Türkiye'de islami muhalefete ihtiyaç var

Türkiye'de islami muhalefete ihtiyaç var

HÜDA PAR Ağrı milletvekili aday adayı Doğan Özmen, Hayrat Vakfı Ağrı Şubesini ziyaret etti.

Sivil toplum kuruluşu (STK) ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR Ağrı İl Teşkilatı,seçim çalışmaları kapsamında Hayrat Vakfı Ağrı Şubesini ziyaret etti.

Ziyarette, HÜDA PAR Ağrı milletvekili aday adayı Doğan Özmen, Ağrı İl Başkanı Ahmet Karhan ile beraberindeki heyeti, Hayrat Vakfı Ağrı Temsilcisiİsmail Akdağ ve yönetimi karşıladı.

Seçim ve gündem meselelerinin konuşulduğu ziyarette HÜDA PAR Ağrı milletvekili aday adayı Doğan Özmen, çok sayıda sorunun olduğu Ağrı’da var olan sıkıntıları gidermek için ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini ve yaptıkları işin takipçisi olacaklarını belirtti.

Bunun için halkın desteğine ihtiyaçlarının olduğunu ifade eden Özmen, "İslami bir muhalefete ihtiyaç vardır. İslami bir muhalefet, iktidarın iyi işler yapabilmesine ön ayak olur. Bizler İslami muhalefet olarak bunun öncülüğünü yapamazsak, iyi bir muhalefet ortaya koyamazsak inanın toplumda iktidarın iyi neticeler vermesini bekleyemeyiz. İslami endişeyi taşıyan birileri var ise sizden gelecek talepleri illaki bekler. Bu bağlamda tüzüğünde İslam’ıölçü alan tek parti HÜDA PAR’dır.” dedi.

Ağrı için şu ana kadar doğru dürüst bir şeyin yapılmadığını aktaran Özmen, “Şuana kadar gelmiş geçmiş yöneticiler Ağrı'nın yarasına merhem olmamışlardır. Bizler eğer bu memlekette güçlü olursak, memleketin sıkıntı sorunu ne varsa gidermek için elimizden geleni yapacağımızı ve takipçisi olacağımızdan kimse endişe duymasın.” diye konuştu.

“Keşke İslami hassasiyetleri olan güçlü bir parti olsa”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hayrat Vakfı Ağrı İl Temsilcisi İsmail Akdağ,ülkenin İslami muhalefete ihtiyacı olduğunu söyledi.

Akdağ, "Keşke Türkiye'de İslamiyet’i hedef tahtasına koyup onun üzerinde her oyunu oynamak isteyen değil de İslami hassasiyetleri olan güçlü bir parti olsa, iki farklı parti sürekli diğerinin eksiklerini nazara verip onun tekâmülüne vesile olsa, biri yanlış yaptığında milletin benimsediği diğer parti hemen devreye girse. Kendi dairemizde bile eksiklerimiz bize söylenmediğinde bunlar artar. Mevcut muhalefet bu memlekete en büyük zararı veriyor. İktidarın eksiklerini muhalefet ortaya koyması gerekirken bu gerçekleşemiyor.” ifadelerini kullandı. 


Önceki Ağrı'da Gençlik koşusu yapıldı
Sonraki HÜDA PAR Ağrı milletvekili aday adayından esnaf ziyareti