Resul Aslan, Uşak'ta öldürüldü

Resul Aslan, Uşak'ta öldürüldü

Uşak ilinde inşaatta çalışan Resul Arslan, evinde tabancayla öldürüldü, 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Uşak ta ikamet eden ve Ağrılı olduğu öğrenilen inşaat işçisi Resul Arslan evinde uğradığı silahlı saldırı sonrası vurularak öldürüldü. Uşak'ta inşaat işçisi Resul Arslan, evinde tabancayla öldürüldü, 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Işık Mahallesi 4. Burak Sokak'taki 20 numaralı evden silah sesi duyulduğu ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Zemin kattaki dairede inşaat işçisi Resul Arslan'ın (27) silahla öldürüldüğü tespit edildi. Polis ekipleri, apartman girişindeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kar maskesi ve eldiven giymiş iki kişinin binaya girdiği, cinayet sonrası yaya olarak kaçtıklarını tespit etti. Görgü tanıklarının ifadesine de başvuran polis ekipleri, çevredeki diğer kamera görüntülerini incelemeye aldı. Resul Arslan'ın evli ve 1 çocuk babası olduğu, olay sırasında ailesinin evde bulunmadığı öğrenildi.
 
Resul Aslan'ı evinde tabanca ile vurarak öldüren 3 şüpheli üzerlerinde suç aletleriyle birlikte Balıkesir emniyeti tarafından yakalandı. Kaynak: Ağrılı İşçinin Katilleri Balıkesir'de yakalandı 


Önceki Doğu'da soğuklar etkisini sürdürüyor
Sonraki Yaz aylarında bile girilemeyen havuza kış soğuğunda girilerek etkinlik yapıldı