HÜDA PAR Doğubayazıt Teşkilatı’ndan esnaf ziyareti

HÜDA PAR Doğubayazıt Teşkilatı’ndan esnaf ziyareti

AĞRI - HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas ve beraberindeki heyet, Doğubayazıt esnafını ziyaret etti. 

HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas ve beraberindeki heyet, Doğubayazıt İsmail Beşikçi Caddesi ve Meryemana Caddesi esnafını ziyaret etti. 

Ziyaret ettiği her dükkana ‘hayırlı cumalar' temennisiyle giren Cemal Arvas, esnafın sorun, talep ve önerilerini dinledi.Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas, esnafın genel itibariyle işlerin durgunluğundan yakındığını söyledi.

 

Arvas,’’Her Cuma olduğu gibi bu Cuma da Cuma namazı sonrası esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik. HÜDA PAR heyeti olarak bunu bir gelenek haline getirmiş bulunuyoruz. Bu haftaki ziyaretlerimizde esnaflarımızın her hafta olduğu gibi ekonomik darlıktan yakındığını gördük. Özellikle Çözüm sürecinden sonra yaşanan çatışmalardan bu yana  bölgemizde gelişen bazı askeri ve siyasi olayların Doğubayazıt esnafını zor duruma düşürdüğünü gördük. Esnafların bizlere ilettiği şikâyet ve önerileri not ettik inşallah sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağımız sözünü verdik.’’ dedi. (Mutlu Zeren-İLKHA)


Önceki Duraktaki Sahipsiz Çanta Korkuttu
Sonraki Ahmed-i Hani Kültür Sanat ve Turizm Festivali başladı