Ağrı'da Yaz Kurslarına Kayıtlar Başladı

Ağrı'da Yaz Kurslarına Kayıtlar Başladı

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, yaz spor okullarına kayıtların başladığını bildirdi.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, yaz spor okullarına kayıtların başladığını bildirdi.

Ağrı'da 2017-2018 eğitim-öğretim yılının sona ermesinin ardından çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek amacıyla başlatılan ücretsiz Yaz Spor Okulları, bu yılda Ağrı'da devam edecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı spor tesislerinde 05 -18 yaş arası gençlere; atletizm, badminton, basketbol, bedensel engelliler, cimnastik, izcilik, güreş, halter, hentbol, judo, masa tenisi, halk oyunları, vücut geliştirme, tenis, boks, kick boks, satranç, halter, taekwondo, tenis, voleybol, yüzme(ücretli) ve futbol olmak üzere toplam 22 farklı branşta ücretsiz olarak verilecektir" dedi.

Şiran, "Özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarımızın tatile girdiği yaz aylarında serbest zamanlarını değerlendirmeleri, spor branşları ile tanışarak spor kültürü kazanmaları ve keyifli zaman geçirmeleri adına gerçekleştirilecek olan Yaz Spor Okulları 29 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. 05-18 yaş arası tüm gençlerimizi kayıt yapmalarını bekliyoruz" şeklinde konuştu.


Önceki HÜDA PAR milletvekili adaylarından köy ve esnaf ziyaretleri
Sonraki Ağrı'da hafızlarla imsak programı gerçekleştirildi