HÜDAPAR Belediye iş merkezi esnafını ziyaret etti

HÜDAPAR Belediye iş merkezi esnafını ziyaret etti

HÜR DAVA PARTİSİ Ağrı il Başkanlığı Belediye iş merkezinde bulunan   esnafı ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi..

Bir heyetle iş merkezinde incelemelerde bulunan HÜDAPAR Ağrı il başkanlığı Belediye iş merkezinin sahipsiz ve ilgisizliğinden şikayetçi olan esnafı dinledi.

Kendilerini zayaret etmelerinden memnun kaldıklarını dile getiren esnaflar;HÜDAPAR heyetine teşekkür ederek sorunları olduğunu dile getirdiler.

İş merkezinin sorunları hakkında bilgi veren esnaflar iş merkezinin isminin Belediye iş merkezi olduğunu ancak belediyenin iş merkezini sahipsiz bıraktıklarından şikayet ettiler.

Esnaflardan Mustafa Çelik;yaptığı açıklamada iş merkezinin son katları boş olduğundan dolayı alt  katta bulunan esnafların tüm binanın yakıt ve temizlik giderlerini karşıladığını son katlarda bulunan işyerlerinin çoğunun camlarının kırık olduğunu ve bir çok işyerinin belediyeye ait olmasına rağman bir çözüm üretmediklerinden şikayetçi oldu.

Esnaf Mücahit Bala yaptığı konuşmada Belediye iş merkezine kimin girip kimin çıktığı belli değil bir güvenlik yok üst katlar boş olduğu için yukarı çöplük alanına dönmüş.Şehrin göbeğinde 350 esnaflık bir iş merkezinde yönetim yok güvenlik yok çatılar damlıyor üst katların camları kırık içeriye soğuk giriyor buna bir çözüm bulunmalı diye konuştu.

Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan HÜDAPAR İlçe Merkez Başkanı Rıfat Yılmaz, esnaflara yönelik aralıksız düzenlenen bu ziyaretlerden dolayı esnafın büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

Belediye iş merkezi esnafının önemli sıkıntılarının olduğunu ve bu sıkıntıları ziyaretler sonrası, muhataplarıyla konuşmak üzere raporlar haline getireceklerini belirten Yılmaz: "HÜDA PAR olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Bizler diğer siyasi partiler gibi sadece seçimden seçime halkımızın sıkıntılarını dinleyen ve halkımızla beraber olan bir parti değiliz ve bundan dolayı da her hafta elimizden geldiği kadarıyla halkımızla beraber olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında bu haftada işmerkezi esnafımızı ziyaret ettik. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip rapor haline getiriyor ve bunu ilgili yerlerle paylaşıyoruz. Halkımızın sesi olmaya çalışıyoruz. Biz, vatandaşın yanındayız, her zaman halkımızın sıkıntılarını dinleyecek ve onların sesi olacağız." şeklinde konuştu.

 


Önceki Patnos'ta kaza 1 ölü 1 yaralı
Sonraki Doğubayazıt'ta kaçak ilaç operasyonu