HÜDA PAR'dan milletvekilliği aday adaylığı için başvurular devam ediyor

HÜDA PAR'dan milletvekilliği aday adaylığı için başvurular devam ediyor

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde, HÜDA PAR'dan milletvekilliği aday adaylığı için başvurular devam ediyor.

Ağrı'dan milletvekilliği adaylığı için geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden İl Başkanı Şaban Gökhan, Doğan Özmen, 27’nci dönem milletvekili genel seçimleri için HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığına gelerek İl Başkanı Ahmet Karhan'a müracaatta bulundular.

HÜDA PARAğrı İl Başkanlığına adaylık başvurusunda bulunan Gökhan, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan Ağrı milletvekili adayı olmak için başvuru yaptığını söyledi.

“Doğrusu HÜDA PAR diyoruz”

Türkiye’ye bir siyasi kalite getireceğine inandığı için HÜDA PAR’dan aday adayı olduğunu belirten Gökhan, “27’nci dönem milletvekilliği adaylığı için HÜDA PAR’a müracaat ettim. Allah-u Teâlâ Ağrı için hayırlı etsin. Ayrıca bölgemiz, ülkemiz ve genelde tüm İslam ülkelerinin selameti için ‘Doğrusu HÜDA PAR’ diyoruz.” diye konuştu

Memleketi Ağrı için çok faydalı işler yapacağına inandığını söyleyen Özmen, adaylık başvurusunun ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Allah’a hamd olsun ki bugün HÜDA PAR’dan milletvekilliği adaylık başvurusunda bulundum. Allah, Ağrı için hayırlı kılsın. Ben bu seçimin bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. ‘Önce insan öncelik adalet’ ve ‘Doğrusu HÜDA PAR’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, Allah’tan ayaklarımızı yolunda sabit kılmasını ve bizleri doğruluktan ayırmamasını temenni ediyorum.”dedi

 Önceki Nisan ayı suç bilançosu açıklandı
Sonraki 'Yağ bezesinden 5 dakikada kurtulun'