Batman'da çalışma ziyaretinde bulundular.

İki gün süren çalışma ziyareti kapsamında Batman'da bazı okulları ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş daha sonra pansiyonu olan okul müdürleriyle öğretmenevinde bir araya geldi.

Toplantıya Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve Şube Müdürü Hüseyin Demirbaş’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, şube müdürleri Akın Arı, Abdulvahap Hınç, Mehmet Işık ve ilimiz geneli öğrenci pansiyonu olan okul müdürleri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz pansiyonlarda kalan tüm öğrencilerimize aile sıcaklığı ortamını hissettirmek ve bize emanet edilen çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktır." dedi.

Toplantı Daire Başkanı Baş’ın konuşmasıyla devam etti. Baş konuşmasında öğrenci pansiyonlarının genel durumu ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi.

Toplantı okul ve pansiyonların idari ve mali konularında yapılan bilgilendirilmenin ardından okul müdürlerinin görüş ve önerileriyle sona erdi.

Daire Başkanı Abdülhalik Baş ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran toplantının ardından bu yıl 9'ncusu düzenlenen Arapça Yarışmaları İl Final Programına katılarak tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundular. (İLKHA)

  


Önceki Bipolar bozukluklar tedavi edilecek
Sonraki İpekyolu Belediyesinden Z Kütüphane açılışı