Cemal Arvas HÜDA PAR Ağrı Milletvekili aday adayı başvurusunda bulundu

Cemal Arvas HÜDA PAR  Ağrı Milletvekili aday adayı başvurusunda bulundu

HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas, 24 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde partisinden milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas, 24 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde HÜDA PAR'dan milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

 

Ağrı’dan milletvekilliği aday adaylığı için geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ettiğini hatırlatan Arvas, 27’nci dönem milletvekili genel seçimlerinin özelde Ağrıya, genelde ise ülkeye ve İslam ümmetine hayırlı olmasını, huzura ve barışa vesile olması temennisinde bulundu.

 

 

Her zaman halkla iç içe olduklarını belirten Arvas, şunları söyledi,"27’nci dönem milletvekilli aday adayı için başvurumu yaptım, başvuru evraklarını gerekli mercilere teslim ettik.  Kendileri de evraklarınızı kayıt altına aldılar. HÜDA PAR olarak bizler, ‘Önce İnsan Öncelik Adalet’ temasıyla kongrelerimizi yaptık. Seçim sürecini de bu çerçevede yürüteceğiz. Zaten biz HÜDA PAR olarak sadece seçimlerde değil her zaman ve her gün halkımızla iç içeydik. Halkımızda buna şahittir. İnşallah Milletvekilliği seçimlerinde halkımızdan destek bekliyoruz. Allah herkesten razı olsun." (Hamza Zeren-İLKHA)


Önceki Bitlis'te iki TIR çarpıştı: Bir yaralı
Sonraki Nisan ayı suç bilançosu açıklandı