Siirt’te "Özgür Kudüs" için pedal çevrilecek

Siirt’te

SİİRT - HÜDA PAR Siirt Genlik Kolları Başkanlığı, Siyonist işgalcilerin Kudüs’te estiği teröre dikkat çekmek için yarın bisikletli eylem turu düzenleyecek.

Siyonist işgalcilerin Kudüs’te Müslümanlara yönelik gerçekleştirdiği teröre dikkat çekmek amacı ile HÜDA PAR Siirt Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından bisikletli eylem turu ve basın açıklaması düzenlenecek.

Siirt HÜDA PAR Gençlik Kolları Başkanı Yakup Toprak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Terör çetesi Siyonistlerin Filistinli Müslümanlara Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatmasına sessiz kalamazdık. Bütün İslam âlemi olarak buna tepki göstermeliyiz. Bu amaçla bütün Siirtli kardeşlerimizi yapacağımız 'Özgür Kudüs İçin YolAÇIK' etkinliğe davet ediyoruz." dedi.

“Özgür Kudüs İçin YolAÇIK” sloganıyla ile pedal çevrilerek farkındalık yaratmak için yapılacak bisiklet turu yarın 18.30’da Cumhuriyet Meydanı'nda başlayacak bisiklet turu, Güres Caddesi Mevlana çay bahçesinin önünde saat 19.00’de basın açıklaması ile son bulacak. (Murat Orhan - İLKHA)


 


Önceki Ağrı’da tanksavar füzesi bulundu
Sonraki 70 yaşındaki hasta mahkûm Alpsoy’un ameliyatı başarılı geçti