HÜDA PAR Diyadin İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Tanrıverdi güven tazeledi.

HÜDA PAR Diyadin İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Tanrıverdi güven tazeledi.

 

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Diyadin ilçe teşkilatı 2. olağan kongresini gerçekleştirdi. Parti ilçe binasında gerçekleştirilen kongreye HÜDA PAR Ağrı il başkanı Şaban Gökhan ve delegeler katıldı.

Yapılan yoklamanın ardından divan kurulu oluşturulduktan sonra, mali rapor ve faaliyet raporu okundu.

Daha sonra konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıkan Şaban Gökhan,ilçe teşkilatlılarını güçlendirip çalışmalara daha fazla ağırlık vereceklerini söyleyerek, “HÜDA PAR olarak öncelikle ilçe kongremizin Ağrı’mıza, ülkemize ve İslam ümmetine hayırlar getirmesini yüce rabbimizden niyaz ediyoruz. HÜDA PAR kadrolarının da yükü ağırlaştıkça ağırlaşacak, sorumluluğu artıkça artacaktır. Bizim kaybedecek zamanımız yoktur. Her geçen zaman aleyhimize işliyor. Teşkilatlılarımızı güçlendirip çalışmalarımıza ağırlık vermek zorundayız. Çünkü bizler açık ve net olarak söylüyoruz ki, biz hür kadrolar olarak bu halkın ve bu memleketin idaresine ve yönetimine talibiz. Bu konuda mütevazılıkta yapmıyoruz.

Bu halkın HÜDA PAR’a, HÜDA PAR’ın da bu halka ihtiyacı vardır.İlçe teşkilatımızın şuana kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Göreve tekrar seçilen Ahmet Tanrıverdi kendsini bu göreve layık görenlere teşekkür ederek bu göreve layık olmaya çalışacağını dile getirdi.

 

 


Önceki Ağrı’da okul servislerine denetim
Sonraki Ağrı'da 'Sahte Sağlık Raporu' Operasyonu