IHO-EBRAR Ağrı'da 40 Yetim giydirdi

IHO-EBRAR Ağrı'da 40 Yetim giydirdi

IHO EBRAR, Ağrı'daki yetimlerin yüzünü güldürdü

IHO EBRAR, Ağrı'daki yetimlerin yüzünü güldürdü

Merkezi Hollanda'da bulunan uluslararası yardım kuruluşu IHO-EBRAR, Ağrı'da yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürdü.

Uluslararası yardım kuruluşu IHO-EBRAR, Türkiye'de yaptığı kış yardımları kapsamında Ağrı'da yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık mont ve bot dağıtımında bulundu. 

IHO-EBRAR'ınAğrı merkezde dağıttığı mont ve ayakkabı hakkında değerlendirmelerde bulunan Ağrı Temsilcisi Mehmet Dağhan, uluslararası yardım kuruluşu IHO-EBRAR'ın katkısıyla Ağrı'da 40 yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin yaptıkları faaliyetle mutlu olduklarını bu mutluluğunda kendileri için tarifi olmadığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Dağhan, "Uluslar arası yardım kuruluşu IHO EBRAR'ınyardım çalışmaları kapsamında Ağrı'da yetim çocuklara yönelik kışlık bot ve mont yardımında bulunduk. Allah kendilerinden razı olsun, hayırlarını kabul etsin inşallah. Bu tür yardımlarımız daha sonraki dönemlerde de devam edecektir.  Daha önce tespit ettiğimiz yetim olan 40 aileyi davet ettik. Çocukların yaşadığı mutluluk bizlere yetti. Onlarla birlikte bizlerde sevindik." dedi.


Önceki Ağrı'da olaylara müdahale tatbikatı
Sonraki Ağrı’da öğrenciler ara tatili etkinliklerle geçirecek