Ağrı'da "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine davet

Ağrı'da

Peygamber Sevdalıları Vakfı, Pazar günü Ağrı'da gerçekleştirecek "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine tüm halkı davet etti.

 

Peygamber Sevdalıları Vakfı Ağrı Koordinatörlüğü tarafından Ağrı'da Pazar günü saat 13.30'da Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine tüm Ağrı halkı davet edildi.

"Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed" temalı etkinlikle ilgili açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Vakfı Ağrı Şube Başkanı Arif Yılmaz, etkinliklerinin bu seneki temasının "Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed Sallallahu Aleyhi Vesellem" olacağını katılan kardeş ve bacılarımız efendimizin bu yönünü tanıma imkânına kavuşacaklarını aktardı. Bugün Peygamberimizi tanımaya, özellikle O'nun ahlak ve adalet yönünü bilmeye her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

Arif Yılmaz, "Haftalar önceden hazırlıkları yapılan, kitaplarla, asılan afiş ve brandalar, billboardlar ve raketlerle, anons araçlarıyla daveti yapılan mevlit etkinliğinin bu sene de çok coşkulu geçeceğine inanıyoruz. Program için hummalı bir çalışma başlattık. Etkinlik için, 100. Yıl Mahallesi Köprübaşı ve Arap Durağında, Alpaslan Mahallesi Kantar bölgesi ve Fatih Mahallesi Mezarlık başında olmak üzere 4 ayrı noktadan servislerimiz halkımızı etkinliğe ücretsiz taşıyacaklar. Ağrı'da hemen hemen bütün evlere gidip, Özkan Yaman'ın kaleminden çıkan 40 Hadis kitabını dağıttık, dağıtıyoruz, 15 bin adet davetiye bastırarak etkinliğimize davette bulunduk. Bin adet büyük afiş her cadde ve sokağa astık, 20adet bilborda etkinliğin duyurusunu yapan afişler astık ve Ağrı'nın işlek 5 noktasına pankart asarak halkımızı etkinliğimize davet ettik. İnşallah 21 Nisan Pazar günü tüm halkımızı Belediye Binası karşısındaki Kapalı Spor Salonunda düzenleyeceğimiz etkinliğimize bekliyoruz." dedi.

 Önceki Aç olan göçmenlere çorba ve ekmek ikram edildi
Sonraki Facebook: 1,5 milyon kullanıcımızın e-posta şifrelerini yanlışlıkla sisteme kaydettik