30 yıl hapis cezası bulunan kadın yakalandı

30 yıl hapis cezası bulunan kadın yakalandı

Batman'da hırsızlık suçundan 30 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.G. isimli kadın yakalandı. Okullarda hırsızlık yaptıkları iddia edilen yaşları küçük iki şahsın da yakalandığı bildirildi.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, hırsızlık suçundan 30 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu belirtilen Y.G. isimli kadının yakalanıp gözaltına alındığı bildirildi.

 

Açıklamada, "Asayiş Şube Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar neticesinde; 'elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık' suçundan 30 yıl 10 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.G. isimli bayan şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır." denildi.

 

Gözaltına alınan kadının İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildiği ifade edildi.

 

Okullarda hırsızlık yaptıkları iddia edilen yaşları küçük iki şahıs yakalandı

 

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan bir diğer açıklamada ise okullarda hırsızlık yaptıkları iddia edilen yaşları küçük iki şahsın yakalandığı bildirildi.

 

Açıklamada, "İlimizde iki farklı okulda meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak çok yönlü çalışmalar neticesinde, hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahısların D.T. ve M.D. isimli yaşı küçük şahıs olduğu tespit edilmiş olup şahıslar yakalanmıştır. Okuldan çaldıkları tespit edilen laptop ile bir adet USB bellek müştekilerine teslim edilmiştir." denildi.

 

Şahısların İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildikleri kaydedildi. (Mehmet Fatih Akgül-İLKHA)


Önceki Erat: Düğün ve sünnet merasimlerinizde silah patlatmayın
Sonraki Takla atan kamyonet sürücüsü yaralandı